Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

petka_s
11. aug 2008

klementina-tak toto pocujem prvy krat..ale ja si to osobne nemyslim,ved na vsetkych tych 3D a 4D pozru na babatko a dobre ho poprezeraju,a keby tam bola nejaka vada si myslim ze to vidno..a navyse tie vrodene vady,sa robia z krvy a z inych testov u gyndi,ona uz vie ovedat ci ma male nieco vadne alebo nie..

cessy
11. aug 2008

ahojte
aj ja som bola na 3D v hlohovci, super doktor, prijemna atmosfera....este aj hudbu na DVD sme si mohli vybrat. a fotky????nas maly bol hamblivy,tak do tvaricky sme ho len velmi malo videli, ale inak odporucam.. 😉
cena je 1000,- a v nedelu 12OO,-
aj mi sme dostali ciernobiele fotky, ale jednu nam spravil taku vacsiu a bola taka do hneda a ta ze je do ramceka 😉

anad
13. aug 2008

klementina to urcite nie.
ale ja som sa predsalen objednala do euromedixu, lebo ma to tam vychadza lacnejsie, beru do uvahy poistovnu aj vymenny listok od lekara.
gynfiv je za 1900,- od 20tt do 30tt, za 500,- je do 16tt

anad
13. aug 2008

zuz, ty si uz bola? ci sa len chystas?

martinka71
13. aug 2008

mozte mi poradit kde je v nitre 3Dsono a kolko stoji a ci sa treba objednat dakujem

mirea
14. aug 2008

Ahojte tehulky,

ked som cakala Samka, tak som bola na 3D sono v KE u Mudr. Rozpravku. Pristup aj komunikacia boli na jednotku, vsetko nam poukazoval, aj kratke CD nahral, ale platila som 2000,- Sk čo sa zda trocha dosť. Teraz som v 12tt a rada by som skusila ten Zvolen, viete mi niektora povedať koľko sa plati tam? 😝

gabii83
14. aug 2008

Zv 1000, volne terminy su uz len na 8 septembra, august plny,vcera som tam volala, c. je do 15.00 - 045520 1664, co som ale citala vacsina bab neboli spokojne. ja sa chystam do sturova, 1500- ale ze vraj lepsi je tam ten dr. a terminov je ovela viac. pozrieme si aspon aj sturovo

mirea
14. aug 2008

Vďaka Gabii83, tak ešte porozmyslam. Velmi ma nelaka dlhsia cesta autom, je mi priserne zle, v aute este horsie 😖 Mne zrejme staci ist aj koncom septembra, tak uvidim kam sa rozhodnem ist.

gabii83
14. aug 2008

nemas za co, akurat som sa dohodla s Dr. v Sturove na stvrtok na 13.00, ze vraj 30 az 60 minut je v ambul. clovek uvidim co to bude

zuzuliena
14. aug 2008

Ahoj,4D a myslim 3D robia aj v Hlohovci, skus tuto stranku www.4Dultrazvuk.sk 🙂

pacenka
17. aug 2008

ahoj nataly, ja som objednana na 3D ultrazvuk na Zahradnickej ulici, vola sa to ze GYN-FIV, stoji to 1900 SK a musis sa objednat dopredu. je tam aj tel.cislo.papa
www.gyn-fiv.sk

dominka11
17. aug 2008

ahojte, ja som objednana akurat na zajtra do HC tak som zvedava 😉
Volala som aj NR, tam sa má volať v 25.tt a robia od 26.-30.tt. tak som sa objednala skôr do HC, tam robia od 20.tt.

petka_s
18. aug 2008

ahojky,tak my sme vcera prisli z hlohovca. pocity boli vynikajuce,z doktorovho pristupu bolo vidiet ze to co robi,robi s radostou a venuje sa tomu profesionalne. Ma naozaj super pristup,dietatko pomeral,kazducku kosticku,ci je taka ako ma byt, ci je dost plodovej vody,kolko vazi malinke atd...no a fotky mame uzase 🙂 prezradili nam ze budeme mat dievcatko, ktore si pred nami zacalo suchat jednou ruckou ocko.bolo uzasne vidiet nieco take,takze baby,ak si chcete urobit vylet s rodinkou tak chodte v nedelu do hlohovca,bude vas to stat 1200,- ale ten zazitok stoji za to 🙂

mamamima
18. aug 2008

no baby to som prekvapena...moj dr. robi 4d za 1900.- asi pojdem do HC aj ja...

sisa29
18. aug 2008

ahoj mamamima aj ja idem do hc na 3d vsetci hovoria ze je tam najlepsi.uz si sa objednala?

mamamima
18. aug 2008

ahoj teraz sme tu? 🙂 este nie, to som len teraz tu objavila...ale objednam sa niekedy...kolko treba dopredu, nevies?

petka_s
20. aug 2008

mamamima-tazko povedat kolko dopredy,urcite od 20 tt ked tam zavolas opytaju sa ci chces cez tyzden alebo v nedelu,v tu nedelu je to o 200sk drahsie,ale my sme si urobili tak rodinny vylet,terminov maju dost,takze by som sa neobavala,ale je lepsie skor sa objednat🙂

dominka11
20. aug 2008

ahojte, tak v pondelok som bola v HC a môžem potvrdiť, to čo sa hovorí. Doktor má super prístup, všetko skontroloval a popritom aj srandoval, takže odporúčam. Ja som volala v 20.tt a objednali ma o 3 týždne.

gabii83
21. aug 2008

ahojte, ja akurat sa pohynam do Sturova na 4D uzv, potom sa ozvem co ako bolo pristup atd. majte sa pekne 🙂

vieruna
22. aug 2008

ahojte
tiez som bola na 4D v HC a mozem potvrdit to, co tu baby pisu. Dr. je perfektny. Sympos aj si zasrandoval, vsetko nam ukazal, vysvetlil. Dokonca mi volnym okom kukol na brucho a zahlasil, ze: to budu dvojicky co? Tak som kukala jak puk. Mozno ma aj RTG oci 😀

petka_s
22. aug 2008

gabii83-ahoj,no ako bolo v tom sturove?to som teda zvedava🙂

nanaj
25. aug 2008

ja som bola v HC a vrelo odporucam.

gabii83
26. aug 2008

dr. bol zlaty, mlady, sympaticcky 😝
prilis no maly bol aktivny, takze ideme este raz, lebo sa nedalo robit kvalitnu fotku ani video furt mal rucicky pred tvarickou a aj nohy. vsetko co ma si dal pred tvar. Dr. bol trpezlivy sme tam boli hodinu a pol. ale neviem fotka co nam dal je cierno biela, dostal niekto v HC, ZV farebnu fotku? to ale neviem, ze naabuduce kolko bude chciet od nas. to potom napisem. jaj a vyzeralo to na kavove zrniecko, cize na kocku, ale nie je to 100%. otecko maleho dufa, ze mu este vyrastie pipik ))))) 😀

petka_s
26. aug 2008

to aj moj dufa,ale to uz nemoze byt chlapec,tak neviem naco :D tak a kosti malej ti teda tiez dobre premeriaval?mne tiez dal ciernobiele foto,asi 10 kusov 🙂

emjee
6. sep 2008

alline • 15tt • 1. sep 2008 o 08:41
Ahojte, viete mi poradiť kde robia 3D ultrazvuk prípadne 4D a koľko peňazí si mám pripraviť? Kedy je najlepšie ísť na tento ultrazvuk?
Ďakujem

mikalove • 1d • 1. sep 2008 o 08:46
ahoj,mi sme z PD a boli sme na 3d u SV.Vincenta,platili sme 400 sk a lekar nam to nahral na usb.odporúča sa 20 tt,vtedy už je babo dobre vidieť.

alline • 15tt • 1. sep 2008 o 08:48
Ak by niekto vedel poradiť v BA, ale ďakujem mikalove

vieruna • 1d, 35tt • 1. sep 2008 o 09:13
skus kuki :
Gyn-Fiv na Zahradnickej v BA:
http://www.novedieta.sk/novinky/ultrazvuk3d.html

Sanatorium Helios Brno:
http://www.sanatoriumhelios.cz/3d_ultra.html

nieco viac o 3D uzv:
http://mamatata.sk/index.cfm?Module=Article&Pag...

alline • 15tt • 1. sep 2008 o 09:25
dik za radu vieruna, pomohla si mi

janette4 • 1d • 1. sep 2008 o 14:48
ja som bola v Hlohovci, 1000sk a robia to medzi 20 - 30tt.

talinka • 29tt • 1. sep 2008 o 15:10
ahoj, ja som bola minuly tyzden v GYN-FIV a stalo ma to 1900,-Sk

miah • 33tt • 1. sep 2008 o 15:30
ja odporucam Sanatorium Helios v Brne
prijemna doktorka, vyborna kvalita zaznamu

caruzo19 • 1d, 14tt • 1. sep 2008 o 18:19
otvaraju novu lekaren v podunajskych biskupiciach pri lidli a tam maju velikansku reklamu ze tam maju 3d ultrazvuk,ale este je to tam zavrete

xena22 • 2d, 18tt • 1. sep 2008 o 18:43
Ja som bola minuly tyzden v Hlohovci,platila som 1000sk,prijemny dr,mam pekny zaznam,akurat nebolo vidno co to bude,ale to preto,lebo som bola len v 16tt...odporuca sa medzi 20-24tt nie skor ani neskor...

viiila76 • 19tt • 2. sep 2008 o 11:30
Talinka, a co vsetko bolo zahrnute v tej cene?

alline • 15tt • Včera o 23:43
Ahojte, vcera som bola na 3D v BA aj s manzelom a bolo to skvele, mam CD takze sa na drobca mozeme pozerat kedy chceme. Sice mal stale nozicky v tureckom sede, ale ten pocit bol super vidiet ako sa hybe :o)

talinka • 29tt • Dnes o 11:27
viiila76....v cene bol zahrnute 3D vysetrenia a dostala som DVD s foteckami a kratkymi videjkami klasika,ale mozem povedat, cakala som viac, nebolo to o takej kontrole miminka, vysetreni,len o pozerani sa ,hlavne na tvaricku, povedala mi len minimum veci co sa tyka zdraveho vyvinu a tak a kolko vazi, to na beznych UZV v inych sukr,sanatoriach som sa dozvedela viac,ale asi aj o tom to je, proste viac som vbola spokojna s doktormi ako s doktorkou teraz, muzi su asi lepsi ....

g.ditta
8. sep 2008

ahojte tehuľky. môžete mi, prosím, poslať tel.číslo do Hlohovca? chcela som ísť do BA, ale ako čítam, všetci chválite HC. díky

g.ditta
8. sep 2008

díky za pomoc 🙂

vrtulka74
9. sep 2008

ahojte chcem sa spytat aky presne typ dvd ste si mali doniest do hlohovca...som objednana a nerada by som tam prisla so zlym dvd

karolka1
14. sep 2008

Čauko kočky a v žilinskom kraji nemáme nič? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre