Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

kwetinnka
29. júl 2009

Ahojte,k tomu kde to robia v Ba, tak ja som bola na strecnianskej...a bola tam velmi zlata Dr,ak to nieje na prvy krat vidno prides este raz a za tu prvu navstevu neplatis,platis len za fotky alebo video.Treba sa tam telefonicky objednat.Inak video stoji 50e a fotka 15E

wewe4
29. júl 2009

kwetinka, takže sa tam za samotný ultrazvuk neplatí? Keby som chcela iba to video tak zaplatím 50eur?
to by sa dalo.. 😅

kwetinnka
29. júl 2009

ja som tam bola minuly tt..dost neskoro..a nebolo jej vidno tvar,tak ju len zmerala..a ked som sa spytala co som dlzna povedala ze nic,ze nic neurobila.Inak je to 50E

wewe4
29. júl 2009

a nemohla by si mi poslať kontakt?
dakujem 😉

kwetinnka
29. júl 2009

aale mohla...:o)idem pohladat

wewe4
29. júl 2009

diky moc

kwetinnka
29. júl 2009

dufam ze budes spokojna 😀

zuziatko
26. aug 2009

Chcela by sa opýtať či robia v RK, prípadne v Dolnom Kubíne, Martine 3D ultrazvuk ??

katka.pa
27. aug 2009

Ahojte budúce maminky,
hlavne tie, ktoré sa chystajú na 3D, 4D sono. Som z BB regiónu, tak som hľadala čo najbližšie. Vybrali sme si nemocnicu v Žiari nad Hronom. Opakovane sme boli na 4D sone. Pre nepriaznivé podmienky sa nedalo vyšetrenie zrealizovať, ale nepíšem kvoli tomu. Veľmi ma zarazil prístup lekára, ktorý toto sono robí. Jeho správanie bolo veľmi arogantné a povýšenecké a mala som pocit, že ho len zdržiavam a obťažujem.
Pevne dúfam, že ostatné sa stretnete s lepším prístupom, držím vám palec 😉

gabi96
10. sep 2009

Ahojte,3D ultrazvuk s videom na DVD stojí v Košiciach Šaci 65 Euro. Robí to dr.Dosedla. Majte sa fajn 😀

brisilda
10. sep 2009

ahojte neviete nahodou kolko stoji 3D v povazskej bystrici ??? a aky je rozdiel medzi 3D a 4D ultrazvukom? dakujem

ywonnee
11. sep 2009

ahojte som z Velkeho Krtisa a rada by som si dala urobit 3d alebo 4d ultrazvuk... kde je to odomna najblizsie a kolko to stoji a ci je to vobec tam dobre alebo nie... ak mate niektora skusenosti velmi by ste ma tym potesili dakujem

kejtty
11. sep 2009

Ahojte ja idem na 3D ultrazvuk k dr. Dankovcikovi v KE pri Železničnej nemocnici. A stoji to 23 Eur, no za foto a video neviem kolko bude brat. Potom dam vediet.🙂

nikushka0
27. sep 2009

kejtty, ja idem presne tam vo stvrtok....ano...ten ultrazvuk stoji 23e a fotka vraj 7e...ale co sa tyka toho videa, tak to vobec netusim....

veronikama
1. okt 2009

Kejtty a nikushka0, prosím vás, objednávali ste sa cez internet na ich stránke, alebo telefonicky? ako ste boli spokojné? a čo to spolu stálo? Ďakujem 🙂

lentilka3000
1. okt 2009

Ahojte,mne akurat volali z toho centra(kedze som vcera vyplnila online objednavku)a objednali ma na 28.oktobra.Sa ma pytala ci idem na morfologicky alebo na 3D s CDckom.Ja som vravela,ze na 3D s CD-ckom,tak mi vravela ze ma to bude stat 68 EUR.Tak dufam,ze dostanem aj video....za tie peniazky... 😅 😅 😅

lentilka3000
1. okt 2009

myslela som centrum pren. diagnostiky v KE. 😀

cicimon
2. nov 2009

baby, oplati sa ist na 3D ak je morfologia ok? ako som pozerala ceny, tak morfo a 3D su dokopy za 70e a zda sa mi to trochu vela...

renatkas
2. nov 2009

cicimon ja osobne na 4D video nejdem, tiez to stoji 70Eur u mojho lekara ale mne staci ked mi ho ukazal na 4D a obrazovke a nenapaloval na CD, iba fotky napalil, to som mala v cene o 5 Eur viac ako normalnu poradnu 🙂

cicimon
2. nov 2009

renatka a kde chodis kde sa plati 70e? lebo mna poslali na morfologiu ale tam je to tak, ze ked morfo tak musi byt aj 3D a spolu 73e...

katka22r
3. nov 2009

ahojte kocky ja som bola na 4D sono spravil vsetky vysetrenia ohladom plodu,ci je mala okik a tak..bola som v 27tt ale nevedel ci este dobre ukaze lebo plod je uz o nieco vacsi...mala som k tomu komplet vysetrenie dvd asi 3min a fotku za vsetko som platila 40eur,vysetrenie trvalo asi 30 minut

andy22
3. nov 2009

ahojte, pridavam svoju vcerajsiu skusenost. Bola som na 3D v Medifere v Auparku. Pracuje pre nich jeden z poprednych slovenskych prenatalnych kardiologov a vynikajuci odbornik na morfologiu Mudr. Holan. Je to nielen velky odbornik, ale aj velmi prijemny clovek, vsetko nam trpezlivo vysvetloval, nezabudol ani na "pikosky" z bruska 🙂, precizne skontroloval vsetky organy... Mali sme zazitok a zaroven aj istotu, ze taky odbornik, akym on je, by nieco len tak neprehliadol. Vrelo odporucam! Aj cena nas milo prekvapila - ak mate listocek od svojho gynekologa, zaplatite v Medifere necelych 60 eur. Vysetrenie trvalo 45 minut.

kacenika
3. nov 2009

ahojte kočky, nemáte niekto skúsenosť s 3D v Žiline? Chcela by som vedieť kde to robia a za koľko. dik

baby2310
6. nov 2009

Ahojte, maminky, poraďte mi prosím, ak ste niektorá bola v poslednom období na 3D sone vo Zvolene, mali ste dobrú skúsenosť? ako to tam prebieha, koľko stojí takéto vyšetrenie vrátane cd/dvd záznamu a fotiek, ak to tu vôbec robia? My by sme veľmi chceli takúto pamiatku, ale nech to stojí za tie peniažky🙂))
Ďakujeme Vám!!!

rainee
6. nov 2009

ja som bola na 4D u Dr. Sladicekovej, BA, ZS Strecnianska, 50 Euro vratane CDcka, za foto sa priplaca tusim 15 euro ale to som si nedala spravit. celkovo spokojnost.

moncika15
11. nov 2009

ahojte 3D a 4D robia aj v Trencine v abmulancii CEGYS

kontakt poslem, pripadne, v IP

lucia1212
13. nov 2009

Ahojte babenky som tu nova a rada by som vedela Vaš názor na 3D ultrazvuk v Michalovciach.Aký je,kde sa mám ist objednat,kto ho robí,kolko sa plati, poprípade aj kontakt poprosím.Velmi pekne dakujem.Prosííím nájde sa tu nejaká Michalovčanka?

vladkaz1
13. nov 2009

Baby neviete teraz kolko stoji 4D sono v Hlohovci ? Diki 🙂 a kolko treba sa dopredu objednat?

stuplik174
29. nov 2009

Ahojte precitala som si ze aj pan doktor Micko v Pruskom robi 4D ultrazvuk.Chcela som len vediet ci je to mozne u neho aj v nejakom14-17tyzdni?A ako dlho sa na vysetrenie caka a ci neva ked nie som jeho pacientka.

jnk007
14. dec 2009

Caute vsetci. Som sice chlap, ale rad by som spomenul svoju skusenost s 3D ultrazvukom. Abslovovali sme ho vcera, 13.12. v Hlohovci, v 22tt u Dr. Brestanskeho. Vrelo ho kazdej odporucam - vynikajuci odbornik a clovek. Vsetko nam podrobne vysvetlil, poukazoval, pomeral. Ma velky zmysel pre humor. Nemam moc casu na toto pisanie, viem vsak, ze vela zien a manzelov chcu tento druh vysetrenia absolvovat v rukach kvalitneho a skuseneho odbornika, preto tu prispievam. Vrelo Vam ho vsetkym odporucam. Co sa tyka vlasdkaz1, platili sme 45 euro, mali sme si doniest len uterak. Objednavali sme sa cca 3 tyzdne vopred. Objednavaju az cca od 22 tt, az vtedy je drobcek dobre vidiet. Vysetrenie trvalo asi 35 minut, napalil nam DVD. A este mam pre vas novinku. Mame doma dvoch malych certov a teraz cakame konecne babu. Aspon ma bude kto doopatrovat v starobe.🙂 (to bol len vtip). Inac, ak by mala niektora z vas zaujem objednat sa, t.č su 033 7425754, alebo 033 7425937. Ak by ste sa nedovolali na prvy krat, skusajte znovu, ja som sa tam dovolal asi na 5 krat. Drzte sa baby.Pekny den prajem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre