Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

loginka
14. dec 2009

nebol zly, ale uz som videla sympatickejsieho doktora, ale inak ok

zrzulka
7. jan 2010

neboli ste niektora na 3d v Auparku? kolko sa tam plati? vdaka za info....

trpezliva
7. jan 2010

tusim sa to vola medifera, ja som tam bola obidve tehu u Dr.Holana....je to tam super, dost drahe,okolo 90 eur, ale stalo to za to. On je velky odbornik na uzv, kebyze som znovu tehotna, tak si to zase zaplatim. Mozes aj bez dvdcka, potom to je lacnejsie. kukni ich stranku, mal by tam byt cennik.

domeli
7. jan 2010

pripajam sa k pozitivnym ohlasom na MUDr. Brestanskeho v HC. My sme ho s manzelom absolvovali 30.12.09 a uz v 20. tyzdni hlavne preto, lebo sme potrebovali absolvovat hlavne morfologicky ultrazvuk a v mojim lekarom odporucenej ambulancii (MUDr. Cunderlik v BA) v tom case sviatkovali. V HC to robia ako 2 v 1, vsetko babatku premeral, vysvetlil, posrandoval, pridal spravu, fotky a CD. A pytat sa mozete ozaj na vsetko. Odporucam.

mir13
7. jan 2010

Citala som, ze uz je 3D aj v Stupave. Boli ste tam niektora? V Bratislave ho robia iba v Gynfive?

tiriel
9. jan 2010

no, je tu toho vela popísane,ale chcem sa opýtať na 3D/4D v PO,PP,alebo KE .... prosím do IP

simonka28
9. jan 2010

kocky a to vazne stoji len 45eur v Hlohovci?

tiriel
9. jan 2010

ja som kedysi dala v KE v nemocnici , pri jednom doktorovi čo to robi cez službu poobede 1000sk a mam na CDčku par krtakych videí,a fotky. preto sa pýtam,či o niečom obdobnom neviete aj v tejto cenovej hladine

domeli
9. jan 2010

simonka28, áno. Dokonca tých 45 euro je víkendová cena, cez týždeň je to ešte o 5 euro menej. Mnohé tehuľky či mamičky z BA už na predošlých stranách písali, že ich to aj s cestou vyjde lacnejšie ako v BA.

miculienka
9. jan 2010

poznáte niečo vhodné aj v okolí ZA ?

simonka28
9. jan 2010

ty kokso tak tomu nechapem taka cena 😒 .w okoli Za by to aj mne vyhovovalo ale asi sotva ☹

lucia.kl
9. jan 2010

ahoj. ja idem na 3D v Gyn Five v BA. tobia 3D male a velke, male je okolo 15 tyždňa a cena je 16,60€ a 63,07€ ak idete na oba, tak to stoji len ako za čiže 63,07€ ja som tam s personalom veľmi spokojna tak ine ani nehladam.

krish
9. jan 2010

ahojte aj ja idem do Gyn-five na Zahradnicku. zatial iba na ten maly 3D ale aj tak sa tesim len neviem ci to nie je skoro budem v 13tt+0. 😉

lucia.kl
9. jan 2010

si tam zavolaj a pre istotu sa spýtaj, ja som bola v 13tt na utz robili mi NT a doktorka urobila aj 3D len tak jeden obrazok a bolo vidno, veď v 13 tt ma babo už okolo 7cm , ja mam 3D v 15 tyždni

tiriel
9. jan 2010

poprad - prešov - košice - nič? 😔

krish
9. jan 2010

lucia ved ja som tam volala a tak ma objednali. aj ked nebude pekne vidiet nevadi, hlavne ze bude srdiecko.

lucia.kl
9. jan 2010

no tak potom vedia čo robia, vidieť bude pekne to sa neboj, a ak bude dobre natočene, tak možno aj uvidiš čo to bude 🙂

gabi96
10. jan 2010

Ahoj Tiriel,

skús sa pozieť na tento odkaz. Sú tam aj nejaké ukážky 3D.
http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?op=modl...
Dúfam, že som pomohla 🙂

cicimon
10. jan 2010

lucia - ja idem zajtra na velke 3D a za to som platila 63e. na malom som nebola. Tych 63 je zrejme "akcia" ak ides na obe. Ale bola som tam aj na morfo a fakt spokojnost

monulicka
10. jan 2010

ahojte
pre tie zo Zahoria odporucam sanatorium Helios v Brne. 3D stoji 1000,- Kc a je v tom DVD zaznam + fotka + vysetrenie na vyvojove anomalie. Takisto personal je vemi mily a ochotny.

tiriel
10. jan 2010

gabi dakujem , ešte skusim niečo najst v PP alebo PO

lucia.kl
10. jan 2010

cicimon, hej to je akcia keď ideš na oba. nevieš nahodou čo všetko je v cene toho 3D, že či dostaneme aj dvd a fotky, na normalnom utz si za fotku musim zaplatiť 3€

cicimon
10. jan 2010

lucia - no som zvedava, co to obsahuje, ale dufam ze za za tu aj foto aj video. potom napisem ako bolo 🙂

lucia.kl
10. jan 2010

tak to som zvedava aj ja, budem to tu hladať zajtra

flamenga
11. jan 2010

neviete niekto kontakt na MUDr. Dosedlu? Potrebujem sa k nemu objednať na morfologický ultrazvuk (som už v 18tt 🙄)-čiže súrne a neviem sa tam cez spojovateľku dovolať... na nete som sa k číslu nedopátrala...

cicimon
11. jan 2010

tak dnes som bola na 3D, uplne mila doktorka, trvalo to asi 30min a dostali sme CD s asi 40 foto a asi 15 videi

lucia.kl
11. jan 2010

tak ja som zvedava čo bude v cene toho maleho, aspoň nejake fotky dufam .-)

barbyes
14. jan 2010

Ahojte,
nerozumiem tomu malý a veľký ultrazvuk. Aký je v nich rozdiel. Ja by som tiež chcela absolvovať 3D ultrazvuk, ale v ktorom týždni sa to má robiť? Pozerám, že sú tu dosť veľké rozdiely. Vo vyšších týždňoch je to lepšie vidieť? Pred chvíľlou som na jednej stránke čítala, že by sa to malo robiť do toho 23 týždňa, lebo potom už nie je ten plod až tak dobre vidieť nakoľko má menej miesta.

elko69
14. jan 2010

barbyes uz som ti aj odp na tej teme co sme boli ale ked si uz tu tak asi uz aj mas potrebne info,nie??

krish
14. jan 2010

lucia.kl ahoj, tak ja som dnes bola na tom malom 3D a v cene bolo aj CD s fotkami a videami. takze super. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre