Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

maruskanitra
24. feb 2010

Ahojte, uz som videla fotky aj video z Hlohovca, je to super, krasne obrazky a pamiatka na cely zivot...ale zistila som, ze moj doktor robi taketo obrazky v ramci bezneho vyseternia, tuto stredu som bola na poradni v dvadsiatom tyzdni, mam perfektne fotky mojho synceka...a ani som nevedela, ze to bolo 4d🙂))))

janulqa07
25. feb 2010

Nemate niektora skusenosti s Gynstar v Presove?

emilia2
26. mar 2010

Ahojte, neviete nahodou niekto, kolko stoji 3D ultrazvuk v Senici? Neviem sa rozhodnut, ci ist tam, alebo do Hlohovca. Vopred dakujem za odpoved.

petrikovicova
26. mar 2010

Ahoj! Ja idem 16.4. do Hlohovca, čítala som len dobré ohlasy. Objednávala som sa asi mesiac dopredu, stojí to tam 40 eur a robia to medzi 20-3O tt. Už sa teším, budem v 23 tt tak dúfam že malý alebo malá sa nebude hanbiť a ukáže nám aj nejaké kúsky😀

jenie123
26. mar 2010

emilia2 - pocula som, ze v Senici stoji okolo 60 eur, ale na 100% to neviem. Ak si z okolia mozes ist do Holica, ja som tam bola teraz v pondelok, cena 35 eur, dostanes k tomu DVD..

emilia2
27. mar 2010

Jeeej, veľmi pekne Vám ďakujem. Ste zlaté. Ja mám vlastne teda ešte dosť času si to rozmyslieť. Som iba na začiatku 13 týždňa. Niekde som čítala, že to robia skôr. Tak som sa zlakla, že to nestihnem 🙂 Tak ste ma teraz potešili.
Petrikovicova - držím palečky. Dúfam, že bude všetko vidieť...

emilia2
29. mar 2010

Tak už viem presne tu Senicu - stoji to 60 €, trva to hodinu, na DVD daju fotku a 15 minutové video. A robia to medzi 23 a 25 týždňom. Tak ešte uvidím.

15siska16
31. mar 2010

ahojte ma niekto kontakt na 3D do Topolcian alebo aj do Hlohovca??Chem si zistit pohlavie som v 24. tyzdni a co by to stalo???

domeli
1. apr 2010

Hlohovec - 033/7425754, MUDr. Brestansky, stoji to 40 eur. Objednavaju tak o 2-3 tyzdne od zatelefonovania, sestricka vysvetli cestu. Vrelo odporucam - mily pristup, odborne vysvetlenie a premeranie vsetkych organov, ich funkcii, dobry pocit.

adelaine
2. apr 2010

..ja mozem HC len odporucit, bola som u Dr. Brietanskeho cca v 22 tt, pohlavie mi povedal uz vtedy,
bolo vsetko super vidno, boli sme aj s manzelom, obom sa nam pacilo 😉
stalo to 40 euracov...a je to urcite lacnejsie ako si pytaju tu v BA, oplati sa merat cestu do HC.

15siska16
6. apr 2010

ja uz som volala do Topolcian u nich to stoji 33 eur a foto 10 objednala ma hned na druhy den co som vobec necakala 🙂

domeli
7. apr 2010

ešte som zabudla - v tých 40 eurách v HC sú aj fotky a cca 30 min. DVD

mima89
13. apr 2010

baby som objednana uz tuto nedelu 18.4. ale obavam sa jedneho-ze male sa nam neukaze takze nebudeme opat vediet co skryva kedze stale je otocene zadockom....myslite ze sa to oplati?? uz sa neviem dockat..

evka171290
13. apr 2010

Ahojte,som na zaciatku 4. mesiaca a rozmyslam o 3D sone,som zo ZM ...mohli by ste mi poradit kde najblizsie v mojom okoli robia 3D? A ak niekto ma skusenosti tak poprosim aj kontakt ...a poprosim aj sumu v eurach ....DAKUJEM

zuzanahor.
20. apr 2010

Ahoj Evka,zda sa mi,ze tu v okoli sa nerobi 3D sono. Ked chces asi len Topolcany,Hlohovec a tak dalej od nas 😒
Stoji do 50 eur ako kde....

zuzanahor.
20. apr 2010

Evka nasla som Ziar nad Hronom,tam robia 4D sono...stoji 33eur. Moze ta objednat na 4d sono aj tvoj gynekolog... 😉

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misimimi
2. máj 2010

prosim Vas nema niektora tel cislo do Topolcian na to 3d? 🙂 dakujem

gumimaci
2. máj 2010

Ahojte, ja som bola na 3/4D v Pezinku. Robi ho Dr. Gottschallova, nerobi klasicky komercny UZV, ale mate to aj s diagnostikou. Za vysetrenie v prvom trimesti som platila cca 30, v druhom 70€. Ale oplatilo sa- mame zaznam na DVD s fotkami aj videjkom. Vysetrenie trva cca 1-2 hodiny podla poteby.

evitkamalicka
3. máj 2010

ahojte, ja idem v stredu na 3D do Galanty, robi to dr.Havranek v medicinskom centre blizko Billy a budem platit 35€, v cene je aj DVD a fotky

miki060707
4. máj 2010

ahojte, ja som bola v Inchebe, bol tam ten veľtrh, platila som 25eur a trvalo to 15 min, dvd a cd k tomu, všetko bolo ok, až nato, že krpček spinkal a nebol vidieť žiaden pohyb a potom sme platili ešte s mm vstupné, takže 7eur plus, nebolo to vela, ale to nikto neovplivní kedy bude bábo spinkať, alebo kopkať, moje dieťa kope navečer a večer, ked si lahnem a bohužial vtedy spinkalo, a spinkalo tak, že malo ručičky a nožičky pri tvári, v takom klbku bolo.....ale na druhé už nemám love, chcela som isť strašne, tak som šla a nič z toho,..ale hlavné je, že mi zas potvrdili, že bábenko je zdravučké a meria a váži ako má.... 🙂

momoyka
11. máj 2010

ahojte babenky, neviete kontakty, resp. aktualne skusenosti s 3d vo vranove nad toplou alebo v michalovciach... prosim... uz sa asi potrebujem objednat...

usiko
12. máj 2010

Roznava, lekar ma vypisany cennik, ze 3D/4D uzv od 16,50 do tusim nieco cez 20 Eur, podla druhu nosica.....takze maxim. do 25 Eur za 4D....

lulu2407
12. máj 2010

Boli ste niekto na 3D resp 4D sone v okoli Ziliny? Okrem toho, tie, co uz ste absolvovali to sono, aky je rozdiel medzi 3D a 4D?

radka1188
12. máj 2010

Ja som sa rozhodla pre Levice.Ale mam este par otazok.Bola tam jedna z vas?

medyna
13. máj 2010

ahojte, chcem sa opytat, na ten 3D, resp. 4D ultrazvuk posiela gynekolog alebo to sa mam rozhodnut sama, ci chcem ist?
Teda, ja by som a chcela, len neviem, ci sa na to pytat doktora .... 😅

gumimaci
13. máj 2010

Ahoj medyna, na 3D/4D ultrazvuk sa treba spytat. Nerobi sa automaticky, lebo si ho musis zaplatit sama. Ak ho tvoj gyndos nerobi, spytaj sa ho, urcite ti da referencie na niekoho kto to robi. Alebo pokukaj po nete, baby tu pisu kontakty, zalezi odkial si. Vyber si takeho, u ktoreho dostanes s foteckami aj lekarsku spravu. Oplati sa to. 🙂

medyna
13. máj 2010

dakujem za info, gumimaci ... len este jedna otazocka: v ktorom tyzdni sa da robit?
Ja som v 20 tt a k lekarovi do poradne idem az zaciatkom juna, tak ci uz nebude neskoro, ci neist spytat sa skor...
Ty si bola na 3D-ku? V ktorom tyzdni?

gumimaci
13. máj 2010

Ahoj, ja som bola aj v 12tt aj v 20 kuk album) 😀
Okolo toho 20tt je dobre spravit komplet morfologicky UZV a s nim aj to 3D. Ale ani neskor urcite nieje problem. Zavolaj svojmu lekarovi a spytaj sa ho.

medyna
13. máj 2010

perfetkne fotecky babatka...... aj vecicky mas super .... 😉
na morfo som bola pred par dnami, ale zrejme mi robili len ten obycajny ultrazvuk, nebola som pri svojom lekarovi, ale odporucil ma do jedneho specializovaneho strediska, co tu (v Presove) mame.... a tam sa ma aj ta lekarka pytala ci idem na morfo alebo na 3D... ale mne v tej chvili nezaplo poiinformovat sa blizsie o tom 3D. Bola som cela zhava, ci bude vidiet pohlavie babatka (a ze ci vobec bude daco vidiet a ci bude vsetko OK..... 🙂 )
No, asi mu zajtra zavolam, ze co on na to... hadam ma nepohryzie, je celkom mily a dokonca mi aj kreslil moje brucho "zvnutra", ze ako to tam vyzera, ked som chcela vysvetlit, ze co je to "chorion zadna stena"..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre