Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

evitkamalicka
14. máj 2010

tu je nas krasavec

lutsine
14. máj 2010

na koho sa podoba nas drobec......?

medyna
14. máj 2010

cely ocino ...... 😉

evitkamalicka
14. máj 2010

aj ja si myslim, ze je na tatinka 🙂

me
21. máj 2010

Ahojte, može mi niekto povedať kde v Nitre sa robí 4 D / viem len o medicínskom centre / , a koľko stojí? Počula som, že v medicínskom 40€, ale vraj lekár nie je bohviečo, zato sestrička super, ale ja by som radšej doktora, nech všetko poriadne skontroluje, tu som čítala o nejakom Mudr. Gilanovi - bol tam už niekto? Ďakujem

zuzanakarolinka
21. máj 2010

o tom MC viem, myslím, že si môžeš dohodnúť aj sestričku, to je čistý poklad a super všetko povysvetľuje, poukazuje, zlatá osoba

me
25. máj 2010

V ktorom týždni ste boli na 4 D ultrazvuku? Kedy je to najlepšie, ja som teraz v 22 týž.. asi by som sa už mala objednať.

lutsine
25. máj 2010

najlepsie je vraj medzi 24.-29.-tt. my sme boli v 27 tt a bolo super vidno cele babo,hlavne tvaricka, hned sme vedeli na koho sa podoba,ved kukni v mojom albume.

evitkamalicka
25. máj 2010

ja som bola v 27tt

me
25. máj 2010

A nie je tu nikto z Nitry? Niekde som čítala vraj 4D má aj nejaký doktor Gilan / vraj to je gyn.centrum oproti malému tescu / ale neviem sa k tomu dopátrať, nepozná to niekto? ďakujem

rozpravocka
26. máj 2010

A nahodou niekto z pezinku? Neviete čo tam stojí 3D v Gynprentale u murd. Gottschallovej?

me
31. máj 2010

Tak asi tu nie je nikto z Pezinku, rada by som pomohla , ale netuším. Ja som sa už konečne dozvedela o NR, tak sa tam potom objednám, ale vraj mám ešte čas, tam robia 3D až po 27 tt, dúfam, že sa drobec ukáže lebo som strašne zvedavá čo to bude, zatiaľ sa skrýva.

lulu2407
2. jún 2010

ahojte baby, davam info o 4D v Žiline. V nemocnici to robia vraj zadarmo, ale len na odporucanie vasho gynekologa, potom to robi aj dr.Hartel v sukromnej amb.Gynpraktik, zavisi to od stadia tehu, cca 50€.

kristofcakova_e
2. jún 2010

ahojte, ja som sa prave vratila zo 4D v Ziline v ambulanicii gyn praktik u DR. Hertela... a musim povedat- maximaaaaaalna nespokojnost ☹ strasne som sa tesila, ale doktor, ktory tam bol takmer nic nehovoril, na vsetko sme sa museli pytat, inak by nam asi ani nic nevysvetlil..no fakt, ako niektore pisu, ze uzasny zazitok...zavidim...lebo ja som z toho fakt nic nemala...jedine co, tak som spokojnejsia, lebo mi povedal, ze malicky vyzera byt v poriadku...co mam kamosky, tak boli v Dolnom Kubine a tie si velmi pochvalovali..

lulu2407
2. jún 2010

kristofcakova_e: to vazne? tak dakujem za info, uz sme rozmyslali nad tym, ze sa tam objednam. A to bol dr.Hartel alebo ho tam niekto zastupoval? a kolko si platila? co vsetko si mala v cene? video a foto?

zdenka
7. jún 2010

Ahoj kočky. Nechce sa mi čítať 28 strán.... Chcem sa vás opýtať: Kam chodíte na sono v Martine? Mam ísť na 2. sono a dr. ma posiela k dr. Grochalovi. Na 1. sone som bola v domčeku, kde je Centrum prevencie rakoviny (robia sono aj tehotných žien). Kde robia lepšie sono? Kto je väčšší "profík" ? 🙂 Vďaka.

lussykralova
14. jún 2010

@zdenka : ja som bola akurat vcera na sone vo:famicare v mt za lekarnou beatrix,oproti mt nemocnici a som spokojnejsia ako v heliose na ladovni kde som bola tiez :o))) Dr.Grochal ma velmi laskavy pristup-este aj posranduje a naozaj to tam stojí zato :o))) celkova cena aj dvd na ktorom sú fotky diatatka a vsetky videa ktore pocas vysetrenia uvidite + podrobny popis a prehliadka vsetkych jeho oraganov cez srdce az jeho cievky v mozgu+ podrobna sprava ktoru odovzdate k svojmu gynek.lekarovi stojí mylím 60-65 eur :o))) ja som si vybrala len jednu foto kedze som uz v 34 tyzdni a dvd aj s fotkymi uz mam z heliosu(ked som tam bola ja-v heliose-akurat bola akcia na vsetko 50e+dvd,ale teraz je to myslim zase okolo cca60eur) ale ked mozem poradit urcite ked budem cakat druhe dieta pojdem na druhe sono do femicare a zoberiem si aj dvd a vsetko k tomu,je to tam velmi pekne ale co je najhlavnejsie ten prístup nemal chybu :o)

me
2. júl 2010

Ak by niekto zisťoval niečo o 3D v MC Nitra, tak robí sa od 27 tt, stojí 40€ / vrátane dvd záznamu a vytlačených fotiek /, trvá to cca 30 minút a je to fantastický zážitok - odporúčam

zuzkaznr
3. júl 2010

@me mozem sa opytat odkial mas tieto info? co ja viem tak v 27tt sa 3D sono robi tazsie. v tom obdobi odporucaju 4D 😎

zuzkap2
4. júl 2010

Ahojte, je tu niekto z okolia BB ? a bol na 3D/4D v mamacentre?

me
6. júl 2010

@zuzkaznr - bola som tam 29. júna, takže mám čerstvý zážitok a som spokojná

zuzkaznr
6. júl 2010

@me -mozem sa spytat kolko dopredu si sa objednavala? chcem tam ist aj ja.

me
6. júl 2010

@zuzkaznr - stačí ti v 25 - 26 tt, ja som sa informovala na konci 25 tt a sestrička ma hneď aj objednala na 27 tt, skôr nie, je to fakt pekný zážitok, neľutujem, trvalo to cca 30 minút, celé sono mám nahraté na dvd a vytlačila mi ešte asi 10 fotiek, platila som 40€, zavolaj na recepciu a pýtaj si 3/4D sono.

gabikab
28. júl 2010

Ahojte babulky. Je to toho velmi vela popisaneho a niekedy aj protichodneho, tak som sa chcela este aj ja popytat 🙂 Som zo ZA a som v 19 tt. Rada by som absolvovata 4D. Hladam odbornost a pristup. Mozete mi doporucit niekoho v ZA alebo v MT??? Na akom principe to tam potom nasledne funguje, kolko trva vysetrenie a co je v cene. Dakujem mooooc. Velmi mi pomozete, kedze sa akosi nemozem zorientovat.

janet24
29. júl 2010

Ahojte.Chcela by som sa popytat v BA kde by som mohla ist na 4D ultrazvuk.A popripade kolko to stoji

beruska.zuzanka
29. júl 2010

@janet24 ahoj, ja som bola na polikliike na Strečnianskej u dr Sládičekovej, platili sme 50€ a je perfektná, mne bola odporúčaná a ja odporúčam ďalej, krásna ambulancia, príjemná lekárka, super prístup... 😉

gabikab
30. júl 2010

@lussykralova ahojky. Chcem sa spytat, treba si zobrat aj CD k Dr. Grochalovi na 3/4D? Dakujem za info 🙂

lussykralova
30. júl 2010

@gabikab ahoj :o))) nie netreba ,cd ti dajú :o)

lussykralova
30. júl 2010

@gabikab a ked mozem odporucit jednoznacne ist ku dr.grochalovi do famicare oproti mt nemocnici,trva to okolo 30-45 minut a naozaj to stoji za to je velmi mily a na vsetko odpovie,vsetko vysvetlí este aj pocka,ci dietatko nezmurkne 🙂 fakt super a vo famicare je aj pestrejsi obraz na monitore(uplne pestry) nie ako v heliose(tam sa mi to zdalo viac rozmezane) a v heliose je aj mensia obrazovka a ked sa robi sono je v miestnosti vidno co zase vo famicare je v miestnosti tma a perfektne je vsetko vidiet :o))) Fakt odporucam ist do MT do FAMICARE,v ZA nic nepoznam.

franziska
31. júl 2010

da sa ist aj do Medifery v Auparku. Ak si vybavite odporucenku od lekara tak vas to bude stat iba 10€ za termin pokial nechcete DVD ak chcete aj to tak tusim dokopy 70€. Treba sa objednat aspon 3 tyzdne predtym. Ordinuje tam Mudr. Holan - jeden z najvacsich odbornikov. Ja som isla iba na ten kontrolny, kvoli tomu, ze v prvom tehu som absolvovala amniocentezu. Dost sa pytal, ze preco ma lekar posiela, tak asi musite mat argument 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre