Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

natalya
autor
24. sep 2006

bibula kedy si tam naposled bola??ja ked som bola 21TT ale pojdem asi este raz lebo aj moj maly mal zaborenu tvaricku 🙂 takze skoro nic nebolo vidiet

katakata
24. sep 2006

baby a ako sa vola ten dr. v Hlohovci? mate niekto na neho kontakt?

bubonic
24. sep 2006

aj ja by som rada do Hlohovca isla a chcela by som kontakt. Prosim aspon do IP. Dakujem.

bibula
24. sep 2006

Volá sa dr.Brešťanský-je to ul. Za poštou 8,hlohovec. Je to rodinná vilka medzi panelákmi na ľavej strane ulice.t.č.033/7425937-čakacia doba cca týždeň,robia od poobedia do večera,ja som bola posledná o 17,00hod,robil ma do 18,30
Bola som tam v 22tt 🙂 takže ešte by som mala aspoň tie dva týždne vydržať. 😀

katakata
24. sep 2006

bibula dik, prave som zistila ze je to stryko jedného kamosa...aký je?

bibula
25. sep 2006

😉 oni su otec so synom,to tam maju sukromnu gynekologicku amb.inac velmi prijemne prostredie aj personal.mna robil ten starsi,bol velmi ochotny.najprv si vsetko pomeral,co potreboval,skontroloval vsetko,ci je vsetko ako ma byt,ci tam nie je nejaka deformacia,alebo vada...priebezne nam ukazoval nozicku,rucicku,prstiky,bimbasika,tvaricku,ako byje srdiecko...videli sme ako maly zival 🙂

biancarv
26. sep 2006

ahojte, nevie mi niektorá z vás poradiť kde by som si mohla dať urobiť 3D ultrazvuk v Košiciach, koľko to stojí a kedy je najlepšie sa objednať a hlavne poprosím tel.kontakt. dakujem velmi pekne 😀

nelika666
26. sep 2006

v Ke robia 3D UZV v nemocnici L. Pasteura - robi ho doktor Rozpravka
no my sme za UZV dali 3000,- ale to preto lebo sme okrem fotiek a videi chceli cely balik - morfologiu, rastovy profil, skrining, vrodene a vyvojove chyby...
ak by sme chceli len foto a video stalo by to okolo 1000 - 1500,-
takze zalezi od toho co vlastne chces
ale je to fakt neopisatelny zazitok
mame asi 15fotiek a 15videi a fakt tie peniaze stali za to..
objednat by si sa mala cim skor lebo najlepsie je 3D robit medzi 17. a 23. tyzdnom tehotnosti a caka sa niekedy aj 2tyzdne
a cislo ti poslem cez IP

biancarv
26. sep 2006

dakujem 😀 už sa velmi teším... 😉

nelika666
26. sep 2006

neni zac 😉

andreab
26. sep 2006

cau babeny, ja som bola na 3D v Hlohovci,v 18tt mame fotky, dvd,pomerane kosticky, plodovu vodu..a platili sme 600SK.Trvalo to jednu hodinu. A najkrajsie fotky a zaznam su z pokrocileho stadia tehotenstva(videla som), preto sa vobec nemusite ponahlat.Moje babo bolo len taky kostlivcek a tie v 30tt boli krasnucke.Lekar nas uistil, ze 3D v ziadnom pripade neskodi a moze sa robit aj v pokrocilom stadiu,kedy su vysledky ako som uz napisala najkrajsie.opatrujte sa

andreab
26. sep 2006

prave som si precitala zopar starsich prispevkov a zistila som, ze to bolo u starsieho Brestanskeho ako Bibula

andreab
26. sep 2006

este dodavam , ze my mozno tiez pojdeme na 3D okolo Vianoc,lebo sme nevideli tvar ani pohlavie,babo celu hodinku pozeralo mne k chrbtici. Takze nechodte na 3D prilis skoro a nebojte sa ist aj viackrat.

bea111
14. okt 2006

Ja som z BA a chcela by som vediet kde ist na 3Da asi kolko to stoji. 😉

melory
15. okt 2006

kedze som z tt som uz rozhodnuta ist na 3D do hlohovca ale poradite mi v ktorom tt je to najkrajsie?

melory
15. okt 2006

bea111 mas to dookola v tejto teme ked ju budes citat.

mimca
15. okt 2006

Ahojte, ja som objednana o tyzden do Novych Zamkov, citam tu len o HC mate niektora skusenosti? Aky doktor a celkovo dojmy, dakujem

vavka33
15. okt 2006

Ahojte,aj ja som chcela ist na 3d ultrazvuk,len najskor vravrli,ze je este skoro-v 22.tt a teraz neviem,ci mi nepovedia,ze je neskoro.Neviet,ci sa da aj tak v 29tt?

palvinka
15. okt 2006

mimca my sme boli v HC a bolo to super. Dr. bol príjemný, babulka sa nám krásne ukázala a všetko máme aj na DVD. A myslím, že sú najlacnejší cena 600,- Sk (+DVD som si priniesla svoje).

palvinka
15. okt 2006

vavka33 kľudne choď aj v 29tt, my sme boli v 24tt ale Dr. nám ukázal aj obrázky jednej tehulky z tuším 35tt, bábo bolo väčšie ako to naše, ale obrázky boli pekné.

melory
15. okt 2006

zavolam si tam a oni mi snad povedia kedy je najlepsie 😉

vavka33
15. okt 2006

ja som tam volala 3krat a vzdy to bolo moc skoro.teraz som to uz nechala tak.Dakujem Pavli,skusim na bud.tyzden

lola55
16. okt 2006

caute babenky.... ja idem na 3D v stredu, velmi sa tesim, dufam ze sa babo nebude skovavat a konecne sa dozvieme co to bude 😀 Tiez idem do HC.

dadak
18. okt 2006

A neviete niekto telefonne cislo na dr. Havlasa do NZ? alebo kde sa objednat? Musi sa dlho cakat?

tinka10
18. okt 2006

Ahoj Dadak, ja som bola na 3D v NZ.Treba sa objednať na tomto čísle 0356426146 a nečaká sa dlho.Ja som tam bola v 21tt a objednávala som sa nejaké 2 týždne dopredu.

dadak
18. okt 2006

Dakujem...

vavka33
19. okt 2006

Lola 55,mozes mi dat cislo na 3D do HC?Dakujem

melory
19. okt 2006

aj ja ti ho dam ale nik mi nedviha 0337425754
0337425937 mudr.Brestansky

lola55
19. okt 2006

Vavka33....tak melory ma predbehla🙂 Uz to mame za sebou 😀 Vsetko pomerane, nafotene...no a samozrejme odhalene tajomstvo pohlavia 😵 Dr.Breščansky je fakt skvely....zábavný typ cloveka, a samozrejme aj odborník 😉 Takze mozem len odprucit!

vavka33
19. okt 2006

Dakujem Melory,skusim zavolat,len neviem,ci ma este vezmu,ci nie je babo uz moc velke.
Lola,kolko to trvalo?Ako dlho si cakala na termin?A kde je to tam V HC-v nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre