Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

melory
12. mar 2007

pekne to ide hore

lejla77
12. mar 2007

kocky, dufam, ze v tom Hlohovci moze ist so mnou aj manzel. To som sa ani nepytala. Brala som tom ako samozrejmost.
Inac ratajte s tym, aby ste volali 1 mesiac dopredu - lebo su fakt plni. Dnes objednavali na 17.4. 😕

ajus
12. mar 2007

ja som si do hlohovca volala asi pred tyzdnom a povedali mi ze to stoji 600Sk...

melory
12. mar 2007

lejla moze, somnou bol syn aj svokra 😉

iba7
12. mar 2007

V Hlohovci majú vyššie ceny, volala som tam dnes.
Ja som sa objednala do Levíc. Mám to rovnako ďaleko, idem tam už zajtra, termín mi dali už na druhý deń, predstavte si, je to super.A cena rovnaká ako teraz v Hlohovci.

tinni
12. mar 2007

ahojte kocky, ja som bola v Brne v 16tt. Stoji to tam 600kc a mate to na dvd plus 4 fotky 😉 ak to chcete na vhs, tak iba 500kc

bybi
13. mar 2007

teraz som pozerala ten hlohovec. Tu su ceny:
http://www.4dultrazvuk.sk/vysetrenie

melory
13. mar 2007

aj tak sa to da oproti inym

ajus
13. mar 2007

a co v pripade, ze babo bude zle otocene? dufam, ze v hlohovci nezoberu 1000...

diddi
13. mar 2007

v piatok som bola v hlohovci...je to super!!!...jedno babätko malo sice rucku cez tvar a nechcelo sa fotit, ale to druhe sa predvadzalo...ja som si totiz pred vysetrenim dala zakusok, aby som ich trochu rozhybala 🙂 a dopadlo to tak, ze ich lekar nahanal 🙂 ...platila som este 600, lebo som bola skor objednana, ked bolo za 600, ale beru uz 1000 a je jedno ci je dobre, alebo zle otocene....lekar je super, vsetko pomeria, pozrie srdiecko a vsetko vysvetli, takze aj ked bude babätko zle otocene, tak ho aspon cele prezrie, ci nema vyvoj.chyby

matar
14. mar 2007

v hlohovci je to už naozaj za 1000Sk cez týždeň a robia aj v nedeľu a vtedy sa platí 1200Sk. a momentálne objednávajú na koniec apríla 🙂

lejla77
14. mar 2007

diddi:
tak si mala super zazitok - tiez sa tam hrozne tesim. 😎

iba7
14. mar 2007

zabudla som e mail adresu do Levíc www.4djadin.sk
Vyskúšajte, bolo to perfektné.

matar
15. mar 2007

ahoj baby, skúste sa mi prosím vyjadriť do témy 3D pre a proti vo voľnej diskusii, som hrooozne zvedava na vas nazor. ďakujem 🙂

miska11
15. mar 2007

caute babenky. ja som bola v KE a vyslo ma to na 3.000Sk. mala som v tom aj DVD a fotky. až sa my oči otvárajú ked pozerám kolko to stoji v iných mestách. ale máli ste k tomu aj nahrávku???

diddi
15. mar 2007

miska, ja mam asi 45 minutovy zaznam celeho vysetrenia, fotiek mam menej, lebo ked ich lekar zameral a chcel odfotit, tak uz boli davno na inom mieste ☹ ...tak mame len 4 fotky...jednu spolocne, kde si obe sepkaju, potom jednu solovku, druhe babätko sa nechcelo fotit 😒 a potom fotky, ze su to dievcatka...len ich musim prescanovat do pocitatca

val01
16. mar 2007

ahojte babenky. tiez som bola v KE na 3D ultrazvuk a tiez som platila 3000 sk. ako tu citam ine prispevky, zda sa mi to dost vela...ale som rada, ze mam taketo zaznamy. bol pri tom aj moj manzelik 🙂 strasne sa tesil 🙂

papula
16. mar 2007

Tak v tom Hlohovci to islo pekne hore ja som tam bola na zaciatku januara a bolo to este za 600sk nahravka a fotky v cene mame z tade asi 9 fotiek a to vysetrenie trvalo aso hodinu aj pol.Najprv sa nam malinky nechcel ukazat,ale potom sme ho presvedcili 😉 a ked uz mal toho dost tak nam zamaval a viac sa nechcel ukazovat.Doktor tam je velmi mily vsetko vam poriadne vysvetli a je to tam naozaj na urovni a moze tam ist s vami hoci kto ja som bola s maminou,lebo priatel je pracovne vytazeny a nedalo sa mu ☹ Ale domka si to vsetko so mnou popozeral 😉

lejla77
16. mar 2007

papula:
teraz v Hlohovci objednavaju na pol hodinove intervaly.

papula
16. mar 2007

to vazne?ako tak vidim tak som este vystihla dobry datum 🙂

lmiska
16. mar 2007

To znamená, že má pán doktor na každé vyšetrenie čas 30 min, keď sme objednané na každú pol hodinu.Neviem ako to bude stíhať?Veď si to chceme s manželom pozrieť a porozprávať sa s pánom doktorom a bábetku v pohode a v kľude. Bude mať na to čas?

bea3
19. mar 2007

ahojte baby, neviete mi poradit, kde v NR sa da ist na 3D sono? 😒

minusa
19. mar 2007

Ahojte baby, 3D sono sa robi uz aj vo Zvolene.... idem buduci tyzden vo stvrtok, tak potom napisem co a ako... 🙂

lucia22
19. mar 2007

PRE BEA 3:Ja som z Nitry a bola som v Leviciah.Bolo to super, milý pán doktor a aj bábetka sa nám ukázalo.Možem Ti dať číslo aj www stránku.
036/6379532,036/6379531 www.4djadin.sk

arabeska
19. mar 2007

lejla to fakt?ja ked som tam volala minuly tyzden ked som sa objednavala tak mi bolo povedane ze sa mi doktor bude venovat hodinu a stoji to 1200sk ale my ideme v nedelu.ja uz som z toho magor stale nove info sa dozvedam 😅

vlamala
20. mar 2007

caute babeny, ja som totalne prekvapena z toho Hlohovca. Boli sme tam 14.3. a som vyvalená, že už sa platí 1000,-.My sme to mali ešte za 600,- a podobne ako ostatné sme boli veľmi spokojní. Bubáčik sa nám ukázal, dozvedeli sme sa, že máme chlapčeka, doktor totálny pohoďák, upozornila som ho, že som mala blbé AFP testy, tak si dal riadne záležať na premeriavaní bábätka, máme DVD a 6 fotečiek, takže sme celí blažení... Každému ten zážitok prajem, a ozaj boli sme objednaní na hodinový interval a máme asi 50 min na DVD...

bea3
20. mar 2007

Luci dakujem, takze v Nitre asi este nic nehrozi 😒 , tak to vyriesia bud tie LV alebo Hlohovec. 🙂

lejla77
20. mar 2007

arabeska:
ano, lebo z augustoviek jedna babenka ide pol hodinu predo mnou a ja po nej -takze polhodinove intervaly. 😖

lejla77
21. mar 2007

kocky, neviete nahodou tie, ktore ste boli v Hlohovci - povedali mi, ze si mam priniest DVD Verbatim +
Neviete, musi to byt len tato znacka, alebo moze byt aj ine?

ajuskamimi
21. mar 2007

waw, aj ja som to mala v tom Hlohovci pred 3 tyzdnami este za 800,- (boli sme totiz v nedelu), kedze nebol inokedy volny termin.

LEJLA to Verbatim asi ziada preto, lebo je dost kvalitne a nie je ani drahe, takze si radsej predsa len kup to Verbatim + a budes mat pokoj. A neviem, ci ti kazali doniest si aj uterak, ten si nezabudni. A inac je to tam super, ja som bola u toho mladeho doktora (robia tam tusim otec a syn) a bol super, aj sme sa nasmiali, lebo mal skoro cele natacanie dvdcka rucicky pred tvarickou a nechcel sa ukazat, az na konci si dal konecne jednu ruku hore, drzal sa snury ako keby bol v autobuse 😀 a druhu si dal rovno do ust, nie celu 😀 samozrejme, ale zacal si pred nami cmulat prsty, no proste nadhera 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre