Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

vedvies
15. aug 2006

jeeej natalya ja som sa narodila 14.januara 😀

natalya
autor
15. aug 2006

ta bude velka oslava 😝 ale na termin urcite neporodim 😒

palma
15. aug 2006

32tt,ajoj, 😎 😉ja som bola na 3D v KE na Rastislavovej ul.,ked som bola v 21tt.Je to super,odporúčam. 😀 Platila som 1000sk,bola som dnu 45.min.,mam to nahrate na DVD,aj fotky.Sono robí Dr.Rozprávka,je strašne milý(dole klobúk) 😵 A podla mna je to zážitok ktorý je na nezaplatenie!!!!!!!!!! Určite si vybav,tie pocity sú úžasné! 😝 Držím palce 😉

dorotka
15. aug 2006

Natlya odkial si?

natalya
autor
15. aug 2006

ja som s NR a do KE by som aj sla kebze to neni tak daleko 😒 niekde blizko Nr neni nic?? teda viem ze v BA je ale nieco blizsie hladam...

dorotka
15. aug 2006

ja viem o BA a pruskom ale BA mas blizsie 😉

silvinka
15. aug 2006

v novych zamkoch robia 4D

natalya
autor
15. aug 2006

Dorotka Silvinka,vy ste boli uz na 3/4D??? ako to tam chodi???chcela by som vediet aj cenu ked to bude velmi drahe urcite si to nebudem moct dovolit ☹ este tych 1000sk dajme tomu ale viac uz asi nie 😖

masinka
15. aug 2006

v BA na zahradnickej to stoji 1500
treba sa objednat vraj tak mesiac dopredu
tel: 02/50102900

natalya
autor
15. aug 2006

masinka dakujem pekne za cislo 🙂 a kdy tam je najvhodnejsie ist??kolkaty tyzden? alebo to je jedno??

silvinka
15. aug 2006

ja som bola na 3d este s veronikou, stalo to tusim 1500 ale teraz to maju dost nabite treba sa objednat dlho dopredu my sme sa objednavali koncom juna a termin mame az v septembri, inak najlepsie je vraj sa objednat medzi 20-25 tt aspon to mi tvrdili 🙂, 4D stoji 1800

evickaleh
15. aug 2006

Ahoj natalya, este som nestila precitat vsetky reakcie, ale ak si z NR aj ja som a som objednana do NZ na pondelok 21.8.- som v 21 tt 🙂 velmi sa na to tesim a som aj zvedava. Neviem presne, ale myslim ze 1800 - 2000, manzel nas tam objednaval takze on vie. Ale bola tam jedna moja kamoska a bola velmi spokojna. Inak ak sa objednas zoberu ta hned. 🙂

evickaleh
15. aug 2006

Inak najvhodnejsie je tak ako povedala silvinka, ta lekarka to neodporucala skôr, kôly tomu aby sme z toho aj nieco mali a aby malinke uz bolo väcsie 🙂

natalya
autor
15. aug 2006

dakujem vam dievcata este raz za odpovede 😉

natalya
autor
15. aug 2006

evickaleh potom posli fotky moja som strasne zvedava 😉 ook?? 😀

tonicka
15. aug 2006

Natalya, ja som objednaná do gyn-fivu, to je tam kam ti dala masinka číslo. Najideálnejší je podľa nich 25tt. Treba sa objednať 2mesiace dopredu, inak ťa to výde ako nás 2000 sk, jediný termín mali totiž vo večerných hodinách s príplatkom.

evickaleh
15. aug 2006

Budem sa snazit to sem prepašovat 🙂 , jasne ze ano 🙂

palma
15. aug 2006

Pozri 😎 www.mamatata.sk a klikni na 3D ultrazvuk.Tam nájdeš info. 😉

melory
15. aug 2006

vcera bola nejla v blave na zahradnickej a platila 2200sk

geegee
15. aug 2006

ja som bola v Brne, stalo to 500 ceskych (fotky+DVD s celym zaznamom). Volala som tam v nejaky piatok a objednali ma hned na pondelok 🙂

emjee
15. aug 2006

3D si viem predstavit ale 4D?

mucilienka
16. aug 2006

emjee, 4D - znamena, ze zaznamenava aktualny pohyb - dietatko aj v pohybe...
ja som bola v Pruskom - platila som 500,-SK

ervotoc
16. aug 2006

no baby kamoška ,zije vo Viedni,bola skorej na ultrači,hm,a ma z toho....neni tam nic vidieť..takze fakt,radsej chvilu vydrzať a aj si to vychutnať,hm ja som nebola na 3D ale teraz casto pocuvam chvalu na NZ,takze pri druhom dobre vedieť 😉

maryx
16. aug 2006

a nema nahodou niektora kontakt na ten 3D v NZ? prosiiiim

dabon
16. aug 2006

pekny dnik prajem, ja by som sa chcela spytat, ked tu uz rozoberate tuto temu 3D ultazvuku, ci nahodou neviete o 3D v Dolnom Kubine. Niekde som pocula, ze to zrealizovali aj tam, ale nikde na internete som to zatial nenasla, tak by som chcela poprosit, ak nahodou niektora o tom vie, ci je to fakt pravda. bolo by to super, ja som z RK a urcite by som tam sla 🙂

m.andrea
16. aug 2006

Ahojte babulky, neviete či je 3D ultrazvuk niekde v Žilinskom okrese, koľko vás stál 3D ultrazvuk?

adelia
16. aug 2006

Maryx,
v NZ to robí Dr.Havlas na Komárňanskej/vedľa MOBEL/ za 1 800 SK. Ja som tam bola, zacvakala som, ale spokojná nie som. 😖 Urobí ti síce záznam na DVD /v mojom prípade sa bábo nechcelo ukázať, takže mám zaznamenanú pohybujúcu sa machuľu/, ale fotky robí iba také ako v BA - čiernobiele, malé. Za tie prachy... 😠
Myslím, že keď na zázname temer nič nie je /čo sám Dr.uznal/, nemal by pýtať plnú výšku sumy. Nie? 😨
V porovnaní s neďalekým Gyorom /tam som bola s 1.bábom - kvalitná fareb.foto a super záznam/, alebo Brnom... Máme sa čo učiť 😝

zebricka
16. aug 2006

Nie vzdy sa da urobit krasny, kvalitny zaznam.... niekedy je dietatko otocene chrbatikom, niekedy ma tvaricku zaborenu do placenty, niekedy ma pred tvarou rucicky, ci pupocnikovu snuru... a vtedy naozaj vidno len machulky.... preto netreba mat privelke ocakavania, aby ste neboli sklamane.... co je otazne a polutovaniahodne, ze si lekar kludne za to vypyta plnu sumu a povazuje to za normalne.... co ja viem, tak v Gyn-five si v takomto pripade nic neuctuju, aj ked sa Vas opakovane pokusaju vysetrit, ze pridete v iny den a aj tak nic.....

adelia
16. aug 2006

Zebrička,
Je mi z toho fakt smutno ☹
Chcela som ešte 2.pokus /v Maďarsku/,ale čaká sa min.mesiac a to je pre mňa už neskoro...

ervotoc
16. aug 2006

ved nejak sa im tie peniaze vratiť musia,zial tu sponzorstvo a stat,dotacie nefunguju tak ako by mali,ze ano?hm,tak ono to raz pride,ze sa nebude platiť,rovnako ako vonku,na druhej strane,mame ine vyhody,ono to tak vzdy je nieco-za nieco,3D nie je potrebny,preto sa povazuje zatial za nadstandart a za ten sa cvaka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre