Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

katulilinka
21. nov 2006

to je ohromne, kazdy uvadza inak. gyn fiv zas 25-30tt. kto sa v tom ma vyznat ? :(

dorotka
21. nov 2006

no podla mna je to tak ze gin fiv uvadza kedy je babatko najlepsie vidiet
a tie tyzdne v prosanuse su asi preto tak ze keby ti tam nasli razstep alebo nejaku geneticku vadu tak mas este cas si rozmysliet ci chces pokracovat v tehotenstve (strasne to znie ale je to jedine co ma napadlo)

olinka6226
21. nov 2006

baby v prosanuse to je za 1500, za 1000 asi len pre ich klientov... volala som tam vcera

henuska
21. nov 2006

ahojte baby,
ja som bola na 3D v gin fiv este okolo 10.septembra uz si dobre nepamatam, platila som este 1500,-, moja kamaratka bola asi mesiac predo mnou, povedali jej vsetko, odmerali hlavicku, telicko a pod, povedali kolko vazi a este aj prilozili vsetko k materskej knizke, ked som tam bola ja tam uz mi povedali ze oni taketo veci nerobia, ze to je len pre nas aby sme babo videli na 3D, je to urcite krajsie nez normalny ultrazvuk ale aj tak, uz by som zato tolko nedala, bola som tam 2x ale moja dceruska sa nechcela moc ukazovat, tak som nemala moc dobre zabery, mala som ist este raz ale uz som sa toho obavala pretoze nieje zase dobre robit stale ultrazvuk, nejake videjka mam mojej milovanej ale fotky mi nejako nesli spustit, takze poviem Vam nic moc

hanka274
21. nov 2006

ja som v gyn-fiv platila tiez "liter pade" teda 1500 a vraveli my, ze do 24 alebo 25 tt je najlepsie, to je fakt smiesne, kazdy inak. Moj osobny nazor je 17-22. henuska pisala som ti do tvojej rubriky na porodnicu kramare, trosku depresivny mail, ale aspon si precitaj tie veci, papa!

henuska
21. nov 2006

dik moc hanka uz som si to citala, ja len dufam ze to bude ok, a budem mat stastie na dobrych lekarov, ale dakujem velmi za odpoved aj za zoznam

janaja
22. nov 2006

baby, skuste pozriet temu 3D/4D v hlohovci, ja som volala tiez na zahradnicku a povedali, ze to tam stoji po novom 1900,-sk podla mna sa vam oplati vycestovat do hlohovca za 600,-sk a daju vam aj rozmery babatka od hlavicky po paty, uz som tam aj bola a su super a mam 9 fotiek v cene, tak vela stastia 😉

curly1983
22. nov 2006

ahojte babulky...prosim vas tie ktore ste boli cca okolo toho 18tt na 3D tak napiste ci sa to vtedy oplati alebo je to este dost skoro..ja som takto objednana ale zacinam mat pochynosti, ci je to uz vhodny cas ... dakujem !

susy
22. nov 2006

Ahojte.Nemate niekto kontakt do toho Hlohovca? Ja som sa objednala v 14tt na 3D do gyn-fiv,bude to za 500.

lucy81
4. mar 2007

Ahojte kočky, neviete niektorá o 3D v Leviciach? Dík

matar
4. mar 2007

ahoj janaja, aj ja by som ta chcela poprosiť o kontakt do Hlohovca, mám to najbližšie a už viacerí to chválili. a koľko dopredu si sa musela objednať? dik moc 🙂

bubaczik
4. mar 2007

matar tc je 0337425937 my sme cakali 3tyzdne..ale tebe staci ist az najskor v 18tt..takze sa objednaj a sa dohodnes so sestrickou..

melory
4. mar 2007

susy kontakt tu je na tejto stranke...no idem kuknut.

melory
4. mar 2007

bubaczik je super rychla, ja som sa tam nemohla dovolat a dovolala som sa rano...potom ma hned objednali bez cakanie, cize zalezi od stavu.

matar
4. mar 2007

bubaczik, dík moc, tak to mám teraz ešte čas. a aké máš dojmy? (možno si to už písala, ale nechce sa mi teraz prechádzať celý pokec 😒

bubaczik
4. mar 2007

ja som vo vsetkom rychla 😀 nahodou som mala tel pri sebe...a ake boli moje dojmy?ja som bola v prvom rade stastna,ze je maly zdravy a je s nim vsetko v poriadku...a dojmy mojho muza?plakal...my sme tam boli iba 20min lebo maly sa moc neukazoval,bol zle natoceny,tak bolo zbytocne ho trapit..ale video stoji za to,je to najpopularnejsie dvd v rodine 😀

melory
4. mar 2007

moje dojmy boli uzasne a ten zaznam...a tie fotky, no zazrak doby.

matar
4. mar 2007

ok babyle, už ste ma presvedčili a zajtra sa skusimobjednať do Hlohovca. zatiaľ všetkým ďakujem. pa

lmiska
11. mar 2007

odpoveď pre lucy 81
3D/4D už funguje aj v Leviciach kontakt 036/6379532,036/6379531
www.4djadin.sk
Doporučujem, mám len tie najlepšie skúsenosti.

sofika
12. mar 2007

Zhanam kontakt na 3D/4D v Blave. Nie som z Blavy, takze ak mi viete poradit aj lekara, ktory to robi ako sa ma, tak Vam vopred dakujem.

fatima
12. mar 2007

ahoj sofika, neviem ti síce poradiť kontakt do Blavy, ale ak ti môžem poradiť, lepšie ako v Blave je v Hlohovci, je tam výborný lekár a je to tam lacnejšie, ja som platila v Hlohovci 600,- Sk, dal nám aj fotky, aj nahral DVD, je veľmi milý a ochotný. V Blave sa platí 2 000,- Sk. Tak si myslím, že ak nie si z Blavy, je ti to jedno kam pôjdeš. Je to len rada samozrejme, že rozhodnúť sa musíš sama. do Hlohovca je kontakt 033 7425937. Prajem veľa šťastia.

lejla77
12. mar 2007

kocky, v Hlohovci stoji 3D uz 1 000 Sk v pracovny den a 1 200 Sk cez vikend.
Kocky, neviete, kolko sa plati v BA a kde?
Ak to stoji niekde 1 500 Sk, tak sa mi do Hlohovca ani neoplati terigat.
Prosim piste kontakty. 😎
Dakujem.

snilko7
12. mar 2007

lejla v BA stojí UTZ 1900 a myslím že za fotku, alebo záznam sa ešte pripláca...aspoň tak ma informovala pani po telefone

lejla77
12. mar 2007

snilko7:
a kde? Na Zahradnickej?

snilko7
12. mar 2007

lejla na Zahradnickej...ja sa tiež preto chystam radšej do Hlohovca, vyjde ma to stále lacnejšie ak keď si k tomu pripočítam cestu..ja bývam kúsok od Galanty

adkag
12. mar 2007

snilko a kedy sa chystas? ja asi az po 20tt, takze to neriesim, a rozmyslam nad Pruskym alebo Brnom. chcela som ist aj okolo 15tt,ale kedze som na PN,tak asi nepojdem a spytam sa lekarky,ci by to doporucila teraz.

snilko7
12. mar 2007

ja sa chystám v 20tt, zajtra mám poradňu, tak uvidím čo povie doktor a sa hneď aj objednám, aby potom nemali plný stav a neskôr ísť sa už moc neoplatí, to už sa nezmestí celé bábo na monitor 😀

melory
12. mar 2007

v trnave u eliasa sa najnovsie tiez robi za 2000,-
hlohovec ostava 600,-

snilko7
12. mar 2007

melory žial v hlohovci už zvýšil ceny tak jak písala lejla...už sú zmenené aj na ich stránke, som to práve pozerala, ale aj tak je to ešte podstatne lacnejšie ako inde 😉

lejla77
12. mar 2007

kocky, v Pro Sanuse v BA - to stoji 1 500 Sk - len neviem, ci to zahrna aj foto + nahravku.

melory:
v Hlohovci to uz stoji 1 000 Sk a cez vikend 1 200 Sk.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre