Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

narciska77
22. apr 2009

Ahojte , bola niektorá na 3D ultr. v Poprade?

katarina822
29. apr 2009

ahojte my sme boli na ultrazvuk v Kosiciach a bolo super za 67eur mame cd video a aj cd s fotkami zobrali nas presne na cas ako sme boli objednany doktor s nami rozpraval proste super 😉

lenca30
13. máj 2009

marielik 78 ahoj ja mam termin 1.10 takze skoro rovnako, inak chystas sa rodit v ruzinove? aj ja to zvazujem ale stále sa neviem rozhodnut

zojana
13. máj 2009

marielik78..ja čakam bábo 2,oktobra, len škoda že som na druhej strane republiky...ale pisať môžeme a kecať o všetkom .. pokecam velmi rada...Jana

adka_8
24. máj 2009

Ahojte,ja som tu uplne nova a chcela by som sa spytat dadulienky 2404,ci nema kontakt na ten 4 d ultrazvuk,v akom tyzdni na nom bola a ci je spokojna a kolko to stalo-dakujem 😉 Ja som v 14 tt.

alicenka
9. jún 2009

Baby, prosim vas, pri tom 3D ultrazvuku v Brne, ako ste prisli na sumu 600 kc? Ja akurat pozeram stranku Heliosu a podla aktualneho cennika tu maju napisane, ze "3D, 4D ultrazvuk (včetně DVD záznamu a jedné 3D fotografie) 1000 Kč"... ci teraz niekedy menili ceny?..

sisinka76
9. jún 2009

alicenka, ja som to akurat tiez teraz pozerala, nevedela som, ze zdrazili 😖 my sme tam boli v auguste 2006 a platili sme tych 600 Kc.

parvitas
9. jún 2009

ahojte, ja som bola vcera na 3D/4D ultrazvuku v Medikline v Banskej Bystrici u MUDr. Fruhwalda a mozem len odporucat! velmi prijemna pani sestricka aj pan doktor. stalo to sice dost (60 €), ale boli sme spokojni, obaja sme videli na monitore vsetko aj s vysvetlenim, kde sa prave pozerame, ako je babatko ulozene a pan dr. nam odpovedal na vsetky otazky 😀
aha a dostali sme DVD-cko aj s fotkami aj kratuckymi videami a aj vytlacene fotky. dokopy sme tam boli asi 45 minut, navyse vo velmi prijemnom prostredi.

alicenka
10. jún 2009

sisi, tak to asi teraz niekedy museli zmenit cennik, lebo ako citam, tak este tento rok niektore maminy boli za 600 kc... nevadi, ja len tak informacne, aspon som v obraze 🙂

katkahor
17. jún 2009

Ahojte, ma niekto skusenost s 3D v Presove - Gynstar?Ja som uz v 27tt, neviem, ci sa este stihnem objednat, mam tam zajtra rano zavolat.A kolko sa tam plati?Je potrebne doniest si vlastne DVD?

nikiarudi
18. jún 2009

Ahojte kočky, máte prosím číslo na 4D sono v Pruskom??? ďakujeeem 🙂 🙂 🙂

rapi
19. jún 2009

Ahojte tehulky, chcem sa podelit o moju skusenost s 3D UTZ. Prvy krat som bola v 25tt v nemocnici v Topolcanoch, nakolko tam byvam. Trvalo to 15min a doktor len opakoval, neda sa to, nie je tam nic vidno a neviem s tym nic urobit. Domov som odchadzala s jednou fotkou a predstavou ze sa pohlavie dozviem az pri porode. NEODPORUCAM! bola som velmi sklamana. Potom som sa rozhodla, ze to skusim este posledny krat. Tuto stredu som bola v 28tt na 3D (4D) sono v NZ. Bola som objednana k MUDr.HAVLASOVI. Isla som tam s manzelom a velkou obavou, ci uz nie je neskoro, nakolko je uz vysoky tyzden. Boli sme milo privitani so slovami ze je to mozne aj v 32tt a to uz mal aj pacientku v 38tt. Boli sme zaskoceni pristupom doktora, bol velmi priatelsky, vsetko nam ukazal, vysvetlil, pomeral co sa dalo a skontroloval mozne choroby. Ochotne nam odpovedal na vsetky nase otazky. Platili sme 62Eur, ale mame DVD, fotky a konecne vieme co to bude. S manzelom sme odchadzali nad mieru spokoni a za nas oboch mozem len povedat ODPORUCAM!

krifilka
19. jún 2009

ahojte, pre tie, ktore byvate blizko ČR odporucam 3D v Brne v sanatoriu Helios.
Moj lekar mi stale tvrdil, ze poriadne babenko nevidi, lebo mam hrubu stenu na presvietenie - tym mysli moj spek 🙂 tak som sa vydala do Brna.
Velmi mila pani doktorka sa nam venovala cez polhodinu, nahrala nam DVD a fotky poslala na mail, jednu vytlacila a kedze mi vedela povedat pohlavie "len" na 90% tak ma vyzvala aby som prisla za mesiac na akoze dokrutku. Z dokrutky bolo zase nove DVD a fotky a aj nam zase malu pomerala a nechcela za to vobec nic! Prvy krat sme platili 600CZK, teraz uz to stoji 1000CZK ale stoji to za to, velmi kvalitny zaznam. A s mojim spekom nebol ziadny problem 🙂

danu
24. jún 2009

andrea12737 • 1d, 20tt • Dnes o 12:39
Zdravim, začinam tuto temu pretoze mam minimum informacii o tom , kde by sa dal v Prešove vykonat 4D utz, kedze na internete som sa nic nedozvedela. Velmi by som vas chcela poprosit o vsetky mozne info, kt. mate. Vopred Vam velmi pekne dakujem.

petra1985 • 1d • Dnes o 22:27
ahoj, tak Gynstar na poziarnickej.. ale tam viem len o 3D... no a potom Dr. Pall pri Frantiskanskom kostole 😉

andrea12737 • 1d, 20tt • Dnes o 22:32
Vdaka...a naaahodou, ako sa to financne pohybuje? mam o tom nejaku predstavu, len by bolo lepsie keby ze som sa tam chcela nahlasit na utz, tak aby som aj vedela kolko ma to vyjde...

bebel
4. júl 2009

Ahojte, nebola náhodou niektorá z Vás na 3/4D v GPN v BA?
Pri 1. sme boli v Gynfive a pri 2. mi doki ponúkol rezervovať si termín v GPN.

monni
4. júl 2009

ahojte kocky, bola ste uz niektora na 3D ultrazvuku v Prosanuse? viem ze to robia asi iba necely rok a zevraj to robi dr. Gazo na ktoreho som pocula vela negativneho.
kocky si vychvaluju aj Gynfiv, len tam uz je to drahsie. preto sa neviem rozhodnut kam je lepsie ist. prosim poradte mi ktore ste uz na tom boli.
a este otazocku, v ktorom tyzdni je najlepsie ist, nakolko som sa docitala ze az do 28 tt je este dost vidno, ale lekarka mi povedala ze uz 23 tt je neskoro.

bebel, ktora klinika je GPN a ako si bola spokojna v gynfive pri prvom dietatku? dakujem

mannerka
5. júl 2009

monni,
ja som sice bola v Gyn-five na malom 3D ( 15+0tt), ale chcela by som ist aj na velky 3D, tak som sa pytala toho lekara, co mi robil ten utz , ze kedy bude baby najkrajsie vidiet.
Povedal mi ze najlepsi cas pre velky 3D utz je od 23tt do 26tt 😉

monni
6. júl 2009

mannerka,
a bola si v gynfive spokojna? ako dlho ti robili maly 3D a ktory lekar?
musim sa rozhodnut tento tyzden a dost by mi pomohlo keby mi niekto napisal svoju skusenost. dakujem

mannerka
6. júl 2009

monni,
v gynfive som bola spokojna, lekar popozeral cele babo. Trvalo to asi pol hodinku cele.
Pomeral dlzku telicka, stehennych kosticiek, hlavicky, pozeral komory srdiecka, chrbticu, pozeral, ci nema raztep na ustach. Ukazal nam zaludok, pindura 😀 a povedal, ze na 95% to bude chlapcek 😉
Meno lekara bohuzial neviem 😅 , nepytala som sa...

Ked som odchadzala dal mi CD s fotkami a videjkami 😵 Asi si uz mrkla do mojho albumu, tam som tri fotecky dala.
Inak co sa tyka ceny, tento maly utz stal 16,60eur (vratane CD a jednej vytlacenej fotecky) a vraj ak tam pojdem aj na velky 3D, tak sa mi tato suma odrata z ceny...

mafia102
8. júl 2009

narciska77, neviem sice aky je rozdiel medzi 3D a 4D, ale ja chodim v PP na 4D ku svojmu gynekologovi - Dr. Vojtašak, ale myslim ze ho uz maju aj v nemocnici

janulla35
9. júl 2009

kto pozna ine čislo ako mobilne na 3d ultrazvuk k dr. Dankovčikovi, nikto mi to nedviha.dakujem za ine čislo

sakura77
9. júl 2009

ahojte! ja som prave prisla zo 4D uzv v Banovciach nad bebravou,bola som fakt strasne spokojna,robil mi ho primar z partizanskeho,strasne mily,vsetko mi tam poukazoval,pomeral,uplne dopodrobna,na co som sa len spytala to vyhladal a zmeral,pustil ako bije srdiecko v pravej,lavej komore,aortu,chrbticu,skontroloval ci nie je enjaky razstep-proste tolko toho,ze to by som na dlho pisala.stalo to s dvd 40 eur
takze kto je z okolia ,mozem doporucit 😉

lia
9. júl 2009

ahojte,

mna maju robit morfologicky utz u mojho gyndosa v 22tt,je vhodne ist za dva tt na 3D??nevadi to??

quetinka28
13. júl 2009

Ahojte,
nebola prosím Vás niektorá na 3D ultrazvuku u dr.Dlugoša v KNM?zaujímalo by ma ako to tam prebieha.diky

mayka
18. júl 2009

Ahojte kocky, chcem idt na 3D utz do Hlohovca. Neviete kolko sa na to caka od objednania? Teraz koncim 22 tt.

koniarova
18. júl 2009

Mayka, ja som práve včera do HC volala, objednať by som sa mala v 16. tt, sono robia od 20 do 30 tt. Majú toho dosť veľa, tak ti radím, čo najrýchlejšie sa objednaj.

mayka
18. júl 2009

dakujem ti. V pondelok tam zavolam.

wewe4
27. júl 2009

Baby, kde v BA alebo okolí ho robia najlacnejšie?

janka1874
27. júl 2009

mňa by zaujímalo kde ešte v Košiciach robia 3D ale za normálnu cenu 67eur sa mi zdá trošku moc to je u dr. Dankovčíka
robia to aj niekde inde?
poradte ďakujem

zuzba
29. júl 2009

čaute baby,
máte niekto skúsenosti s 3D v Senici alebo Malackách? Boli ste spokojné a aká bola cena?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre