Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

lucia.kl
14. jan 2010

ja som tam bola včera 🙂 sa doma vytešujeme s fotiek 🙂

krish
14. jan 2010

to mas super, nase babo po 3 minutach zaspalo a uz sa ani nepohlo, mohli sme robit cokolvek, jednoducho sa otocilo a zaspalo 😀 kaslalo na nas. ale par fotiek mam.

tiriel
14. jan 2010

ja som tu v jednej teme čitala taky príspevk,písal nejaky rom,že ako vedieť čo čakate-že ak ste v druhom,alebo tretom mesiaci , alebo v 12tt a viac , tak si mate vziať ihlu na nitke,nitku oviazať okolo prsta a ihlu nechať vysieť blízko brucha. nesmie sa nitka hýbať a ked sa ihla pritiahne k bruchu tak chaloš,ak ostane vysieť tak baba 😀 . a mame to zadara 😝

lucia.kl
14. jan 2010

mne sa jedno babo schovalo, takže mam na fotke len jedno ☹ ale neva, možno sa niekedy ešte otočia a uvidime aj to druhe, inak ho budemmať ako prekvapenie pri narodeni 🙂

stojdulka
15. jan 2010

ahojte...
poradí mi niekto? ktorý týžden je najvhodnejší na 4D, alebo od ktorého tt je už niečo vidieť aby sa oplatilo tam isť 😉

jnk007
19. jan 2010

stojdulka, najlepsi termin je od 22tt do cca 26tt.

marcela179
19. jan 2010

ahojte............ kto mi vie napisat kontakt do B.B.na to 4 D sono ch cem sa objednat.dakujem

vibeke
19. jan 2010

ahojte, my sme boli na sone v 19tt, maly to cely cas len prespal,, akurat sa usmial , napapal vody a odchrapkal dalej,, . tak sme sa objednali este raz na 25 januara, to bude 25tt, nech ho vidime este raz ,, poriadne uz boxuje,, niekedy aj cely den sa vrti,, bohvie ci vobec spi,,, chceli by sme ho vidiet v pohybe.. za prve sono sme zacvakali 67 eur, toto druhe bude za polovicu,, vzdy jasne ze aj s fotkami a aj celym 30mni.videom...... je krasnucke si tak vidiet drobceka .. 🙂

vibeke
19. jan 2010

inac tiez som pocula aj od mojej starej dokrotky, aj od toho, co k nemu chodim teraz , ze 3D je najlepsie medzi 20 tt a z 26tt .. 🙂 , ale kto to ma tak dlho vydrzat ??? 😝 😝 😝

danu
19. jan 2010

marcela179 • Dnes o 11:17 bola svs niektora v ziari plati sa 33 euro 🙂

ada73
20. jan 2010

marcela: Ahoj. Robi do Dr. Fruhwald v Medikline. tel.c. 048/4145500

miriam21
25. jan 2010

ahoj, som v 25tyzdni a som objednana na buduci tyzden na 3d ultrazvuk do Ruzinova, nevie mi niekto poradit kde presne sa to tam nachadza. Bo sestricka mi povedala ze to nieje v hlavnej budove, kedze nie som priamo z BA moc sa tam nevyznam. Zevraj to bude na 5 posch.
diky za odp.

A pak drzte palce aby bolo babo zdrave, i ked už som bola aj na inych vysetrieniach a vraveli ze je to zdravy chlapcek🙂
A este sa chcem spytat ak chcem DVD treba si ho aj priniest zo sebou??? dakuuujem
pa Mirka

lucia.kl
25. jan 2010

miriam, aj keď som z ružinova, vôbec netušim ako to tam funguje ani kde je, ale skus spytať na recepcii v ružinovskej nemocnici, tam ri poradia či je to tam alebo n nemocničnej poliklinike, ktora ma vchod kusok vedal, nemôžeš netrafiť. ja som bola na 3D v Gyn Five na zahradnickej a DVD mi dali, bolo v cene ultrazvuku.
kolko budeš platiť v ružinove???

miriam21
25. jan 2010

Lucka: diiky, ved sa skusim popytat a pre istotu zoberiem dvd keby nahodou:D ja budem platit 60 alebo 65 eur,presne sito nepamatam..najprv som mala ist na auparku, zevraj tam je tiež nejake 3D ale nakoniec som nesla lebo to bolo drahsie (100eur) ved za tych 35eur mozem kupit nieco pre babatko🙂) xixi

filipka21
25. jan 2010

ja som bola v Hlohovci je tam super gynekolog otec a aj syn a boli fakt milý 🙂 a super platila som 33eur cez nedelu je to za priplatok cd som si doniesla mohla som si aj hudbu na pozadie ale on tam ma tiez plno na vyber 😉 a nahral mi 45min. všetko nám poukazoval a povedal ja som mala dnu rodinu bolo nas tam 5 😀

lucia.kl
25. jan 2010

ja som bola v 15tt a platila som 17€ na dalši som objednana na marec a budem platiť 46€ takže dve 3D ma vydu na 63€, čo nieje až tak vela.

miriam21
25. jan 2010

Lucka a to kde si bola na 3D ultrazvuku?? to je dobra cena...

lucia.kl
25. jan 2010

gyn fiv v BA na zahradnickej, je to v budove ortopedickej protetiky

denisocka
28. jan 2010

dievčata, nejaky 3D za ludovu cenu na východe slovenska???? POPRAD ? PRESOV ? KOSICE ?

kedysi som bola u Urdzíka v KE v nedelu,ked mal službu,a stalo ma to len 1000sk s DVD , ale neviem či teraz robí ešte tak "lacno"

zdenkam
28. jan 2010

ja mam rezerovany 3D scan v Michalovciach na 22.marca. To budem v 23 tt. Som zvedava, hlavne nech nie je jasne vidiet pohlavie. 🙂 chcem zazit caro prekvapenia az mi daju dietatko do narucia. Pri prvom dietatku sme vedeli pohlavie vopred.
A nech je cena akakolvek iste lacnejsie nez tu v Irsku kde zijeme. Tu to stoji 2OO Eur. TAkze nejakych 4O je podstatne menej.
Sa tesim na novy pohlad na vnutorny svet. A aspon budeme moct syncekovi blizsie ukazat ako to tam vyzera. Inak so mnou ide za lekarom /tu sa vaginalne vysetrenia v tehu nekonaju/ a budeme spolu pocuvat ako babatku bije srdiecko. Sa tesiiiiiiiim.

denisocka
29. jan 2010

dnes sa mi ozvala Mudr.Muranska,ta je asi z toho Diag,centra z KE. pýtala si cez mail na mna t.číslo,že sa mi ozve a vysvetlí ceny a tak.

ale dočítala som sa tuna,že morfologicky može preplatiť aj poistovna. ja pri tých cenách asi pojdem len na ten,možno mi daju aspon jednu foto 3D 😒

xenicka
31. jan 2010

V Nitre robí od konca roka 2009 4D sono aj MUDr. Gilan, cena je 40€.
Mňa čaká o pár týždňou, pôjdem okolo 25tt.

jankapb
3. feb 2010

V PB začal robiť 4D aj MUDr. Kardoš, uvádzacia cena 30 €, po mesiaci 50 - 60 €. Snáď to nemá len pre vlastné pacientky.

ewana73
3. feb 2010

ja som bola min.rok v 14 a 21 tt v nemocke na rastislavke u dr.Rozpravku. Spolu 100€ za dve asi hodinove lezania 😀 mame z obidvoch aj fotky aj videa.

janulqa07
5. feb 2010

Ahojte prosim mozete mi poradit kde je naj ist na 3D v presove alebo kosiciach?

lucija272
23. feb 2010

Ahojte,

neviete mi dat niekto kontakt na 3D ultrazvuk v Hlohovci? Nejak to neviem nikde najst...
mate s tymto ultrazvukom a doktormi v hlohovci skusenosti?
Dakujem moc
Lucia

maruskanitra
24. feb 2010

Ahojte,
pre luciju272 - moja svagrina bola v Hlohovci vcera vecer, ked odtial volala, bola nadsena, ci uz z pristupu lekara a hlavne z malinkej dcerky...dnes by som mala aj ja vidiet video a fotky, uz som zvedava...

lutsine
24. feb 2010

Mamicky z vychodu, v Bardejove na 4 D ultrazvuku ste neboli?

lutsine
24. feb 2010

Stoji tam 4 D 35 EUR + video zaznam

zuzana12345
24. feb 2010

Ahojte, odporucam do Hlohovca..velmi prijemny doktor..platila som 45eur(to som bola v nedelu vecer) tel.c. 033/7425937- p. Brestansky,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre