Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

sue
25. aug 2007

Certiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, panebože ty si tehu?????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Gratulujem 😵 A bola som teraz v stredu - 4D bolo neplánované 😀 pôvodne to bol len veľký morfologický UZV, ale vyvinulo sa z toho aj toto 😀

certica
25. aug 2007

sue, no sooooooom!! 😎 co ti budem hovorit, zabijem sa? 😀 . aale nie bolo to planovite a hned aj sup ho tam 😀 , dakujeme 😵 . tiez chceme martina 😉
aj som si myslela, ze ci vramci morfologickeho v 20tt si to neabsolvovala. a vobec som nevedela,ze aj cunderlik robi v tych koncinach 4D... super info 🙂

kattum
25. aug 2007

Ked tu tak citam tie hrozitanske ceny, baby podte na 3D do Brna, je to tam za 500Kc, s DVD za 600Kc. Klik na www.sanatoriumhelios.cz. Ja viem ked sa to prepocita na slovenske a pricita benzin, tak je to skoro i za jedno, no aspon si spravite vylet.

edusa
26. aug 2007

Praje pekný dník.
Ja som z Nitry a tu takéto sono nemáme bola na 4D sono v Leviciach bolo to super čo sa týka aj prístupu Dr. a aj kvality, je možné si vybtať tip nosiča ako aj foto kto si ako chce priplatiť.Kamoška bola v Hlohovci tam sa jej to tiež páčilo.
Je to pekná pamiatka. 🙂

radka_26
26. aug 2007

Ahojte zienky, ja som bola na 3D ultrazvuku v Hlohovci ( cca 45 minut za 1.000sk ) a boli sme s manzelom velmi spokojni, treba si len priniest uterak a ciste DVDcko, ale to Vam povedia, ked zatelefonujete a budete sa chciet objednat.....neviem uz ich stranku, ale ked si date vyhladat: Mudr. Brestansky, tak nie je problem. Len Vam chcem poradit, objednajte sa najskro az vo Vasom 25.tyzdni. Mna objednali v 21.tt ( asi kvoli volnemu miestu ) a mala este nemala poriadne vyvinutu napr. chrupavku nosa, nehovoriac o tukovych zasobach na tele - veskere zaaadne :(, ale je to zlate a mame s manzelom a malou pamiatku 🙂...velmi mily pristup ma aj doktor aj sestricka........

inci
26. aug 2007

ahojte,
emmaelzer, diky, ja som zabudla opytat sestricky ale bola velmi mila v telefone. uz sa tesim ako to vsetko dopadne. objednala som sa na 14.9. budem uz 26-om tyzdni, dufam, ze nieco este uvidime 🙂
pekny den vsetkym.
inci

ellin
5. sep 2007

Ahojte,
Neviete ci sa robí 3D ultrazvuk aj v Banskej Bystrici alebo niekde v okolí?
Dakujem.

moncika15
7. sep 2007

aky je rozdiel medzi 3D a 4D? vie to niekto? 😅

kkatrina
8. sep 2007

ahojky, ja som bola na 4D v Prievidzi v 32 tt a kvalita sa nedá zďaleka porovnať s kamarátkou, ktorá bola v Lučenci v 24 tt. Mne krásne vidieť črty bábatka, všetky pohyby, proste nádhera.
U nás si za 30 min účtujú 2000 Sk, ale pokiaľ je zle vidieť, alebo prípadne nie je vidieť nič, tak sa platí menej, alebo vôbec

vera113
10. sep 2007

nelika 666: zaujalo ma to, čo si písala o UZV v KE Máš ešte číslo na skontaktovanie sa s nimi? 😨

slavka20
14. sep 2007

Ahojte babulky...Chcem sa spýtať, bola niektorá z Vás na 3D ultrazvuku, prípadne na 4D v Nových Zámkoch, prípadne niekde odporučiť podľa skúseností kde je to najlepšie? Som zo Šale, a nie je problém ísť aj niekam ďalej. Som práve v 16-tom týždni a neviem, či sa už mám objednať alebo je ešte skoro. Bavili Ste sa o tom, že sa treba objednávať aj mesiac dopredu...tak som teraz zostala z toho paf... Som sa pýtala aj mojej doktorky no vravela, že je to individuálne a každé takéto centrum odporúča iné obdobie kedy je to najlepšie..tak nech si zavolám a popýtam sa. Veľmi rada by som tam šla, len by som potrebovala nejaké referencie kedy a kam.
Ďakujem......

tribitka
14. sep 2007

slavka, vo všeobecosti je najlepšie robiť 3D resp 4D po 2Ott do 25tt... 😉

mimina74
22. sep 2007

Neboli ste niekto v Gin-five kolko ste tam platili? Oplati sa radšej isť do Hlohovca?

babica1
24. sep 2007

Vera 113 : Košice 3D/4D 1500,- Sk - 0905 129 129 - odpovedám

bubaczik
24. sep 2007

no v hlhovci robia aj cez vikend,a este stale je to tam za dobru cenu 😉 my sme tam boli este za 600sk 😉 a dr je perfektny 😵

inci
26. sep 2007

ahojte,
my sme boli v leviciach a vrelo odporucam. uz som sa bala, ze neuvidime nic lebo som bola v 26-om tyzdni ale babo sa krasne ukazalo. sice hlavicku mal zaborenu v placente ale tvaricku sme videli. lekar bol velmi zlaty, vsetko vysvetloval o 106, pacientky maju vlastny monitor. nakonci urobil aj 2D kde kontroloval aj velkost babatka vsetky parametre ako pri morfologickom UZ. mame asi 20 kratkych videi, fotky ako take sme si nedali urobit lebo CD mozte potom same vytlacit. platili sme 1000sk. este vam dam link.
http://www.4djadin.sk/
pekny den vsetkym.
inci

altea
27. sep 2007

ahojky kočky,chcem sa len opýtať-spomínate "krátky" video záznam.
koľko trvá ?
Pýtam sa preto,pretože ja som bola v Euromedixe -BA,bola som na odporúčanie lekára ( v tom prípade by to mala hradiť poisťovňa) a bolo mi nakoniec povedané ,že nemajú zmluvy s niektorými poisťovňami,takže si to musím plne uhradiť sama.Tak som vycalovala 4.300.- 😕 😨 až mi zle zostalo. ☹
mám urobené CD-DVD záznam so 6 krátkymi videami(ale len na dvoch sú miminká ☹ ),ale záznamy sa mi zdajú až príliš krátke-trvajú cca 3 sekundy.,a tiež je tam 25 fotiek z 2D ultrazvuku.
Odchádzala som síce veľmi šťastná,pretože miminká sú v poriadku,vyšetrenie trvalo cca 90 min.,primár bol veľmi zlatý-skutočne asi nie je miesto na ich telíčkach ktoré by neskontroloval,všetko funguje dobre,takže máme zdravého chlapčeka 😅 a dievčatko 😅. to ma teší.A na ten včerjší šok musím čím skôr zabudnúť.Dúfala som však,že za tú cenu si odnesiem bohatší video záznam. 😒

mm1
27. sep 2007

ahojte babulky, nechcem čítať celú historiu, ale viete mi prosím povedať, ako prebieha 3D v PROSANUSE?????

Ďakujem vopred.

altea
27. sep 2007

slavka,
mne primár prenatálneho centra v BA povedal,že najlepšie je robiť 3D UZV od 18-23 tt.,vtedy sa dajú odhaliť aj vývojové-genetické chyby,potom to je už len skôr o "kráse" miminka.

inci
27. sep 2007

ahojte,
ja som sa pozrela mame "len" 10 videi. bolo cislovane od 11-20 😕 a trvaju od 20-30 sekund. napr. v leviciach, lekar dal podpisat taky papier, ze to vysetrenie nesluzi na odhalenie VVCH, je to skor pre efekt a na pamiatku. na odhalenie vyvojovych chyb sluzi ten morfologiky ultrazvuk, co robia v 20 a 30-om tyzdni. my sme isli aj s tym umyslom, ze chceme zaznam na pamiatku a hlavne sme vedeli, ze lekar nam bude venovat, ja uvidim cele vysetrenie priamo na obrazovke atd. napr. v statnej nemocnici som bola za 2 minuty vabavena, male som nevidela lebo v cakarni cakalo aspon 20 pacientok a doktor sa ponahlal a o fotku babatka som mohla len snivat 🙄 tych 1000 sk stalo zato.
pekny den vsetkym.
inci

iveta_25
28. sep 2007

ahojte uf tak ja idem na buduci tyzned na 3 dvd v ba a strasne sa tesim, citala som ze vam vraveli ze je najlepsie ist v 18 a 23 tt. no mne bolo povedane ze od Toho 23 do 26 potom uz to nie je mozne lebo miminko je velke a nezmesti sa na obrazovku, ja budem V 25tt. kamaratka bola v hlohovci stalo ju to 1000sk s tym že si musela priniest svoje cd, trvalo to pol hodinku a bolo to krasne, prijemna hudba a krasne miminko 🙂

iveta_25
28. sep 2007

inci mas pravdu sukromnici su sukromnici fakt musi clovek najt fajn doktora,kt. sa bude aj venovat. no mna to bude stat 1900sk ale s muzom sme si povedali ze tolko zaplatime vsak to bude na pamiatku.

slavka20
29. sep 2007

Ahoj Altea, už som si myslela, že tu nikto nereaguje na moju otázku. Prosím ťa nemohla by si mi poslať na toho primára tel. číslo, no ak berie aj on budúce mamičky na 3D a má ambulanciu. Ak by si mohla, opýšeš mi prosím ťa aj postup ako to prebieha a či si mám aj niečo zobrať zo sebou.
Ďakujem veľmi pekne.

smejuska
10. okt 2007

Chcem sa opytat, viete mi niektora povedat, ci v Martine alebo v okoli sa robi 3D ultrazvuk?

dorotelka
10. okt 2007

4D ultrazvuk vykonáva aj MUDr. Mičko v Pruskom, okres ILAVA... Je úžasný gynekológ a ešte lepší pôrodník - z vlastnej skúsenosti 🙂

zuzanat
10. okt 2007

dorotelka prosim ta a aky cas dopredu sa treba objednat a kolko to u neho stoji? ja by som chcela ist niekedy v decembri k nemu...dakujem 😉

dorotelka
10. okt 2007

042/449 29 10 je tel. číslo do ambulancie. Najlepšie bude ak sa skontaktuješ a dohodneš so sestričkou.

zuzanat
10. okt 2007

dakujem 😉

dorotelka
10. okt 2007

Prajem pekný zážitok, tiež by som rada išla začiatkom roka, neviem sa dočkať. Len aby bolo v prijateľnej polohe, až nemusíme ísť ďalší raz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre