Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

katrin79
24. nov 2008

neboli ste niektorá na 3D ultrazvuku v GPN v Ružinove? Teraz som pozerala cenník a 3D s fotodokumentáciou tu stojí 1900 Sk

nana66
24. nov 2008

Ahojky, ja som objednana v polovici decembra a stoji to tych 1900,- Sk aj s fotodokumentaciou. 🙄

katrin79
25. nov 2008

nana66 : napises mi prosim ta sem potom, ako to prebiehalo a ci si bola spokojna? ja zatial len tak predbezne sa informujem, este nie som rozhodnuta, ci na to pojdem, no je to dost penazi...zatial mam este dost casu...a tiez si platila za ten prvy ultrazvuk, ktorym sa zistuju dedicne choroby ? Ja som nan objednana o dva tyzdne, ako to prebiehalo a za ako dlho si sa dozvedela vysledky? diky moc

g.ditta
25. nov 2008

ahojky. tak som bola minulý týždeň v Hlohovci. vôbec neľutujem, že som si vybrala práve ich, som veľmi spokojná. s malým je všetko v poriadku, doktor všetko trpezlivo poukázal, vysvetlil, odpovedal na všetky otázky. a tá cena v porovnaní s inými zariadeniami je úplne v pohode. 🙂

miskachrumka
25. nov 2008

ahojte ja mam teraz 26t.t. a idem na 3Dsono do zvolena teraz vo štvrtok tak sa velmi tesim a zaroven aj bojim dofam a pevne verím že bude všetko v poriadku 😢

ejusa
25. nov 2008

Ahojte,neviete niekto,kolko stoji 3D v Leviciach?Na cenniku je tam napisane 15OO sk ale to je vsetko,ci este vypyta viac?Uz som bola 2x na 3D ani raz sa nepodarilo doktorovi maleho zachytit,teraz som uz v 32 tyzdni,skusim do tretice...ale nikdy ma nenapadlo sa opytat,kolko to stoji,kedze na cenniku bolo 15OO,ale teraz ked vselico citam,tak uz neviem,nechcem sa tam dostat do trapnej situacie,vdaka

ditka1
25. nov 2008

ejuska odpovede najdes v januarov.februar.tehu mojsejka zisti papa

ditka1
25. nov 2008

inak ejus v HC je to za 1000-ku aj dvd-cko aj 10ks fotiek je to tam najlacnejsie aj ja som tam chcela ist,ale muz ma presvedcil,ze LV su blizko a ze dat na benzin je to iste.

ejusa
25. nov 2008

Diky Ditka,vsak tak pockame do zajtra.Ja by som do HC nesla,kvoli ceste,nechcelo by sa mi,som ako dolamana kazdy den.Ditka ja vlastne ani neviem podla vizitky kedy a co cakate? 🙂

ditka1
25. nov 2008

my cakame dievcatko na 80%,ale na 4D-cku to overia na 100% a rodime 27.februara a ty?co cakas?

ejusa
25. nov 2008

Jaj,aj som si zdriemla.Ja mam termin 2O.januara a cakame Tobiaska,doktor povedal ze na 1OO percent 🙂 Ty mas termin na moje narodky 🙂

ditka1
25. nov 2008

vidis a ja tu sedim cely den dneska mam taky pisaci den,fiiha na tvoje narodky no super termin co?

ejusa
25. nov 2008

Jajjj.ja som ale zvedava na tie nase terminy,kedy budu naozaj.Dodnes nechapem,doktori pisu do knizky o dva tyzdne viac?Teda ak mi napisal do knizky ze som v 31 tyzdni tak aj som?Ci V 29? 😀 Chcela som ist von,ale ze primrza,tak nebudem riskovat.Ty uz mas na Mikulasa daco pokupene?Ja vooobec...

postrkmato
28. nov 2008

Ahoj dievčatá-mamičky,čakám s mojou manželkou dieťa. sme v na začiatku 11 týždňa.nevie z vás niektorá aké tč je do Pruského na 3 D sono?Ďakujem
🙂 🙂 🙂

lyongirl
28. nov 2008

Ahoj mato, skús pozrieť sem, je tam aj číslo, ak platí, to si písali mamičky na inej stránke v diskusii:

http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=43087&s...

lyongirl
28. nov 2008

alebo daj si cez google "3D pruske", tak ako som to napísala do uvodzoviek a ono ti to vyhľadá všetko, kde sa o tom písalo 😉

lilu51
29. nov 2008

Ahojte babenky nama niektora z vas skusenost s 3D sonom v Nitre.Ja tam mam ist v pondelok.

hanka274
15. jan 2009

kocky v Bratislave 3D uzv normalne aj s CD kde su fotky, kratke videa.....kde za kolko?
ja som bola pred 3r v GYN-FIVe a stal 1500sk, to dnes stoji vazne okolo 2litrov??? 😕
Ďakujem 🙂

emjee
16. jan 2009

sterea • Dnes o 14:19
Ahojte viete mi niektorá poradiť dobrý 3D alebo 4D ultrazvuk v Bratislave?

bajulka • Dnes o 14:32
ahoj,na Zahradníckej ulici robia 3D ultrazvuk,či aj 4D neviem.je to centrum reprodukovanej reprodukcie GYN FIV.

tehula • 18tt • Dnes o 15:54
v GynFive 3D za 1900, v Prosanuse 3D za 1500
4D sa v BA tusim nerobi, najblizsie v HC za cca 1000-1500
Sorry, ze este som to v eurach nedala

caruzo19 • 1d, 33tt • Dnes o 16:46
v hc za 1000.v nedelu za 1200.doktor je odbornik(podla mojho gyn ultrazvukovy genius ),doporucujem.stalo za to tam z ba ist

caruzo19 • 1d, 33tt • Dnes o 16:47
inak 4d je aj v podunajskych biskupiciach pri lidli,len neviem ci uz je to otvorene,cenu netusim

margarita • 35tt • Dnes o 16:51
euromedix na prievozskej (procare), Mudr Holan je skvely clovek a super odbornik. Bola som u neho 2x, a inde by som uz nesla

jaja257 • 42tt • Dnes o 17:16
odporucam euromedix, tiez som tam bola 2 krat ale ja tam chodim k lekarke, takze to bolo samozrejmostou, ze som tam sla aj na 3D/4D

hanka274
19. jan 2009

dakujem za info, ja som skumala kde je v BA najlacnejsi 3D, vsade stoji okolo 1900sk, Gyn-fiv, Ruzinov....
A tam v Prosanuse, napriklad na Prievozskej stoji 1500sk.
takze tolko info.

ena
19. jan 2009

hanka274: blahozelame k tehu a pekne meno ste vybrali 🙂 Aj ked podla tt, to moze byt este aj dievcatko 🙂

gabika25
19. jan 2009

ahojte, ja idem teraz v stredu na 3D do Gynfivu (Zahradnicka - BA). Stoji to tam 1900 sk (63 EUR). Je to dost, ale dufam, ze to bude za to stat.

hanka274
19. jan 2009

dakujem ena! ty si ma pamatas?? 😀
ano, moze byt, ja som sa riadila jednej tabulky, ktora ma v EU nejaku 95% uspesnost, no samozrejme moze s nami babo vykaslat a mat pisulu...hehe
vlastne dufam, ze to budem vediet na tom 3D, tam by sa to malo dat uz vediet.

dandulik
21. jan 2009

ahojte........nevie niektorá z vás či sa po novom roku2OO9 nezmenila cena za 3D v Topoľčanoch????(okrem toho že je už euro) dakujem
...viemže to bolo 1OOOsk

adka12
22. jan 2009

Dandulik a v kolkom tt sa chystate na 3D sono?

medeana
22. jan 2009

ahojte, ja idem o 2tyzdne na 3D do Euromedixu.
Uz sa nevieme dockat, dufam ze drobec konecne ukaze co je zac 🙂
V poslednych dnoch je dost aktivne, tak tajne dufam ze to bude "futbalistka" 😀

janull
22. jan 2009

ahoj dabon, nejaké tie info mám ohladne Dolného Kubína. Tiež sa tam chystám. Počula som o primárovi MUDr.Jurajovi Dubčákovi samé chvály. telefón na oddelenie 043/ 5801 401. Vrchná sestra: Jolana Fejová ale inak vebová stránka? www.nspdk.sk Snáď niečo vybavíš. Ešte som nevolala. Ale snáď už v pondelok budem. Všetko závisí aj od zajtrajších výsledkov krvy: vývojové vady bábetka. Tuším nebudem spať celú noc ako sa bojím čo mi povie sestrička - či je bábetko ok, alebo.....držte palce....tak ešte raz ahojky 😒

berus222
23. jan 2009

baby, boli ste niektora na 3D neskor? mna objednala az na moj 28.tt. hovorila, ze je to este dobry cas, ale mne sa to zda neskoro. kedy ste boli vy?

moncicii2000
23. jan 2009

ahojte chcela by som sa opytat ze ci neni neskoro ist na 3 d ultrazvuk 33 tt .. nevadilo by mi keby mi nahrali len hlavicku alebo tak .. alebo bola by to aspon pamiatka .. ak sa pytate ze preco som nesla skor lebo som nevedela ze to robia i v okoli kde byvam ..

mia78
24. jan 2009

ahojte, ja som bola pri mojom prvom tehu. tak asi okolo 26tt.v BA lebo unas v okoli este nebolo a urobili mi tam aj vydeozaznam aj foto na cd,
baby asi to neni neskoro asi by vam to povedali myslim, uzite si to.
Chcem sa vas opitat cakame druhe babo a chcela by som ist do Zvolena na 3D , robia tam cd-vydeozaznam aj foto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre