Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

maso
27. okt 2007

Deini, robia sa dva typy - jeden myslim do 15.tt a druhy po 22tt. - chod na stranku toho gyn-fiv, tam som to myslim nasla, ono sa to odlisuje tym, co je mozne vidiet a zistit a aj cena je rozna, pripadne tam zavolaj, ja som sa objednala na 8.11.07, co budem v 23. tyzdni

deina
27. okt 2007

Pojdem sem do NZ, do BA sa mi velmi chodit nechce. Havlas ma na stranke, ze sa utz robi medzi 20tt-32tt, len by ma zaujimalo, kedy je najlepsie ho urobit, kedy je pekne vidiet babetko, aj organy. Ale uz by som sa asi fakt mala objednat. 🙂

dzidzuska
27. okt 2007

ahojte ak mozem ja som bola na sono v 22-23tt v Pruskom platili sme sice dost vela 1600sk ale velmi prijemny doktor venoval sa nam hodinu aj tristvrte zhruba vsetko poukazoval vysvetlil naozaj parada...a myslim ze aj fotky sa nam krasne vydarili a aj videa

dorotelka
27. okt 2007

Dzidzuska, áno, to Ti verím, dr. M. v Pruskom je môj ošetrujúci gynekológ a je úžasný, vidieť, že práca ho baví a robí ju rád 😉

trinitylex12
28. okt 2007

3 D sa robi i u nas v Topoľčanoch, čo viem je o to veľký záujem, robí sa to len raz do týždna a i to len cca. 2hod 😒 takže sa dopredu treba objednať a výde to 1000sk.

ivkaa1
29. okt 2007

Ahojte do kolkeho tyzdna je vhodne ist na 3Dultrazvuk?

ivkaa1
29. okt 2007

chystame da do HC a to uz budem v 28tt

minitrouble
30. okt 2007

ahojte pls. neda sa mi otvorit linka na ten hlohovec ☹ , mohla by mi niektora s vas napisat prosim cislo do hlohovca? dakujem 🙂

jastericka
30. okt 2007

Ahoj minitrouble. Ani mne sa nedá otvoriť ich stránka, asi má dáku poruchu či čo 😉 Ja už som objednaná na 2. 12. a našťastie mám číslo v telefóne. Tak tu je:
3D ultrazvuk Hlohovec : 033/7425937

jastericka
30. okt 2007

dzidzuska, o chvíľku je tvoj veľký deň 😉 Tak držkám palčeky

janullka05
31. okt 2007

Ahojte 🙂
Neviete mi povedať, ako je to pri dvojičkách? Dúfam že ten poplatok za 3D/4D utz. nebude dvojnásobný 😒
Bola niektorá z vás už na 4D utz. v Poprade u MUDr. Vojtaššáka?

anamor
17. nov 2007

koľko dopredu sa treba objednávať do hlohovca ?

kisska
17. nov 2007

anamor, ja som sa tam objednavala minuly tyzden a dostala som termin na zajtra. Pan doktor bol akoby rad, ze idem cez vikend, aj ked volne mal len dva terminy. Myslim, ze pan doktor ma vzdy par volnych terminov podla toho, kedy mamina zavola 😉 Ako som ja pocula, tak idealny termin je medzi 15. a cca 25. tt. Ide podla mna hlavne o to, aby babenko bolo co najvacsie (cca v 17. tt mame aj tak povinne uzv vysetrenie), ale aby zase nebolo prilis velke na to, aby malo este dost miesta na pohyb, pripadne aby sa dali najst chyby...

kisska
18. nov 2007

Ahojte, som spat z Hlohovca a este stale som z toho uuuplne paf. 40 minut lezania na stole a sledovania monitoru je to najlepsie kino, ake som doteraz videla 😅 . Pan doktor mi vsetko pekne poukazoval, pomeral a opocital vsetky kosticky, prsteky, srdiecko, zaludok, oblicky... a jeden prstek navyse, takze sme rodine potvrdili, ze dalsi clen rodinneho klanu bude Adamko. Mali sme stastie, lebo drobec mal cely cas rucicky pred tvarou, dal si ich dolu asi 10 sekund po zaciatku a po serii fotiek sa znovu schoval a neukazal sa az do konca. Pan doktor sa tvaril, ze si to uziva rovnako ako my s drahym, velmi mily, ochotny, prijemna ambulancia. Vikend za 1200,-Sk, inak za 1000,-Sk + DVD R+ Verbatim, uterak ako povinna vybava. Vazne odporucam pre vsetky tehulky, ktore si chcu tento zazitok uzit v pohode, bez nahanacky.

anamor
19. nov 2007

Jooooooj, uz sa tesim, ked to zazijem ja.
A to DVD sa plati navyse k tym sumam 1000 Sk /1200 Sk/ ????

zabka1003
19. nov 2007

Anamor DVD si musíš priniesť so sebou, kúpiš ho hocikde v elektre 😉

majcik
20. nov 2007

Zienky,
neviete mi povedat, ci 3D robia naozaj iba na tychto miestach?

3D/4D ultazvuk v Slovenskej republike nájdete:
– v Centre pre gynekológiu a asistovanú reprodukciu v Bratislave a v Košiciach, v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii MUDr. Eduarda Havlasa v Nových Zámkoch, v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii MUDr. Födesa Károlyho v Dunajskej Strede, v ambulancii MUDr. Vladimíra Brešťanského v Hlohovci, v Centre prenatálnej diagnostiky s.r.o. Košice u MUDr. Roberta Dankovčíka, PhD.

/www.mamatata.sk/

trpezliva
20. nov 2007

Nechcete ist niektora na 3D/4D do Brna?? Mam tam termin na 17. decembra o 15:00, spojili by ste vianocne nakupy aj s 3D. Je to omnoho lacnejsie ako v BA...s DVD to stoji 600 CZK, bez DVD 500 CZK. Rezervovala som si uz davno termin, ale musim ho zrusit, len sa mi tam nechce volat, tak ak by ste niektora chceli ist, napiste mi.

sue
20. nov 2007

Majcik, 100% to nerobia len v tých ambulanciách, ktoré si sem vypísala...

kisska
20. nov 2007

majcik, 100% ich robia aj inde. Najnovsie viem, ze aj v Nitre. Podla mna sa treba spytat tvojho dokiho, kde najblizsie, ale myslim, ze uz minimalne kazdy okres by mohol robit 3/4D. Zalezi len na cene, kolko casu sa tomu doktor venuje (najlepsie podla referencii) a kam ti je najblizsie. Porovnanie z mojej vlastnej skusenosti - prve vysetrenie v Sanatoriu v BA - cakala som asi hodinu (napriek objednavke na cas), trvalo asi 5 minut (premeriavali sa len zakladne parametre, pohlavie doki ani nehladal...), zadarmo kedze moj gyndak nema sono na ambulancii, 3D som ani nepytala, kedze podla cennika stoji 3500,-Sk - takze len klasicke "povinne" uzv vysetrenie v 22tt. Druhe vysetrenie v Hlohovci som uz opisovala vyssie...

majcik
20. nov 2007

OK, skusim si zistit. Dakujem 🙂

anamor
21. nov 2007

Zabka to som netusila, ze DVD treba priniest so sebou.... a to kde sa da kupit som vedela 😉

jastericka
21. nov 2007

kisska: juuuuj, aká som rada, že si to tak pekne popísala, čo si zažila v Hlohovci 😀 .. Ja idem na budúci víkend a už sa veľmi teším.

stastna
21. nov 2007

Máte niektorá skúsenosti s 3D zo Zvolena? Chcela by som hlavne vedieť o prístupe doktorov....

kisska
22. nov 2007

jastericka drzim palce, uzite si to, je to vaaazne bomba 😀 . Opisal ti ujo doktor, kde to najdes? Ak nie, napis mi spravicku, ponavigujem ta (dufam, ze si dobre pamatam)... Ked ti da doki vybrat CDcko, ake chces pocuvat, vyber si nieco pekne, bude ti to hrat aj na tom DVDcku 😉 A fotecky, nech ti urobi pekne, ja ich uz mam cele vypozerane 😉

eta
22. nov 2007

Ahojte,
nechce sa mi tu citat cela diskusia,neviete mi niektora povedat ako je to s 3D v Ba v Euromedixe a Gynfive? Neviem to nikde vyzistit a uz 2x som do Euromdixu pisala mail a nist 😠 Dakujem 🙂

jastericka
23. nov 2007

kisska: Ja mám v Hlohovci babku, takže približne vieme, kde to je, ideme navyše celá família, aj s rodičmi a oni sa tam narodili 😀 Ale si zlatá ďakujem za rady.

dorotelka
24. nov 2007

Ahojte, 4D ultrazvuk je aj v Pruskom (okres Ilava) u dr. Mička. Robí ho okolo 22. tt a stojí 1600Sk. Nahráva bábätko aj hodinku, záznam je v pohybe, to je vlastne rozdiel medzi 3D 4D USG. Dr. je veľmi milý, ochotný a zhovorčivý 🙂

kisska
25. nov 2007

dorotelka - 3D je priestorove zobrazenie babenka (fotky) a 4D je vtedy, ak to vie zachytit aj v pohybe (film), cize nielen vytlacit fotky na papier, ale da ti aj DVDcko 😉

jastericka
3. dec 2007

ahojte. Rada by som sa s Vami podelila o zážitok, ktorý sme absolvovali včera v Hlohovci na 4D ultrazvuku. Objednaní sme boli na nedeľu na 12 hodinu, prišli sme ako nedočkavci skôr. Zazvonili sme, otvoril nám veľký fešák, mladý, tak sme sa s manželom doťahovali či to je "sestrička" alebo doktor, lebo bol fakt mladý 😀 Hneď nás zaujala krásna čakáreň s kreslami, gaučom, televízorom, obrázkami na stene. Plný očakávania, čo sa bude diať.... v tom prišiel ten krásny chlop, vysvitlo, že to je pán doktor Brešťanský, zavolal nás do ordinácie, celý čas sa príjemne usmieval. Poprosil nás, aby sme si vybrali hudbu, ktorú chceme mať na DVD nahrávke, vybrali sme si Enyu. A začalo sa to. Ľahla som si na lehátko, "nageloval" mi bruško a už sme videli naše miminko ako hýbe ručičkami a zakrýva si tváričku. Celá nahrávka trvala cca 30 minút, pán doktor skontroloval úplne všetko, rázštepy (na ktoré sme mali podozrenie zo screeningového testu), srdiečko, pomeral hlavičku, všetky kostičky, všetko nám komentoval, no a samozrejme na 100percent nám oznámil, že budeme mať dievčatko .
🙂 Celé to bolo dojímavé, krásne, neopísateľné. Určite odporúčam každej mamičke a tatkovi. Stálo nás to 1200 korún, oplatilo sa.
Keď sme vyšli z ordinácie, obaja s manželom sme sa usmievali ako slniečka na hnoji, len natočiť na kameru 😀 a manžel od samého šťastia potom zablúdil v Hlohovci(mimochodom veľmi dobre ho pozná, má tam babičku), nevedel sa vymotať zo sídliska 😝
pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre