Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

lola55
19. okt 2006

No trvalo to zhruba hodinu (bez pat minut)...xixiixi...prooooste dost dlho 😉 Priprav na to manzela...moj tam skoro skolaboval....objednaný sme boli o 16.00...no zobral nas az 17.00 takze hodinu sme cakali v cakarni....hodinu nas natacal....a este sme mali zo sebou kamosku tak potom sme cakali este hodinku na nu....xixixixixi...ale ja som si uzivala 😀 V cakarni ma totiz TV! Necakas na termin max. tyzden. Urcite nieje tvoje babo este velke...prave naopak, bude mat krááásne foto bude uz baculate! No a je to hned za postou, taký starsí dom zltej farby, ked pojdes od NR...tak odpoc pred postou do ulicky...a hned prvy RD na lavo! Urcite to najdes!

vavka33
19. okt 2006

Skusime to pohladat,ale podla tvojich pokynov to najdeme 🙂 Zavidim ti,ze si videla babatko a vies co to bude.Dufam sa tam dostaneme aj my.

lola55
19. okt 2006

Urcite choood uvidis bude to zazitok.... a fotky z maminho bruška si budu naše deti určite radi pozerať 😀 Noo my sme sli hlavne aby sme sa dozvedeli pohlavie....ja som totiz hroooozne nedockavy clovek...a ked mi na 2D v 20tt povedali, ze je vsetko OK ale nevieme co to je.... nevahala som a objednavala HC! 😉 Tam to na zaciatku vyzeralo tiez ze sa nedozvieme..... no nakoniec slecna rozkrocila nozury a ukazala ze tam nic nieje. 😀

vavka33
19. okt 2006

Je to mala hamboska 🙂 To nase babo sa tiez nechce ukazat.Snad ho presveci ten ujo dokto Brestansky 😀 A stalo to len tych 600sk?To je len video,alebo aj fotky?

vavka33
20. okt 2006

Melory,vcera si sa nemohla dovolat do toho HC,na to sono,skus teraz,su tam ja som sa prave objednala.

dufman
20. okt 2006

Cafte!
My tiez intenzivne uvazujeme nad 3D, lebo nam nas ujo doktor nedal foto, co nas mrzelo. 😠 Ale nie je to nejak nebezpecne?

vavka33
20. okt 2006

Pytala som sa na to svojej gynekologycky a aj toho,co mi robil normalny ultrazvuk,tak povedali,ze je to silnejsie ako norm.ultr.ale ze babatku to neskodi,ze to by ho museli robit nejako zvlast dlho.

lola55
20. okt 2006

vavka33 ano cena je 600,-Sk presne na korunu. Treba si ale priniest DVD Verbatin R+....ale to ti Dr.asi hovoril ked si sa objednávala. Zober si aj malický uteracik.....dáva straaaaaaaaasne vela gelu na brucho....tak potom je to dobre utret uteracikom 😀

vavka33
20. okt 2006

Dobre loli,vezmem si cokolvek,tak sa tesim 😀

melory
20. okt 2006

ja som sa este nedovolala 🙂

melory
20. okt 2006

vavla , ano akurat dnes som nebola cely den doma - teraz som sadla za com

vavka33
20. okt 2006

Mne sa to podarilo rano o 9.Ak sa do dovredy nedovolas,tak ta objednam,idem v stredu.

melory
20. okt 2006

vidis tak skoro som neskusala oni su potom zrejme potom u mamiciek a nedvihaju. ja este poskusam, lebo som len v 17tt.

lindda
20. okt 2006

no ja som bola vo stvrtok na 3D v BA na Zahradnickej ul. a cena je tam 1900,- sk co si myslim , ze je dost vela 😒 ale aj tak mi to este nespravili, ze je babetko este malinke tak idem az o mesiac znova, ale teraz som nic neplatila. Aj tak je to dost drahe ci nie ??!

shanty
20. okt 2006

ahojte ja som tu nova 🙂 lindda podla mna je to dost my sme boli tiez v hlohovci

vavka33
21. okt 2006

Ahoj lindda.Aj podla mna je to dost drahe.Ja mam kontakt aj do NZ,tam je to za 1200 a aj to sa mi uz zda dost.Podla mna ta to lacnejsie vyjde ak pojdes do Hlohovca,aj ked nas na benzin.....

tinka10
21. okt 2006

Ahojte ja som bola v NZ a platila som tam 1900 je to dosť v porovnaní s Hlohovcom.

vavka33
21. okt 2006

Vidis,ked som tam volala vraveli,ze je to len za 1200.To by ma asi prekvapili.....

yuya
21. okt 2006

baby, ta cena 1900 sa mi zdá hrozná. to by som radšej pocestovala do Hlohovca. pána dr. môžem len doporučiť. my sme boli v 24tt. som z TN a z BA je to asi tak rovnako. takže s cestou to vyjde možno 1100,-. no neoplatí sa?

vavka33
21. okt 2006

Jasne,ze ano a este ked toho doktora maminy chvalia.

melory
23. okt 2006

konecne som objednana na 3D tesiiim sa foto bude co len prideme. ale az 14.11 😀

lindda
23. okt 2006

No ved aj mne sa to zda vela, ale co uz mam to aspom pod domom je to na cely zivot, ale aj tak velmi drahe ☹

melory
23. okt 2006

ja idem do hlohovca za 600,-

katakata
23. okt 2006

melory prosim ta ty uz si sa objednavala do hlohovca aj ja tam chcem ist ale az tak v 23 až 24 tt, tak neviem ci sa uz musim objednat teraz

melory
23. okt 2006

viesco najlepsie ano ja som v 18tt a objednala som sa a idem za 3tyzdne.

katakata
23. okt 2006

mas prosim kontakt na toho doktora viem ze niekde tu na fore to uz dakto pisal ale nemam sil teraz to tu vsetko preklikavat

melory
23. okt 2006

033/7425937
033/7425754

katakata
23. okt 2006

si zaltusik dakujem, inak aj mne hrozne rychlo rastie brucho...ja obcas zavitam aj k vam aprilovkam, ale len citam

dorotka
21. nov 2006

kocky vsimla som si reklamu ze v BA uz to nerobi len ginfiv ale aj prosanus uz robi 3D nielen pre svoje pacienky a robia to za 1000 Sk
neodporucam sa vsak na to objednat k doktorke Gavornikovej ta zena ocividne ten pristroj nepouziva casto a tak nema asi az take dobre skusenosti ako ostatny

dorotka
21. nov 2006

a este pre zaujimavost prosanus uvadza najvhodnejsi 17-22 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre