Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

marcella5
17. mar 2011

Koralinka, a kolko si bola asi na tom sone? Niektore baby hovoria 15min., ine vraj aj hodinku. A povedal ti aj pohlavie? Ja som sa objednala tiez na 17.4. do HC, tak uz sa neviem dockat!!! Urcite je to super zazitok! Sestricka bola v telefone velmi mila, dufam, ze aj doktor bude taky 😎

erickaa
17. mar 2011

@bv_alexandra rozdiel je asi v tom, čo všetko dokážu skontrolovať, pomerať a teda tým pádom aj doba vyšetrenia je dlhšia.. Ja som tam teraz bola asi tak 10 minút.. Cenovo neviem, ale keď zavoláš do Gynfiv na recepciu, tak ti to určite povedia 🙂

janulienka1603
21. mar 2011

@mika1821
ahoj. chcela by som sa ťa spýtať či si bola v ZA na 3D/4D sono... a kde? a koľko ťa to prosím ťa stálo? ďakujem za info

janulienka1603
22. mar 2011

alebo nevie mi niekto povedať či robia 3D/4D sono aj v kysuckom novom meste? a koľko stojí tam? diky 🙂

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimit
15. apr 2011

babulky prosim neviete mi poradit?este donedavna som okukavala stranku na 3D ultrazvuk doktora Brestanskeho z HC, ale teraz akoby zmizla z googlu :( alebo mozno sme s kamoskou obe slepe. Neviete preposlat odkazt? mooooc dakujem

zuzulik5
16. apr 2011

@mimit tá stránka už asi nefunguje, ani mne sa už nedala zobraziť... ☹

mimit
16. apr 2011

@zuzulik5 dakujem moc,aj mne sa tak zda. pritom necele dva tyzdne dozadu este fungovala.Tak teraz neviem, ci maju len nieco so strankou, alebo sa deju aj ine veci...ale este raz dakujem

zuzulik5
16. apr 2011

@mimit Nie je zač...🙂 Ale inak fungujú normálne, lebo my sme tam boli v pondelok - takže je to iba v tej stránke, možno robia novú 😉

domeli
2. máj 2011

ahojte,
viete poradiť, kam ísť na 3D v Prešove + nejaké info o intervale objednávania, prístupe, cene, či dostanú rodičia aj foto/CD. ďakujem.

lolko_lenka
2. máj 2011

@helka193 ahoj, prosím ťa, čo znamená VEĽKÝ 3D/4D? ďakujem

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolko_lenka
8. máj 2011

@helka193 tak ja idem potom na ten veľký 🙂 a nevieš čo to v tom Gynfive stojí? A koľko predtým sa treba objednať? ďakujem

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolko_lenka
8. máj 2011

@helka193 teraz som v 19. týždni a budem volať tak v 21.-23. týždni, uvidím čo bude na morfologickom, na ten idem o týždeň 🙂 ďakujeeeem

charliek
10. máj 2011

Ahojte,
mate niekto skusenosti s Medcentrom v ZA a dr.Babjakom? Mala by som tam ist na geneticky UTZ. Prosim potesi aka kolvek infoska 🙂 . Dakujem

mirus2207
10. máj 2011

Ahoj, my sme boli v Trinci u dr. Fisaru, bol velmi prijemny na vsetky otazky nam odpovedal, vsetko podrobne popisal.
Platili sme cca300kc aj s DVDckom.

kiribaby
14. máj 2011

Ahojte, som v 13tt a premýšľam nad 3D utz niekde v BA, počula som o "malom" a "veľkom" 3D, boli ste na tom niektorá dvakrát? v ktorých tt, kde a koľko ste platili? ďakujem 🙂

kvietocek7
17. máj 2011

ahojte
ma niekto skusenost s 3D v Leviciach? aky maju pristup,kolko dopredu sa treba objednat? boli ste spokojne?

kiribaby
17. máj 2011

@helka193 Ahoj, vidím, že si bola na 3D v Gyn fiv, aj ja som tam objednaná 🙂 Počula som, že dávnejšie dávali podpísať papier, že to nemá diagnostický charakter (ide len o vzhľad bába). Ešte stále to tak berú?

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiribaby
19. máj 2011

@helka193 skvelé, potešila si ma, lebo ja tam idem hlavne kvôli tomu, že mi dr. nerobil NT screening, tak si chcem byť istá, že sa bábätko správne vyvíja 🙂 čiže záleží mi aj na diagnostike.
Ešte sa chcem spýtať na morfo ultrazvuk, aj ten ti robili v gynfiv?

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denda83
8. jún 2011

@kiribaby Ahoj mne robili morfo v Gynfive a aj velky 3D...len malinku nebolo dobre vidiet, tak mi dali nahradny termin...Inak som bola celkom spokojna....len ja som absolvovala jeden utz.v Izraeli no a to teda bol zaazitok, nie ako u nas.....tu je mala obrazovka.....no a tam velikanska plazma len kusok od teba, este tam aj zhasinaju svetlo ked sa robi utz.aby bolo lepsie vidiet...a to ta izba je bez okien!!!! ako tam ist na velky 3D to musi byt ina kava!!!!ja som bola tam na morfe a aj prepol lekar na 3D a fakt ze woooooooooooooooow..

majly11
20. jún 2011

@jenie123 ahoj prosim ta to 3D stalo 35 v holici u donovala budinskeho atd v tej ordinaciii?dakujem

jenie123
20. jún 2011

@majly11 ano v tej ordinacii.. 🙂

kokorunecka
7. okt 2011

@majly11 Ahoj, bola si tam na tom 3D?
Chcela som sa opýtať či nemáš k nim tel. číslo popr. mailovú adresu, na ktorej by som sa mohla k nim objednať.
A ozaj, koľko dopredu sa treba objednávať?

gabinecka_
9. okt 2011

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať či ste niektorá boli na 3D/4D UTZ v Nitre v Medicínskom centre na Chrenovej u Dr. Lindera? Ako ste boli spokojné, kto vám robil UTZ sestrička alebo Dr., koľko to cca trvalo a čo ste dostali (fotky, dvd..)? Koľko to stojí?
Ďakujem moc!

gabinecka_
12. okt 2011

nikto nič? ☹

marrcelkaa
19. okt 2011

Ahojte,boli ste niektora v Cegys stredisku v TN na 3D sono,neviete mi povedat kolko to teraz stoji(fotky a dvd)?dakujem pekne🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre