Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

karolka1
14. sep 2008

kočky a žilinskom kraji nemáme nič? ☹

lyongirl
15. sep 2008

ahojte baby, neviete, či v Hlohovci robia 3D aj bez DVD? Kamoške spravili, ale ona mala nejaké problémy. Ja by som chcela tiež len prehliadku bez DVD popr. nejaké fotky, len neviem, či robia aj takto, lebo na stránke sú ceny len s DVD. Ak niekto niečo viete, píšte. Díky!

clea333
15. sep 2008

karolka, viem ze v Martine robia 3D asi za 2 000,- je to sanatorium Helios a v cene mas aj fotky a video myslim a este robia aj v Cadci, tam je to o dost lacnejsie

xena22
15. sep 2008

lyongirl,tak myslim,ze pre dr je to jedno,ci s dvd alebo bez,robotu odvedie tu istu 😀 tak zrejme aj cena bude taka ista,fotky mi dal len dve 😒 aj to len tvaricku,takze asi ako sa kedy komu zadari...
On vlastnym pacientkam robi to sono bez dvd zdarma a vo svojej pracovnej dobe,ale takym "cezpolnym" za tisicku a dvd dava automaticky...

lyongirl
16. sep 2008

xena díky, kamoške spravil prehliadku aj s foto za 200 Sk a ja DVD nechcem, tak tam zavolám a popýtam sa..... 😉

lyongirl
16. sep 2008

tak, volala som do HC. Ak nechcem DVD, iba čisto vyšetrenie, popr. fotky, tak treba prísť normálne v prac. deň, zobrať si časenku a čakať v poradí. Cenu si povie dr., podľa toho, čo všetko bude robiť. UTZ stojí 100 Sk,pohlavie sa platí tiež, ale to neviem, koľko stojí a záleží aj, koľko fotiek spraví....
Takže asi toľko som sa dozvedela.

michaelaha
16. sep 2008

ja som pochodila vyborne, 3D bol hradeny poistovnou, a rozhodli sme sa ze si dame spravit aspon 1 fotku malo to byt 150KC a nakoniec nam to doktorka dala za 50 KC tak to ma sokovalo lebo na SR som za obycajne 2 ultrazvukove fotky platila 150SK. a ten 3D je fakt super, vsetko presetria od hlavy po paty, takze ste si potom iste ze je babo zdrave. a dokonca sme videli aj tvaricu,nadhera

😀

evkastipka
17. sep 2008

Pekny dnik Vam prajem, chcem sa spytat, boli ste niekto na 3D v Dolnom Kubine u doktora Jozefa Tholta, teraz som tam telefonovala a sestricka bola velmi mila. Ja len, ci ma niekto osobnu skusenost. Dakujem velmi pekne.

miroslava33
17. sep 2008

michaelaha - prosím , ktorá poistovna hradí aj 3D sono ?

petka_s
17. sep 2008

mirka-ziadna,je to nadstandartna sluzba

miroslava33
17. sep 2008

a prečo michaleaha pisala že mali 3D hradeny poistovnou? nejde mi to do kebule ...

petka_s
17. sep 2008

vsimla som si ze to pisala,ale je to cudne,pretoze este pred 3 tyzdnami to bolo ako nadstand.sluzba,a to iste mi povedala aj moja doki,tak neviem..ale viem,ze ked vedia rodicia ze budu mat dietatko s dawn.syndromom,tak maju tu podlozku na snimanie dychu dietatka hradenu poistovnou,platia si 20 sk za to..tak mozno je to aj podobne s tymto 3D..ak ste obe zdrave tak je to tak ze za to 3D platis normalne.

takyna
17. sep 2008

Ahoj Petka, vidím, že sa ti páčilo v Hlohovci 🙂 a gratulujem k dievčatku 😵

petka_s
17. sep 2008

dakujem takyna 🙂
ano,urcite sa mi tam pacilo a urcite odporucam 😉

zabka
22. sep 2008

Ahojky, viete mi niektora poradit kde v Pruskom je to 4D, mam tam ist v stredu ale nikdy som nebola v Pruskom aspon priblizne kde sa nachadza ta ordinacia... Dakujem

petruci6
22. sep 2008

zabka zuz11 tam chodi,skus jej napisat IP 😉

zabka
22. sep 2008

Dakujem 😉

dannynka
26. sep 2008

ahojte babule,nechce sa mi citat spet tato diskusia,kedze tolko toho pisete..
len by som sa chcela spytat na to 4d sono v pruskom,asi kolko do predu sa objdednava a kolko sa plati..?
dakuejm za odpovede 😉

veronika81
27. sep 2008

Ahojte baby,
máte niektorá skúsenosti s 3D v Lučenci? Viem, že cena je 1500 Sk, zahŕňa cca. 30 minútové vyšetrenie + DVD + fotky, ale zaujíma ma prístup doktora a tak, či ste boli s vyšetrením spokojné.
Lebo tu tak pekne vychvaľujete ten Hlohovec, tak či si máme urobiť výlet 😉

michru
29. sep 2008

Čauko. Ja som bola na 3D v Bratislave, platila som 2000,-. My sme boli na dva krát, lebo náš malý kašlal na to a po chvíľke sa nám otočil chrbátikom a spinkal. Ale je to niečo nadherné. Vidíš ako ti šantí v brušku, tvoj uzlíček. Náš malý aj zíval... Moj hneď hovoril, že je celý po ňom. Hrdý tato. )odporučujem ti 3D, je to krásný žážitok. 🙂

cathushka
29. sep 2008

trenciansky kraj, Pruske, Dr. Micko 1600 Sk. vysetrenie prevedene skutocne pedantne a vsetky mozne obrazky a videa ktore lekar vytvori si odnasate so sebou.

didula
29. sep 2008

Ahojte baby, ja som bola s 3D maximalne spokojna v BA v Euromedixe, MUDr.Holan, proste odbornik, je detsky kardiolog, takze sa zameriava hlavne na srdiecko a na vsetky zivotne dolezite organy, neide unho iba o efekt, aby ste si videli babetko a crty tvare, ale hlavne aby bolo na 100% vsetko v poriadku. Vsetky orany a kosticky a svaly dopodrobna povysvetluje.
Stoji to pre poistencov VSZ 1800sk+700sk DVD.
www.euromedix.sk

moni1412
29. sep 2008

v TN kraji je este jedno. neviem ci o nom viete - Banovce n.B. - je to 4D, naozaj uzasny zazitok. 1200.-Sk 🙂

funy
29. sep 2008

didula, ja som bola aj na morfologickom ultr. u MUDr. Holana. maximalna spokojnost. Je velmi mily a velky odbornik.
na 3D idem o dva tyzdne. budem v 30 tt.
prosim ta kolko minut trvat dvd nahravka.
pretoze ja som si kupila aj z morfologickeho a ma to tak minutu. cakala som ze to bude cele hodinove vysetrenie.
ako je to s 3D? dakujem 🙂

etnicka
29. sep 2008

My ideme na 3D v stredu k mojmu doktorovi do gyn-fivu (v Bratislave), mam to zadarmo, akurat za dvd zaplatime 250 korun. Som prekvapena, ake to je inde drahe 😕

dannynka
29. sep 2008

moni1412 -a kde v banovciach presne?mas aj tc.?a ako sa tam objednava?

moni1412
29. sep 2008

danny IP

moni1412
29. sep 2008

danny jeej, vidim ze mas termin v den ked bude mat moj maly presne rocik 😵

dannynka
29. sep 2008

moni dakujem 😉

katka83
1. okt 2008

ahojte baby, chcela by som ist na 3D ultrazvuk do Hlohovca pretoze mi viac vyhovuje vikend ako cez tyzden. Neviete v ktorom tyzdni je to najlepsie? Teraz som v 17tt. Bola ste niektora, ako dlho predtym nez by som mala ist sa treba objednat, aby mi nahodou nepovedali ze uz nemaju volny termin? 🙂
diky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre