Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

moni1412
10. apr 2008

zabka tak objednava sa na cisle 038/7621507, po 12.hodine. cennik tam maju vyveseny pacientky ktore k nim patria, 1000.-Sk a mimo ich ordinacie 1200.-Sk. To je vsetko co viem. Tak tak.

mijami
17. apr 2008

ahojte, ja som dnes bola na 3D sone vo Zvolene.Som velmi spokojná, máme nahratých 11 min. záznamu na DVD,velmi pekné zábery, platila som 1OOO,-Sk a 100,- Sk za pohlavie.Objednávala som sa telefonicky na t.č.0455201664 asi mesiac dopredu, objednávajú v 26 týždni.

dudka1
9. máj 2008

Mijami mozes mi prosim napisat kde presne vo ZV robia 3d? Vdaka

horajda
9. máj 2008

ahojte baby,aj ja by som strasne chcela ist na 3d ale tu v uk je to strasne drahe,domkov ideme teraz v maji co je este velmi skoro a potom az koncom augusta to uz budem v 29tt,myslite ze sa to stale bude dat?nemate s tym niektora skusenosti?

dadulienka2404
9. máj 2008

horajda 3d sono robia priblizne do 30 tyzdna ty to v pohode stihas.neviem presne od kial si ja som bola v Michalovciach tam je uz aj 4D sono

dadulienka2404
9. máj 2008

ale ak ti mozem poradit tak chod do KE to zalezi podla toho odkial si neviem ci v kosiciach maju aj 4dcko ale v michalovciach urcite

horajda
9. máj 2008

ahoj dadulienka,dakujem za radu ja som z BA,takze aj tam by som mala najst 4D. A nebude babatko uz moc velke v 29tt.jej ty si teraz v 29tt ako sa citis?

dadulienka2404
9. máj 2008

horajda pozri stranku www.3dultrazvuk.sk je to sice o kosicaich ale pise tam ze najidalnejsie od neviem do 29 tyzdna to este splnas tyzden hore dole.ako sa mam ani neviem na jednej strane sa tesim ze som uz v takom tyzdni na druhej ma dost zacalo bolievat brucho.ja som minuly rok totiz potratila aked som teraz zas otehotnela tak na zaciatku som 3 krat silno krvacala a nedali mi ziadnu nadej ze to donosim.ale mi sa zatial drzime tak dufam ze to dobre dopadne.ten ultrazvuk si daj urcite urobit objednaj sa skor a on ti povie kedy mas prist.ja mam sice svoje tri deti ale taketo vymozenosti neboli a teraz ked som videla svoje babo bolo to nieco neuveritelne

adkato
9. máj 2008

ahojte baby,mozte mi prosim poradit???som objednana na 3D do hlohovca,vtedy budem v 21tyzdni...len ked citam mnohe prispevky,mam sto chuti preobjednat sa na ten 24-25tt...nemyslite??nie je to skoro???chceli by sme malicke pekne vidiet,no mnohe pisete,ze v tom 21tt to este nie je "to prave orechove" .... ☹ co poviete???

dadulienka2404
10. máj 2008

ahoj adkato.najidealnejsie je to od24-do 29 tyzdna tak najlepsie by bolo objednat sa aby si bola v takomto tyzdni ak chces male vidiet co najlepsie.urcite nechod este v 21 tyzdni aspon tak to vravia lekary.ono by si male videla ale tie tyzdne co som napisala su najlepsie koli plodovej vode a budes vidiet malicke najlepsie

mirka.pp
10. máj 2008

ahojte, ja som bola na 4D uz v 16tt a videla som nadherne tvaricku, dokonca si malinke cmulalo palcek. aj doktor bol prekvapeny, ze to bolo tak dobre vidiet. este raz idem v 24tt, lebo sam povedal, ze vtedy je to najlepsie.

mien
10. máj 2008

ja som bola na 4D v 28 tt v Leviciach, doktor bol naozaj výborný

dididi30
10. máj 2008

cau mien co uz nechodis na treti trimester?? hnevas sa 🙂

dadulienka2404
10. máj 2008

mirka pp ano ze od 24-do 29 tyzdna to je najlepsie koli plodovej vode

lolalola
17. máj 2008

Necitala som všetky príspevky, tak neviem či to tu už nepadlo, ale ja sa chystám objednať do Hlohovca. Platí sa tam 1000korun a ževraj je lekár veľmi milý a ochotný(ked sa objednavate na vikend, nieco sa tam priplaca, aole stale je to lacnejsie ako v BA). Objednáva sa mesiac dopredu najlepsie medzi 20-25tyzdnom. Mne odporucili, aby som zavolala, ked budem v 17tt. Je to na www.4dultrazvuk.sk
Ináč vám tam okrem fotky spravia aj cdčko s videjkom babatka a hudbu do pozadia si mozete doniest vlastnu. Ale to vsetko vam povedia, ked budete volat.

viktoriau
19. máj 2008

ahojte....ja a moj manzel sme boli na tomto ultrazvuku 8. maja.....u nas v kosiciach je to asi dost ziadane pretoze v tento den bol statny sviatok a ked sme tam prisli o 9 tak uz jedna mamicka odchadzala a hned po nas prisla dalsia.....platili sme 1500 ale ozaj sa to oplatilo...nasa princeznicka je cela mamina🙂)) lekar bol super a ak sa nejaka mamicka chysta na tento ultrazvuk tak sa prestahovali z Mojmirovej ulice vedla Zeleznicnej nemocnice...ak by mal niekto zaujem tak napisem aj tel.cislo....urcite sa oplati objednat sa ale da sa to len do 30-teho tyzdna ale najlepsie je okolo toho 20-teho vtedy sa daju zistit vsetky vrodene chyby a vsetko co zaujima kazdu mamicku....pa

renka0405
29. máj 2008

Ahojte!
som z TT a tiež som sa objednala do Hlohovca na 4D ultrazvuk..som v 20-tom týždni a objednal ma o 3 týždne,,čiže 18.juna velmi sa tešim,ale tiež sa bojím toho aby tam videl čo najviac..lebo ja som sa narodila s rázštepom podnebia vtedy to bolo vraj viac menej výnimočné z pred 30-tich rokov ked som sa narodila.A môj ženský lekár sa bojí aby to malinké nemalo po mne..dnes som bola na kontrole a povedal mi,že dieťatko má preičnu polohu ak by sa to nezmenilo vraj mi hrozí sekcia..ja sa len bojim aby sa v takej polohe dobre vyvyjalo.Nemáte niekto take skusenosti s tým???Našiel by sa niekto kto by poradil.Ďakujem a želám vám príjemný den

vixi
30. máj 2008

Ahojte buduce mamicky, ja som bola na 4D v Martine, bol tam velmi mily lekar aj pristup. No trvalo to asi 15 minut a na CD, ktore mi dali je jedno video mojej malinkej tak na 24 sekund. Ak mozem odporucit, chodte niekam inam. Kamosky boli v BA a NZ a mali asi 5 videi a 30 fotiek. Zaplatila som tam 2000 Sk.

mirka.pp
30. máj 2008

Ahojte, ja som z Popradu a bola na 4D v 16tt., pretoze mi ho odporucal moj lekar, ktory ho ma v ambulancii, a teraz idem v 24tt. Strasne sa tesim, lebo to bolo uzasne. Mame mat chlapceka, vtedy si cmulal prstek, kyval nam ruckou a uz vtedy bolo vidiet krasne tvaricku. teraz to bude este urcite ovela zretelnejsie. Uz sa neviem dockat! 😵

mien
30. máj 2008

ahoj mirka, to fakt už v 16 tt bolo tak pekne vidieť, teraz to bude zase lepšie
ja som bola v 28 tt bolo to naozaj super

lucka10
30. máj 2008

Ahojte všetky ja som v 23 týždni a dnes som bola na 3D v Hlohovci. Lekár je super, aj bábenko bolo krásne vidieť. 🙂 Odporúčam Hlohovec 🙂

pink710
2. jún 2008

Ahojte, ja som zo Sp.Novej Vsi a veľmi by som si priala ísť na 4D. Som v 20 týždni a neviem sa rozhodnúť, či ísť do Popradu alebo Košíc...Vie mi niekto poradiť? Veľmi by ste mi pomohli aj prípadným kontaktom na ambulancie alebo aspoň stránku, kde sa to dá zistiť.Ďakujem veľmi pekne.

dadulienka2404
2. jún 2008

no ja si myslim ze do kosic ale momentalne mi vypadlo meno.ja to odbornik ako sa patri.myslim Dančišák??

katarinkad
2. jún 2008

v KE je Dankovcik. Plati sa 2 tis. Sk. Ja som tam dnes volala a povedali mi ale ze Dankovcik robi utz len do 20 tt (tie morfologicke) a ma strasne vela objednavok. Ale ze ak chcem tak mam prist vecer po 18.00 a robi utz Dr. Urdzik. Uz to nie je ale az taky podrobny utz. No ale prezru babo a nahraju ti to na CD.

http://www.3dultrazvuk.sk/

dadulienka2404
2. jún 2008

Dankovčík tak je to spravne.www.3dultrazvuk.sk 0905 129 129

lolalola
4. jún 2008

tak to som rada, že tu tolko mamín píše o Hlohovci, lebo ja sa tam chystám 30.6. podvečer a teší ma, že nemám odporúčanie len z jednej strany...;o))

finanzata
5. jún 2008

ahoj baba, aj ja pridám svoju skúsenosť. ja som bola včera na 3D v prešove. robia to v 26 týždni, vraj je to najlepšie. je tam veľmi milá pani doktorka a aj sestrička. všetko nám, mne aj manželovi, vysvetľovala, ukazovala a aj si typli pohlavie podľa nosa. trafili sa 😀 . platili sme 2000,- nahrali nám všetko na dvd a mám prísť ešte v 30tt na prietoky. hneď ma aj objednali. vraj je to v cene. takže toľko. 🙂

mirka.pp
6. jún 2008

Ahoj pink, ja ti mozem odporucit mojho doktora - vola sa Vojtassak a je fakt super. Krasne ti bude rozpravat, co prave robi, co vidis, ci je to v poriadku, ake by to malo byt a tak. Myslim ze 4D u neho stoji 1600,- ale nie som si ista, lebo my jeho pacientky mame zlavu. Ked chces, dam ti cislo a skus tam zavolat.052 7721321. Aj sestricka je velmi zlata

zuz11
16. júl 2008

vie niekto aktualne info o 3D v BA? dik 😉

tekvica
16. júl 2008

finanzata,
prosim ta, kde presne v presove si bola na 3D uzv? a robia to len v 26 tt, skor nie?

dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre