Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

wwwierka
19. okt 2011

V BA robia 4D, Súkromné gynekologické centrum MUDr. Marián Oros, 65 eur, čaká sa minimálne, natáčajú ho doobeda, vrátane DVD stojí 65 eur. Mob: 0905344615

wwwierka
19. okt 2011

@denda83 aj tu - viď môj príspevok, robia na veľkú plazmu, ktorú máš pred sebou a druhá, pokiaľ si praješ, je v čakárni, kde krpca môžu sledovať aj príbuzní, manžel, atď...

ustrachana
19. okt 2011

ja odporucam Brno - na Slovensku sme 1000 rokov pozadu nielen co sa tyka pristupu a ja dnes uz len lutujem, ze som tam nesla skor, ale az v 33 tt

kokorunecka
19. okt 2011

@ustrachana Ahoj. Koľko sa platí v Brne? Nemáš stránku? 🙂

Inak, baby... Ja idem v pondelok do Senice a budem platiť 60€.

strihalka
19. okt 2011

@denda83 prsitup jak ypopisujes na 3D v izreali ma aj tu dr sladicekova, na kazde sono zhasne svetlo, asi tak dve mtry od mne pes metr velka plzama, super

ustrachana
19. okt 2011

@kokorunecka platila som 20 Eur a stranku maju prenatal.cz - pristup uplne skvely, maly bol zle otoceny tak mi to robili 2 krat dokonca ma nechali prejst aby sa mali pootocil, vsetko som videla na velkom LCD no super, lekarka uzasna

kokorunecka
19. okt 2011

@ustrachana No keby viem skôr..... Moje nervy... To je dobrý rozdiel...

lauricka
19. okt 2011

v gynfive v BA robia tiez ultrazvuk, ktory si pozriete na velkom LCD, a urobia Vam ho 2x, v 13-17 tt a potom 25-27 tt, oba spolu za cenu 64 EUR. Z oboch dostanete zaznam na CD a najkrajsie obrazky Vam vytlacia. Mozete ist aj len na ten maly v 13-17 tt, ten stoji 17 EUR. Moja skusenost je taka, ze ten maly bol uplne super a ten by som urcite odporucila. Ten velky bol uz problematickejsi, lebo babatka uz boli velke a horsie vidno a tam sa skor zameraju na to, aby Vam urobili fotky tvaricky a profilu, samozrejme, aj ostatne pozru. Samozrejme, u kazdej je ta viditelnost ina, s tym uz clovek nic nenarobi. Tie 3D fotky, co mam v albume, su robene pocas toho maleho 3D. Potom tam mam este dve profilovky a tie su z toho velkeho.

sussie259
19. okt 2011

no ja som bola minuly týzden, v BA na strecnianskej radma gyn. a stalo to 50 eur 🙂

ustrachana
19. okt 2011

@kokorunecka islo o rozdiel aj co sa tyka pristupu 🙂 lekarka bola prijemna, vsetko malemu pekne pozrela a dokonca si vsimala veci co si doteraz nikto nevsimol, ja som bola pred mesiacom u Holana a aj on je dobry, ale rozdiel to bol teda obrovsky a uz by som isla len do Brna ( aj ked budeme cakat raz snad 2 babo tak Brno navstivim urcite a nie raz)
nam neslo o prachy,ale tiez sme dostali na Brno poz.info a mozem len potvrdit a objednavala som sa vo stvrtok po 15 hod a v piatok sme uz mali termin, dokonca maly ma mensiu lavu stranu srdiecka a lekarka nam ochotne vybavila kardiologa !!!

kaby
19. okt 2011

@ustrachana ahoj, chcem sa popytat, v com bol pristup dr. Holana iny nez v CZ? Mam k nemu ist koncom novembra, mozno by som to este zvazila.... za 3D utz si platila 20 eur??? lebo v cenniku maju vyssie ceny, nie? Da sa platit u nich aj v eurach? Co vsetko doktorka na utz pozerala? su v cene aj fotky ci dvd?
dakujem za odpoved. 🙂

angelin84
25. nov 2011

Ahojte, už sem dlhšie niekto neprispieval a konkrétne príspevok na 3D/4D sono v Žiline je už tiež staršieho dátumu, preto sa chcem znova opýtať, či niekto vie o lekárovi/lekárke v ZA, ktorý toto sono má a robí a ak by ste vedeli aj cenu, to by ste ma veľmi, preveľmi potešili🙂...vopred ďakujem!

mamabiba
25. nov 2011

@angelin84 Však také sono ti mali robiť okolo 3-4 mesiaca... no nič..ja som bola v Med centre, Jána Milca 33. Lekár už si nepamätám ako sa volal, je to na najvyššom poschodí. Ale majú aj stránku na nete, tak si to tam obtelefonuj.

mamabiba
25. nov 2011

@angelin84 poprípade baby chodia do CZ do Jablunkova.

angelin84
25. nov 2011

@mamabiba Nie, bohužiaľ ja som nebola. Najskôr sa zastavím v Medcentre a aj skúsim pozrieť ten Jablunkov. Pýtala som sa preto, lebo som bola na 3D v 20tt v MT a absolútne nič nebolo vidno a platila som plnú sumu, čo nebolo málo, preto teraz radšej volím ZA. A môj gynekológ to nerobí.

dida84
25. nov 2011

Ahojte... Neboli ste niektorá v Seredi u p.Dr.Janíčka? 🙂

majly11
12. jan 2012

@kokorunecka jej ja som tu uz dlho nebola potom prihlasena prepac asi uz ho nepotrebujes vsak?este raz prepac

kokorunecka
13. jan 2012

@majly11 Ahoj, pohodička 😀 Nie, nepotrebujem, už pomaly rodím 😀

majly11
13. jan 2012

@kokorunecka no super tak vela stastia ja uz som po....mala som pekny cisaracik ...maly uz ma 3 mesiace a rastie mi ako z vody heheh

kokorunecka
13. jan 2012

@maily11 Tak to gratulujem 🙂 Ja budem pravdepodobne teda rodiť prirodzene... Ale momentálne sa snažia to aspoň o týždeň spomaliť aj keď malá sa už priveľmi tlačí..
Veľa zdravia želám.

zuzik1983
5. okt 2012

ahojte, nechce sa mi to tu citat cele, poradite kde v okoli dca robia 3d utz? a kolko stoji?dakujem

tanickapr
11. dec 2013

baby, bola ste niekt. na morfologickom ultrazvuku a 3d/4d ultrazvuku v gin-fiv ??mam tam ist bud.tyzden, budem rada ked mi poviete par postrehov...dakujem

lucka0122
17. dec 2013

@ramana ktory dr v bb to to robil?

veronikuskars
17. dec 2013

My sme boli c Martine a mozem vrelo odporucit. Platili sme 50 eur, krasne nam malu poukazoval z kazdej strany 🙂

ramana
17. dec 2013

@lucka0122 Fruhvald, v Radvani v Dyno

ajusa05
23. jan 2014

@jastericka aká je prosím cena?

jastericka
23. jan 2014

@ajusa05 Myslíš ultrazvuk v Hlohovci? Tak potom 50 Eur cez víkend.

japaju
23. mar 2015

Babulky bol niekto teraz na morfologicke vysetrenie v Hlohovci u pana doktora Brestanskeho?neviete my povedat kolko sa u neho plati za vysetrenie.dakujem 🙂

9nikuska8
21. júl 2015

@jenie123 v holíči robia 3D/4D ultrazvuk ?

jenie123
21. júl 2015

@9nikuska8 robili, ci este robia netuším.. Teda asi robia, len neviem ci len svojim pacientkam, treba si tam zavolať.. Pri druhom dieťati som bola v Brne a super.. Mozem len odporúčať 🙂🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre