Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

lyongirl
1. okt 2008

ahoj katka, ja som tam volala a povedali mi, že najskôr tam mám ísť v 20tt a neskôr, medzi 20tt-28tt, ale ja pôjdem asi v 20tt, aby bolo drobca čo najviac vydieť, keď ešte nieje veľký/á a majú objednávky tak na 3 týždne dopredu, aspoň tak mi povedala sestrička asi 2 týždne dozadu.

petka_s
1. okt 2008

kati,zavolaj si tam aj teraz a objednaj aj o 4 tyzdne,je to istejsie aby si mala termin,ja som bola v 22-alebo 23 tt uz neviem presne a bolo to super,tak by si mohla aj ty dako tak...neskor je uz malicke velke,a skor,ako ty myslis..🙂
ja som sa tiez uz nevedela dockat kedy ju uvidim,ale oplatilo sa 😉

lyongirl
1. okt 2008

vydieť-vidieť 😉

lyongirl
1. okt 2008

áno katka, kľudne už zavolaj a objednaj sa, sestrička je veľmi milá a oni objednávajú na víkend, len ja nechcem DVD, tak mne stačí ísť v týždni, zobrať si časenku a čakať v rade, aj keď radšej by som sa objednala, ale keď nechcem DVD, tak treba čakať.... 😒

katka83
2. okt 2008

diky, ste zlate, veru uz sa neviem dockat kedy ho uvidim a som zvedava ci to bude dievcatko alebo chlapcek 🙂

katka83
2. okt 2008

tak uz som volala, objednali na 9.11. to budem v 22tt, uz teraz sa hrozne tesim 😀

lyongirl
2. okt 2008

tak držím palce 😉
aj ja sa teším, keď uvidím to svoje a hlavne som zvedavá, čo to bude, lebo už chlapa mám, tak by sa hodilo dievčatko, nech má mama radosť.....

katka83
2. okt 2008

dakujem lyongirl, aj ja ti drzim prsteky 😉 nam je jedno co to bude, ale ja by som trosicku viacej chcela dievcatko, tak uvidime... 🙂

lyongirl
2. okt 2008

ďíky, aj ja som chcela dievčatko, ale splnil sa manželovi sen a bol to chlap, tak teraz dúfam, že bude dievča, aj keď na druhej strane, hlavne nech to bude zdravé, lebo malý sa mi narodil o 1,5 mesiaca skôr, tak nech je to čo chce, len nech vydrží v brušku a je ok....

katka83
2. okt 2008

no ved to je hlavne, aby bolo vsetko ok a aby bolo babo zdrave... 😉

jadranka
13. nov 2008

🙂 Ahojte.Tehotne buduce maminky.
Mi cakame zo snubencom babätko.Je to velmi ocakavane babänko,pretoze sme spolu uz vyse 9rokov.
Velmi sa neho tesime!!!!!!!!!!!!
Preto by sme radi isli na 3d ultrazvuk.Sme z Hurbanova.to je Nitriansky kraj medzi Komarnom a Novymi Zamkami.
Volala som do vela gyn.ambulancii,no niako neuspesne.Pretoze v Komarne to robia 2doktory za 1500sk a v Zamkoch robia uz len 4d za 1900sk.
Zda sa mi to byt vela.
Neviete nam poradit nieco lacnejsie? ☹

cimika222
13. nov 2008

ahojte nemate niekto skusenosti s Topolcanmi ja by som chcela ist tam na 3D ako to tam funguje

cimika222
14. nov 2008

to nikto nema skusenosti s Topolcanmi?

lyongirl
14. nov 2008

cimika, skús sa spýtať mamičiek v tejto téme, sú z Topoľčian, tak možno tam niektoré boli 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

g.ditta
17. nov 2008

jadranka, skús Hlohovec, tam cez týždeň stojí 1000Sk. musíš ale prirátať cestu. ja tam idem tento týždeň, objednala som sa pred tromi týždňami. takže keď sa rozhodneš pre HC, čo najskôr tam zavolaj, lebo sa odporúča do 28.týždňa.

zuzula25
17. nov 2008

ahojte, ja som bola v pruskom a boli sme velmi spokojny, oplati sa to za tie peniaze, platili sme 1500, bola som tam aj s manzelom a doktor bol ochotny, vsetko nam poukazoval, pomeral, ale trosku sa mi nepacilo, ked napriklad nam pozeral srdiecko vsetky oddiely tak aj popisoval ake vsetky choroby by sa mohli vyskytnut keby tam bolo to alebo to.ja som to brala v poho, lebo robim v zdravotnictve, ale manzel zostal mimo kolko moznych chorob sa moze vyskytnut co pre laika je dost.dal nam dvd, boli na tom otky aj kratke videa, ale fotky original na papieri nam nedal, ze to si musime vyvolat vo foto.ako za tu cenu si myslim, ze mohol dat aspon zopar.boli sme okolo 25 tyzdna, zavolala som sestricke, ona sa ma opytala kedy som mala poslednu menzes a kedy mam termin porodu a podla toho nam dala termin, kedy je tam najvhodnejsie ist.venovali sa nam hodinku.ale je to krasna pamiatka a pri druhom by som chcela ist urcite aj ked mozno by som vyskusala ineho doktora.ale odporucame..

cimika222
17. nov 2008

ahojte v Hlohovci robia 3D aj cez víkend no tak to je super,lebo môj manžel chodí na týždnovky a keby ma dali na víkend isiel by so mnou musím tam zavolat........

cimika222
18. nov 2008

je tu niekto konkretne z Hlohovca?

lyongirl
18. nov 2008

cimika, nie som odtiaľ, ale bola som tam minulý týždeň 😉

cimika222
18. nov 2008

lyongril a čo ako bolo? a bola si tam cez víkend? aky prístup je doktora a sestričky? ja Hlohovec nepznam hádam to tam nájdem....

lyongirl
18. nov 2008

no, keďže mi už budeme mať druhé, tak ja som DVD nechcela, pretože ani pri prvom sme si nedávali robiť, takže nás neobjednali. Objednávajú sa len pacientky, čo si zaplatia DVD, čiže prišla som tam ráno o 6:50, tiež sme nevedeli, kde to je, ale muž to našiel hneď. Zobrala som si časenku a bola som až 13 a zobrali ma o 12tej na obed 😠 . Síce v čakárni majú TV, ale nič tam nedávali. Sestričky boli super, má 2 sestričky, ale v podstate im som len povedala, že chcem popozerať bábo + fotky a viac sa nestarali. Dr. bolo dobrý, dokonca keďže som nemala uterák, tak mi doniesol a popozeral bábo a urobil 5 fotiek. Zaplatila som si vlastne za úkony, ktoré mi robili/bolo to 400 Sk/. A ešte povedal pohlavie a hlavne srandoval, dokonca sme ani nepochopili, kedy povedal, že to bude chlapec. Pýtal sa, čo by sme chceli a tak, ale o bábatku moc nehovoril, myslím teda, povedal, že je ok, že nemá rázštep pery, všetko skontroloval, ale môj dr. mi hovorí presne čo robí a všetko popíše, ukáže, čiže tam sa dozviem viac. Ale ináč to bolo v pohode, asi spravil to, čo mal 😉

cimika222
18. nov 2008

no super teda ja idem na budúci týžden na kontrolu a budú mi brať krv a mam doniesť aj moč a potom ak bude všetko v poriadku tak sa objednám do Hlohovca....

caruzo19
18. nov 2008

lyongirl,to sa divim,my sme boli pred par tyzdnami a vsetko komentoval co videl,okrem toho je to skvely odbornik a ma jedny z najlepsich pristrojov(to su slova mojho doktora,nie moj laicky nazor 🙂 ),ja nelutujem, ze sme tam isli z ba

lyongirl
18. nov 2008

caruzo - ani ja neľutujem, že sme tam boli, ale to čo som zažila u môjho dr. pri prvom a aj teraz pri druhom tehu sa nedá porovnať s HC. Nehovorím, že nekomentoval, ale komentáre neboli také ako u môjho dr. Ten mi popísal každučkú časť ktorú pozeral, všetky komory v srdci poukazoval, obličky ukázal, jednoducho skvelé, dokonca si drobec žužlal ručičku a zívol a ja by som si to ani nevšimla, keby mi to dr. s myšou všetko neukázal, čiže nemám slov na to, aký je môj dr. skvelý, len má len 2D a ja som chcela z 3Dčka hlavne foto a vidieť pohlavie, ktoré som aj tak videla na 3D ako machuľu. Na 2D som to videla ovela lepšie, tam sa dalo rozoznať čo je pípík a čo vajká, ale na tom 3D som to fakt nevidela.

cimika - držím teda palce, nech sa vám to podarí a nech pekne vidíš bábatko 🙂 , sú dobrý, neľutujem to, mám pekné fotečky a skúsenosť, dr. bol tiež skvelý, srandoval, určite je odborník a má super prístroje, ale jednoducho môj dr. je v komentároch "štedrejší"

ditka1
19. nov 2008

ahojte baby pisete ze cez tyzden sa plati v HC 1000-ka a cez vikend?ja som tam objednana 7.12. a nejak mi to vypadlo ze kolko sa plati cez vikend,som az z LV-u nas nevedia co pytat za to DVD-cko 1200sk a fotky k tomu od 1650-1950sk!!!!!!!!!!hroza a na internete maju uplne ine ceny uvedene.

homike1
20. nov 2008

Nevie niekto cenu v Euromedixe? Teraz sa premenovali na Procare a je otazka ci nemenili aj ceny, ked maju noveho majitela??? Inac pocula som na nich len chvalu, mate skusenosti?? Ahoj a vdaka 🙂

capy
21. nov 2008

ditka ja som bola v hlohovci a mozem len odporucit. fotiek nam urobil asi desat. na dvd si mozes vybrat hudbu aku chces. a doktor je naozaj mily. cez tyzden je to 1000 a cez vikend 1200 tu je link http://www.4dultrazvuk.sk/vysetrenie

ditka1
21. nov 2008

capy a tych 1000sk to je aj cd s fotkami?za fotky sa nic neplati navyse?

petka_s
21. nov 2008

ahoj ditka,
aj ja som bola v hlohovci,mozes si kuk album,
donesies si vlastne dvd-verbatim plus, a oni ti tam nahraju zaznam asi 30-45minutovy,
a daju asi 10 fotiek,za ktore sa uz neplati 😉

caruzo19
21. nov 2008

ditka,7.12 je tusim nedela,v nedelu platis 1200 a je to aj s fotkami a napalenim dvd,len to dvd si musis sama doniest(verbatim +)
tu hudbu si aj sama mozes doniest,ak mas nejaku co sa ti paci,inac tam ma siroky vyber.asi pol hodinu to trva.este vlastny uterak si zober

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre