• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

13. mája 2017 
autor
Drahé? A čo myslíš,koľko stojí taký ultrazvukový prístroj? Doktor nám povedal, že má cenu 2 porche..... ešte stále myslíš, že je ro drahé? ...... :unamused:
4. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. moze ist aj partner so mnou na ten screening u Dankovcika?
4. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
lauritka- ano moze, se mnou byl take.je to krasny zazitek.
katka_25, muzes jit kdykoli, ale prvni se doporuceje mezi 11-13tt. mi jsme byli v 22tt na kontrolu srdicka.
5. dec 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem jolanka. :slight_smile:
5. dec 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .... takja som bola u doktora Danovcaka v 21 tyzdni....chcela som najma skontrolovat ten screening a ten sa vtedy robi, doktor bol super...boli sme spolu smangelom, vsetko poriadne skontrolovall, vysvetlil ... potom urobil CDcko aj ked nie je extra dlhe...male sa malo hybalo takze videa ani nemame a len par fotiek lebo tiez nebolo najlepsie otocene...ale to co mame staci :wink: , a mam tam aj par obrazkov ktorym nerozumiem, tak preto odporucam keby sa dlao tak si skontrolujte uz tam CD co vam napali a nech vam to vysvetli...aybs te nebolipotom doma prekvapene co tam vlastne mate a najma kolko....kazdy to ma ine :wink: , podla toho ako je babo ulozene ci sa hybe a tak :wink:
5. dec 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bznka: ja si myslím, že Ti to radi vysvetlia,ak tam pôjdeš..... Ak nie doktor, tak doktorka, čo tam je.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2007 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ide aj hlavne o to..aby toto vysetrenie stacilo na potvrdenie, ze nema vyvojove vady, teda aby som uz nemusela ist na amniocentezu.
bere ten Dankovcik aj krv ?
6. dec 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lauritka ja som musela ist do labaku.... nebere... to mi vysvetlil, že je len ultrazvuková ambulancia :frowning2:
6. dec 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nerobi este nejaky odber krvi????? :confused:
6. dec 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v 12 týždni posielaju do labaku.... :unamused:
6. dec 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ??? alebo ako myslis? ake testy ?
6. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v akom si týždni?
6. dec 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica este len 7. zacinam.
6. dec 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka, ja som bola u Dankovcika s manzelom. Bola som tam v 12tt. Bol strasne zlaty, vsetko nam povysvetloval, poukazoval. Pomeral NT trubicu, pozeral nosovu kost. CD nemam, lebo v tomto stadiu este nie je velmi co antacat, dietatko je malicke, ide o vysetrenie, ci je plod v poriadku. Namerane hodnoty ktore urobil sa kombinuju s krvnym testom. V rovnaky den ako robil usg mi u mojho gynekologa vzali krv a potom v labaku nejak dali do pomeru hodnoty z krvi a co nameral Dankovcik.
6. dec 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanik a ked su tie testy v poriadku, tak to staci ?? nemusim sa potom robit amnicenteza?
6. dec 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka, ja mam tie testy v poriadku. Este mi robili krvne testu AFP, tzv tripple test,ale to este nemam vysledky. Ale tieto tripple testy casto vychadzaju nepresne, toto vysetrenie v 12tt, 3D+krv je vraj presnejsie. Ak by som mala aj zle vysledky tripple testu a odporucili by mi amnio, nemyslim, ze by som isla, som uz 18tt podla usg, vysledky budem mat az v 20tt a aj tak by pre mna ziadny vysledok amnia uz nebol rozhodujuci.
6. dec 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem misanik za vysvetelnie, dufam ze aj ja budem mat vsetko v poriadku. :dizzy_face: prajem prijemne tehulkovanie.
6. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok sa chystam na 3d do kosic k dr.rozsochovi /zastupca/ alebo priamo k primarovi - meno nepoznam,pracuju na juhu.kedze som necitala vsetky prispevky,len mi napiste,ci ste niektora pri nich boli. dakujem
7. dec 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej,počula som. Perhliadli rastep pery, vady srdca.....ale chvalit sa,to vedia...
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. dec 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadhera.... ahojky, tak ako si dopadla? :wink: :wink:
11. dec 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, vsetko mi na monitore vysvetlil a ukazal a dokonca mi nieco overoval ohladom genetiky - takze teraz som kludna.
11. dec 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadhera : .... a teraz choď k inému a uvidíš rozdiel...... :wink: :frowning2:
12. dec 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica ty asi nemas velmi dobre skusnosti co ??? :confused: ja som tiez trosku nedoverciva k lekarom, ale sama zi uzv robit nemozem :slight_smile:
12. dec 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauritka praje ti krasny dnik.... veru nemam rada lekarov... a asi aj oni neradi vidia mna.... nespolupracujuci pacient, nedovercivy pacient, podotrievavy pacient - to všetko som ja :confounded: :confounded: :confounded:
12. dec 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: babica..neviem co si prezila, ale asi ti verim, ze si skepticka...moja kamoska je..po styroch neuspesnych IVF to uz vzdali, a tiez ma tazke srdce na lekara, ze nepostupoval tak ako by mal...
12. dec 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lauritka : kamoška pri pocite, že lekár nekoná ako má, mala zameniť lekára... každý je omylný.... stále si to pri lekároch vravím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2007 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica bohuzial, na to prisla, az vtedy, ked vycerpala vsetky tri pokusy IVF cez poistovnu a jedno KET: ten posledny jej vysiel, ale "vdaka" lekarovi o to prisla v 8.tyzdni....takze uz peniaze na to nedaju a vykaslali sa na vsetko. :slight_smile: zrovnali sa s osudom, bud budu mat deti alebo nie. ziadni lekari.
13. dec 2007 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lauritka: niekedy práve v tomto momente sa zadarí.... uvoľní sa psychika a skôr sa zadarí.... ale ako vďaka lekárovi o to prišli? čo sa stalo? :frowning2:
13. dec 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najprv jej ani nevysetril poriadne hormony, sice mala profil, ale mala rozhadzane hormony, ked bola potom neskor u endokrinologicky..jej gynekolog jej povedal, ze ako jej mohli robit IVF? ked hormony mala take rozhadzane..samozrejme to zistovali az po neuspechoch...
plus ona ma nejaku zvlastnu skupinu krvnu...a telo zacalo tvorit protilatky voci manzelovej krvej skupine..mal jej pichnut inekciu, tym by sa to zachranilo ale nepichol. a prsitup lekara ? preco sa nepodarilo?? proste smola...hladanie pricin ich nezaujima.
13. dec 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...aj ja som uz absolvovala 3D USG a to u dr. dankovcika. Bol mily, vsetko pekne vysvetlil a mame krasnu pamiatku za 1500sk.
14. dec 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok