Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

babica1
autor
18. dec 2007

To sa dobre číta 😀 😀 😀

babica1
autor
28. dec 2007

Henrid: a pohlavie babatka už viete? Ukázalo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

babica1
autor
4. jan 2008

Nemá nik nový zážitok? ☹ ☹

jankapo
5. jan 2008

Ahoj babule...ako dlho vam trvalo, kym sa ozval Dankovcik ma mailovu objednavku? ja som pisala predvcerom a nic...mam mu tam cez tyzden zavolat? nemozem ist osobne lebo musim lezkat...

babica1
autor
5. jan 2008

jankapo: mne celkom rýchlo-asi za deň..... viac nie.... dokonca aj niekoľkokrát za deň sme si vymenili písmenká... asi nestíha.... ☹ ☹ Osobne by si šla zbytočne...vyčkaj... ozve sa... na aký mail si písala?

pampuliacik
5. jan 2008

ahojte, tak pridam info o mojom "kombinovanom" teste u Dankovcika. Bola som velmi zvedava, ake to bude, ale nakoniec este nic nevieme 😎 boli sme tam tusim 28.12, ale ordinovala len ta Dr. Muranska ci ako sa vola. bola som prekvapena, lebo ziadna z vas nespominala, ze by jej usg robila ona. hm, ale usudila podla usg, ze som len 10/6 tt, tak ma preobjednali o 2 tyzdne. takze ideme zase 14.1, tak uvidime, prvy dojem bol vcelku fajn, hoci som bola sklamana, ze tam nebol Dr. Dankovcik. mate podobnu skusenost? papa a vsetko dobre v Novom roku. inak babica, citala som aky si ty "pacient", teda nedovercivy atd. mas osobnu zlu skusenost s lekarmi? prepac, ak vyzvedam 😒

babica1
autor
6. jan 2008

Pampuliacik: sklamala som sa v gynekológovi na Rastislavke, ale nechem menovať....
Tá doktorka, čo o nej píšeš...našla som ju tiež na ich stránke a vidím, že tiež má certifikát.... veď uvidíš... z pomerania nemôžeš spoznať kvality..... 😉 😉 😉 😉 Ak by sa Ti vyšetrenie nepozdávalo, pýtaj sa na doktora..... uvidíš, ako zareaguje....

mravvcek
8. jan 2008

Babica mam podobnu skusenost,som zaevidovana u doktore na Rastislavke,robi ultrazvuky a mysli si ze pojedol vsetku mudrost sveta,nevie kde mu hlava stoji a kazdej tehotnej sa venuje tak ze ani nevie kto ta tehotna je,a ani nevie ci je po umelom alebo nie.No proste hroza a ked tam mam ist tak mi stupa tlak.Rychlo odrodit a prec od neho.Mozno to nie je ten tvoj ale potrebovala som to napisat 🙂

babica1
autor
8. jan 2008

mravvcek..... ale keď máš zlý pocit, prečo k nemu chodíš....????? 😒 😒 😒 😒 😒 😒

mravvcek
8. jan 2008

Pretoze mi pomohol otehotniet,mala som diagnozu nelodnost vajecnikov a on mi pomohol,samozrejme nehovorim o tom pristupe ale so zatatymi zubami bezmocna som to trpela,lebo som vedela ze je dobry odbornik a teraz ja viem som blaba ale pride mi divne ze teraz v 11tt odidem k inemu a vlastne ani ziadneho nepoznam pretoze som sa tu pristahovala po svabe.

marhulka88
9. jan 2008

Mravcek tak to sme na jednej lodi...tiez som po ivf tiez mam na figu lekara a tiez ho idem vymenit v 25tt
Keby mi usg v 12tt neurobil dr. Dankovcik dodnes neviem ako sme na tom lebo moj gynko mi urobil doteraz len jeden o ktorom mi neracil povedat ani tuk ... mangel videl malinke len u dr. Dankovcika a tot vsio...
buduci tyzden ideme na 3-4d komercne sono k dr. Dankovcikovi a chcem sa ho popytat aj na nejakeho gynka ci by mi neodporucil v ramci ke lebo ja sa velmi nevyznam a poviem vam som v dost zufalej situacii lebo posledna kontrola u lekara bola v 18tt a potom ma uz v poradni vysetrila len sestricka ☹ takze uz skoro dva mesiace neviem ako sme s babatkom na tom a mam z toho priam paniku...

mravvcek
9. jan 2008

Marhulka tak to je super.Spytam sa len kde mas toho svojho slavneho lekara?Na rastislavke?Ja viem ze Hredzak je vraj dobry ale viem to tak ze jedna baba povedala aj o mojom sa hovori ze je dobry odbornik ale podla mna je to nulovy clovek a sebecky chlap.Ked som citala od bab ako pekne im lekar vsetko povysvetloval,mne este nerobila ni kontrolu zospodu,neviete baby kedy sa to ma robit?

marhulka88
9. jan 2008

Nie nie ja chodim do poradne k lekarovi az do kezmarku lebo k nemu som chodila par rokov aj predtym a doverovala som mu...nejak sa to vsak zvrhlo a ja som v 25tt a kontrolu krcka, kultivaciu mi nerobil este ani raz, na krvny obraz som sla teraz prvykrat, gestacny test nemam, usg raz (teda ak neratam vysetrenie u dr. dankovcika), no a naposledy ma v poradni privitala len sestricka (dr. bol na dovolenke 😠 ) takze naposledy ma dr. skontroloval v 18tt ... vies si teda predstavit asi ako na tom som..pripadam si ako romka z osady co je tehotna a nestara sa co je s dietatkom...nehovorim o tom v akom som strese ci je vsetko ok a tak horuckovito hladam nejakeho lekara co by ma sup sup zobral pod kridla tu v ke 🙂
na bambulko sme cakali viac ako 3 roky mame tazku diag. a priam uzkostlivo dbam na to aby bolo vsetko ok...

pampuliacik
9. jan 2008

ahoj mravvcek, podla mna by ziadna z nas nemala brat ohlad na to, co si lekar "pomysli", ked ho chces vymenit. ide predsa o zdravie nas a nasich babatiek a to by malo byt najdolezitejsie. ja by som urcite odisla. inak, ja mam svoju lekarku tiez na Rastislavke a nemozem sa stazovat- ale na druhej strane nie som u nej az tak dlho a v ziadnej diskusii som na jej meno nenarazila. baby, preco vlastne nechcete menovat, aky lekar sa vam to nepozdava? ja chodim k Dr. Staskovej a osobne sa mi zda fajn a aj dobry odbornik- mravvcek-je tu vela diskusii o roznych lekarov z KE, aj na inych forach, velmi si chvalili aj Dr. Hoppana (na Jazere) ci Dr. Ivanovovu (vraj teraz ma ambulanciu na Terase). Baby, mohli by sme snad este pokecat o skusenostiach s roznymi lekarmi z KE. Pokial ide o vysetrenia mravvcek, mne doteraz robili 3 ultrazvuky, prvy uz v 5. tyzdni, mala som doteraz 2 poradne, na prvej mi brali krv, moc, merali tlak, zvazili a lekarka vysetrila aj "zospodu", na druhej opet tlak, vaha, moc a vaginalne vysetrenie. no 16. tyzden ma opat objednali na usg, no ja som sa sama "iniciativne" 😀 objednala aj k Dankovcikovi, ked uz ho tu tolko chvalime 😀 tot vse- prosim, ak mate dake skusenosti s oddeleni JAS, prip. Dr. Staskovou alebo Hojdom, sup s tym 😉 papa

mravvcek
9. jan 2008

Pampuliacik chcem sa opytat naco chodite k Dr. Dankovcikovi,ked vam usg robia aj u vasich lekarov,on robi nejaky zvlastny,alebo ten 3D,to ja mam asi na to este skoro,nie?No tak ja som tiez s diagnozou neplodnosti vajecnikov,po dvojrocnej liecbe otehotnela a preto mi aj 1.usg robil v 8tt,druhy v 10tt a teraz idem v utorok.A brali mi krv(aids,toxoplazmoza,zltacka...),moc,tlak,vaha ale zospodu ma este nevysetroval,a to mi je divne.

babica1
autor
9. jan 2008

mravvcek perčítaj www.3Dultrazvuk.sk..... pochopíš,prečo k nemu..... jeho centrum je špička.... na Slovensku nie v KE 😅 😅 😅 😅 😅 - chvália ho aj lekári nepochádyajúci z KE ani východu ale z BA. A viem, že tu ženz aj lietajú špeciálne k nemu z BA na vyšetrenia..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Aspoň niečo máme lepšie ako BA..... viete, že žiaden gynekológ nevyšetruje na Slovensku srdcia nenarodených bábatiek len Dr.Dankovčík......

mravvcek
9. jan 2008

Babica ak som dobre pochopila kludne sa k nemu mozem objednat aj ked mi ultrazvuky tie bezne robi moj lekar?No ako som citala tak je fakt odbornik,vdaka za link.No takze kludne sa mozem k nemu objednat jo?

babica1
autor
10. jan 2008

mravvcek... objednaj sa na 0905 129 129 a povedia ti podmienky.... mám pocit, že sa bojíte pýtať... nebojte... radi Vám odpovedia./aspoň mne radi odpovedali/.. 😉 😉 😉

pampuliacik
10. jan 2008

tak veru mravvcek, ak chces vysetrenia, ktore ponukaju u Dankovcika v jeho Prenatalnom centre, tak tam zavolas a objednaju si ta. Ak mas listok od lekara a "spravnu" poistovnu, tak nebudes platit nic. v opacnom pripade za kombinovany test zaplatis 690 sk. ale na tvojom mieste by som sa poponahlala, ak o to mas zaujem. v telefone sestricka vravela, ze je dobre prist v 12/6 tt, pricom treba ratat aj s nejakou rezervou aby mali volny termin. ja tam idem buduci tyzden, uz sa aj bojim aj tesim.pa 🙂

jankapo
10. jan 2008

baby, ja som sa objednala v pondelok, volno mali sice az 29.1., ale este v poho, vsetko sa ma pekne pytali, co chceme, upozornili ma ze budeme platit za CD a tak,mala som z toho super pocit a tesime sa. len nech sme zdravunki, pohlavie uz vieme, tak to nas neprekvapi. potom vam urcite napisem ake to bolo. 🙂

mravvcek
11. jan 2008

Babica si strasne zlata,dakujem velmi krasne hned tam idem zavolat,neviem preco mi pise ze som v 13tt,ked som v 11tt 😨 no ozvem sa co mi povedali.este raz vdaka 🙂

mravvcek
11. jan 2008

Babica zavolala som tam a v stredu tam idem,jaj aj sa tesim ale aj bojim,no snad bude vsetko fajn este raz dakujem krasne. 🙂

babica1
autor
12. jan 2008

mravvcek... nebojaj..... nekričia.... vezmi zo sebou aj partnera aby si ptom neľuovala, že to nevidel... 😉 😉 😉 😉

mravvcek
12. jan 2008

No vezmem on sa tesi ako maly 😉 a co mi este treba,viem ze si to budem hradit ,a robia ten ultrazvuk cez brusko alebo zdola?Ako to prebieha babica.ja viem ze otravujem ale rada viem ked idem niekam co budu so mnou robit ☹

marhulka88
13. jan 2008

mravcek dokyno urci z ktorej strany je to lepsie ... mne zacal zvrchu a skoncil zospodu 😀
prebieha to velmi prijemne dokyno sa uplne vzije do toho aky super je tvoj usg a bude vam ukazovat vysvetlovat a vy budete nadseni a slzicky na krajicku budete mat z toho ake to bude pekne vsetko 🙂
ja sa uz tiez nemozem dockat stvrtka ... len dufam ze vsetko bude ok cele miminko 🙂
neviete mi este poradit ci na to napalovanie cd treba doniest cd vlastne alebo nam ho da ujo dokyno? 🙂

jankapo
13. jan 2008

marhulka, podla mna to CD ti da lekar...urcite by nas nato upozornili.... 😵 alebo zeby som tam predtym este zavolala? 😕

babica1
autor
13. jan 2008

marhulka88.... mne dali CD automaticky...
Mavvcek: mna žobili len cez brusko.... ale mna robila doktorka.... tiež bolo super.... 😉 😉 😉 😉

mravvcek
13. jan 2008

Byby za vasetrenie zaplatim 690 a CD kolko stoji aby som vedela,nieze tam pridem s malo peniazkami a to bude hanba ☹ jaj bojim bojim ,len nech je malinke ok zdravucke,a to bude vidiet aj pohlavie v takom tyzdni?V 12tt?A treba mi aj papierik od gynekologa mojho?

jankapo
13. jan 2008

Mravvcek, pohlavie este neuvidi...to si este musis par tyzdnov pockat...My sme to vedeli od 16tt, lebo tam boli gulky, ale s istotou sa da okolo 20tt hovorit aj o dievcatku.
Pre istotu dones aj svoj papier od gyn. , mozno nebudes platit vobec...o takom niecom tu uz baby pisali, precitaj si prispevky vyssie.

mravvcek
13. jan 2008

Nie neplati sa len vtedy ak mas dobru poistovnu to viem,citala som prispevky vyssie,len sa pytam ci ma vezme aj bez paiera od mojho gynekologa alebo musim mat.babica prosim ta treba ho?Ty si ho potrebovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre