Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

sisulik
10. máj 2007

a to ci je kvalita dobra....to sa dozvieme az ak sa do nejakej krizovej situacii dostaneme.... 😅 ale dufam ze ani jedna z nas nic take potrebovat nebude a budeme mat krasne, zdrave a super aktivne deturence... 😀
babica..ty sa uz urcite nevies dockat toho 3D, co? ja som sa nevedela dockat ziadneho 2D, a to nehovoriac o noci pred 3D usg.... 😀

sisulik
10. máj 2007

val...sebastian je velmi pekne meno... 😉
myslim ze by nemali s tym mat problem..ked som tam rodila, tak nas v ten den rodilo jak na beziacom pase a aj ta miestnost kde robia cisarsky vzdy bola obsadena...bolo viac spontannych porodov ale mali aj dost na cisarsky...
pozri si toto: http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

najdes tu napisane o gynekologoch v saci aj ich fotky..ja som rodila pri dr. sevcovicovej a aj teraz to tak chcem...

baby, este tolko som nenapisala, ze v saci sa zatial za lekara pri porode neplati...ak sa nemylim v starej/novej je to tych 5000sk....

val01
10. máj 2007

sisulik... 🙂
dakujem za odpovede 😎 tiez si myslim,ze nebude problem keby som nahodou musela rodit cisarsky,ale vsak to sa este uvidi..
ale uz rozmyslame nad lekarom aby som tam potom zacala chodit, inac o tom viem aj ja,ze v starej sa plati 5000,-sk ked chces aby bol tebou vybrany lekar pri porode..
viem,ze to nie je forum o porode,tak sorry baby.... 😔

sisulik
10. máj 2007

val..ale 3d v saci nerobia... 😀 no uz to patri k foru??? 😅

baby, ja som tu nechcela nikoho skatulkovat, aj ked tehu mozgom vsetko chapeme inak (no pockajte ked budete uz na konci tehu, vtedy len bude preskakovat 😀 )....napisala som ohladne sace len osobne skusenosti s nadstandardom...inac mna osobne by zaujimalo, aky pristup k pacientkam v saci maju v standardnych izbach...takze ak niekto z vas s tym ma skusenosti, kludne to hodte aj sem...

babica1
autor
10. máj 2007

Je to krásny pocit tešiť sa na 3D.....
A k tomu pôrodu.....jasné, že každý verí, že bude všetko Ok. Ale keď si vyberám, tak nemyslím len na to OK, ale práve vtedy hľadám odborníka...... kt. povedzme pozná aj pôrodnícke operácie, kt. sú práve v tej chvíli nutné, keď rodička nevládze, nevie potlačiť ale na cisársky je už neskoro.........
A nie je to ojedinelé.........
Tk to som ešte chcela dodať

val01
10. máj 2007

sisulik..ja viem,ze nie 🙂 3D uz mam za sebou 😎
vsak ano, ja ta uplne chapem,takze v pohode 🙂 ..myslim,co sa tyka mozgu v tehu 🙂
inac aj mna by to velmi zaujimalo ako to je v saci v standardnych izbach..dobry napad sisulik 🙂

sisulik
10. máj 2007

babica..doktorka ktora ma odrodila, tak bola velmi sikovna....aspon ja s nou mam dobre skusenosti..lebo aj pri porode som sa nevedela az na tych 10cm otvorit..a uz len velmi malo chybalo k cisarskemu, ale jej sikovne rucky to zvladli (roztiahla ma) a mala vysla spontanne...este k nej aj tolko dodat, ze mi robila aj nastrih, za co som jej vdacna (aj preto ze to vcas odhadla), inac by ma to dotrhalo...mala som 5 stehov...cize si vies predstavit ako ma to mohlo az dotrhat..vdaka epi som necitila nic, ani sitie. ale inac som mala celkom rychly porod (4-hodinovy,epi-bezbolestny) a okrem tych spomenutych veci som nemala nic vaznejsie. tak i preto by som chcela ju mat aj teraz pri porode...mam ju uz odskusanu... 😀

sisulik
10. máj 2007

este tato stranka: http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

je tam napisane ze ta moja dr. robi aj rizikovu ambulanciu (nie je to moj pripad kedze som nebola ani nie som rizikova), ale aj tak je to dobre vediet. este vacsia dovera v nej z mojej strany...

val01
10. máj 2007

jasne,ze clovek musi mysliet na vsetko aj ked nie velmi rad...
viem,ze vela toho zalezi od lekara, treba s nim prekonzultovat vsetko, sama mam strach ale myslim pozitivne a aj to urcite pomaha 🙂

sisulik
10. máj 2007

babica...ty to mas super...dnes si volala a este dnes ta zoberie..na ktoru to vlastne ides? ziadna "prebdena" noc z nedockavosti... 😀
val..a ty by si kde chcela rodit? na kazdu nemocnicu najdes nieco dobre a nieco zle, ako som spominala kazda z nas ma ine skusenosti, ine chute, tak sa nebudem cudovat ak si vyberies inu nez sacu... 😉

pierra
10. máj 2007

ahojte, tak aj ja sa chystam do sace, tak na 90% a sisulik, na teba by som mala otazku, ako si tam rezervovat lekara? len tak pozhanat cislo a zavolat mu kedy mozem prist na konzultaciu?

sisulik
10. máj 2007

pierra...a uz vies ktoreho lekara by si chcela? na dr. sevcovicovu mam cislo na mobil...
inac...ak nevies ktoreho lekara by si chcela, najlepsie je si to vybavovat osobne....ak si sa rozhodla napr. pre moju dr. tak ti mozem dat na nu cislo a jej staci smskovat (kedze dovolat sa jej je velmi tazke ale na sms odpise urcite) a spytat sa jej, ci by si mohla pri nej rodit a kedy sa u nej ukazat....mozno ti povie ze staci okolo 30.tt prist za nou na tie prietoky co sa robia okolo toho tyzdna no a potom tam zacnes chodit az ked ta tvoj obvodny gynekolog "odpise"... 😀 cize okolo 36.-37.tt...

sisulik
10. máj 2007

babica...neviem na ktoru ta objednali na 3d ale vraj lekar je chory, tak isiel domov si lahnut...kamaratka mala ist poobede, tak jej volali aby si dohodli novy termin.... ☹

pierra
10. máj 2007

no ja nie som velmi za "uplatky" takze som si nechcela vyberat lekara aby som mu potom nebola nic dlzna.. 😕

sisulik
10. máj 2007

pierra...ja zase som velmi proti uplatkam...co sa tyka tejto lekarky, tak ta urcite od teba nic nebude pytat...ja by som ani nedala...protirecilo by to mojej viere...ale pri nej sme mali problem s tym, ze po porode nechcela ani darcek odomna zobrat...tak par dni som ju vkuse otravovala az raz som ju zatlacila do jej miestnosti a nechala to tam... 😠 to uz uplatok nie je..uplatok sa dava pred a nie po...a naozaj z mojej strany to bola len vdaka za jej dobre odvedenu pracu...ako to budem riesit teraz, to ma netrapi..hehe..ale tato urcite uplatky neberie. mam z rodiny zopar ludi co robia v tej nemocnici a sami mi povedali, ze napr. ona ma peniazky a urcite viac ani nepotrebuje...

babica1
autor
10. máj 2007

úplatky nemám ani ja rada

sisulik
10. máj 2007

keby odomna nejaky lekar (alebo hocikto iny) ziadal uplatok, tak by som mu svoj odpor dala poriadne pocitit..pred par rokmi takto od nas chcela uplatok jedna pani uradnicka z matriky, kedze moj manzel je cudzinec a aby nas mohla zosobasit aj napriek tomu ze uz sme mali vsetky potrebne dokumenty aj naviac...ked mi nakoniec spomenula uplatok, super som jej to slahla do tvare, ze co si o nej myslim... 😅

babica1
autor
10. máj 2007

Jedno je však pravda......... úplatky neúplatky.... za čas lekára a dobrý ultrazvuk zaplatiť musíme.......

sisulik
10. máj 2007

babica..to ano...ale to zase uz nie je uplatok...lekari nie su dobre plateni na SR, ale kto je? kazdy si privyraba tak ako vie...len s tymi uplatkami to je az hnusne...a velmi trapne...

babica...tebe dnesne 3d neodvolali, ci skor nepresunuli na iny den?

val01
10. máj 2007

ja sa len chcem pridat, uplne s vami suhlasim, tiez nie som za uplatok...ale niektori lekari su na to strasne zvyknuti ☹

sisulik
10. máj 2007

val..este dobre ze teraz si uz medzi lekarmi mozme vyberat... 😀

val01
10. máj 2007

sisulik..presne tak 🙂

pierra
10. máj 2007

veru,ze su na to zvyknuti az mi je z toho zle 🙄
a najviac ma vie nastvat,ked porod odvedie porodna asistentka a lekar v pohode zhrabne peniaze.. alebo uz som pocula ja taky pripad, ze pacientka mala dohodnuteho lekara, dopredu mu zaplatila a ked prisiel jej den porodu, on mal dovolenku a peniazky samozrejme nevratil.. pekne vyleteli do vzduchu..

babica1
autor
10. máj 2007

Hej, doktor ochorel........ viróza

babica1
autor
10. máj 2007

nevadí,ale preobjednali hneď o týždeň a mohla som si vybrať,ktorý deň........ celkom príjemné správanie.veď každý môže ochorieť...

sisulik
10. máj 2007

pierra...asi preto teraz zaviedli v niektorych nemocniciach tento system, ze ak si vyberies lekara pri porode, tak zaplatis peniazky nemocnici a ak on nepride k porodu, tak ti peniazky vratia...

babica...tak uz len vydrzat do dalsieho 3d usg... 😉

babica1
autor
10. máj 2007

nuž,sisulik, to bude dlhý čas......... 😉

babica1
autor
10. máj 2007

Ozaj,ale jedno sa musí nechať.celkom férové, že dajú dopredu vedieť a neletí tam človek úplne zbytočne.nie?

babica1
autor
10. máj 2007

🙄 Tak by som buvinkala...............kto ešte?

sisulik
10. máj 2007

babica..to ano...to sa mi na nich pacilo, ze dali vediet..kedy mas nahradny termin?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre