Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

mauzos
27. jan 2009

katka, tinucha pri tom usg za 2000 Sk sa nerobi ziadne vysetrenie plodu, je to cisto len na pobavenie a na to, aby Ti ostala spomienka v podobe fotiek a videii. Dokonca musis podpisat pred tymto vysetrenim, ze je to cisto len na komercne ucely a nie za ucelom vysetrenia plodu. Ja som tieto dva usg absolvovala v novembri, morfologiu plodu v 20. tyzdni za 500 Sk a video v 21. tyzdni za 2000 Sk. Pri morfologii plodu nam urobil komplet vysetrenie plus nam aj povedal pohlavie babatok. Na dalsi tyzden som bola na tom videu a hned prve co povedal Dr. bolo, ze on nam pohlavie nepovie. Aj ked je to dost 2000 Sk, aj tak to ztoji za to, je to neskutocny zazitok, ked vidis svoje babo na tom obrovskom TV 🙂

katka2808
27. jan 2009

ahoj mauzos... diky za info... a co teda robi lekar v takom pripade? ved to vraj ma trvat az polhodinu... iba chodi sondou po brusku?

betty111
27. jan 2009

tinucha
nechapes ked som jej volala tak ona uz mala polovicu marca plne objednany takze asi tak a nechala som jej meno a priezvisko a tel.c.povedala mi ze mi zavola ak sa nieco uvolni chapes???preto sa bojim tym sestrickam je jedno kedy ta objednaju mohla by som aj zomriet a neobjednala by ma.je to tazke povedala ze ona nemoze nic urobit

mauzos
27. jan 2009

presne tak Katka, pol hodiny Ti chodi so sondou po brusku a najlepsie zabery potom napali na DVD. Ono to tak zbehne, ze sa Ti zda, ze si tam bola 5 minut.

Betty ta sestricka u Dankovcika je strasne zlata. Urcite ak sa nieco uvolni, tak Ti zavola, neboj.

tinucha
27. jan 2009

No ja som s nimi také problémy nemala. 😒 Tak potom neviem.
Mauzos, to myslíš vážne, že to robia takto na 2x? My sme si to natočiť nedali, boli sme na uzv v 20.tt s tým,že sme si dali urobiť len dve fotky. 2000 Sk sa mi zdalo byť veľa. Vtedy nám všetko pomeral a bez problémov nám povedal pohlavie (len sa predtým lekár opýtal, či to chcemem vedieť).

betty111
27. jan 2009

mauzos
no len aby vies ja by som uz chcela pocut prijemne spravy aby som sa tolko nebala

katka2808
27. jan 2009

mauzos, aspon obcas daco porozprava? ked uz nechce povedat pohlavie? aspon daco ine poukazuje? som sklamana... podla mna to robia takto na dvakrat kvoli tomu, aby si to clovek dvakrat aj zaplatil...

mauzos
27. jan 2009

betty ono sa budes bat aj tak 🙂 aj ked Ti povedia, ze je vsetko v poriadku, aj tak sa budes bat. A to uz bude na cely zivot, ze sa budes bat o svoje dietatko

mauzos
27. jan 2009

katka nam to robili dvaja rozni lekari, morfologiu robil Dankovick a video iny, neviem jeho meno. Obidvaja boli velmi mili, vsetko povysvetlovali, kde je co, inak by sme sa miestami v tom nevedeli zorientovat 🙂 kedze cakame dvojky. Podla mna ho ukecas, aby Ti povedal pohlavie

mauzos
27. jan 2009

oprava, malo byt Dankovcik

katka2808
27. jan 2009

ja som telefonovala s Dr. Muranskou, ta ma objednala, takze je mozne, ze tam vtedy bude ona... no, budeme sa snazit ukecat... najma moj priatel. ja som taka placha srnka... 🙂 mohlo by sa podarit... inak 😉 vdaka za vsetky info.

mauzos
27. jan 2009

Dr. Muranska mi robila NT vysetrenie, aj ona je velmi mila, urite ju ukecate.
Nemas za co 🙂

katka2808
27. jan 2009

🙂

betty111
28. jan 2009

mauzos
ano to mas pravdu ze sa budem bat o svoje dieta celi zivot prave preto chcem vediet ci je vsetko v pohode chapes aby som aspon nachvilu nemyslela na to ci mu nieco je alebo nie chapes nie???

mauzos
28. jan 2009

jasne, chapem 🙂

betty111
28. jan 2009

mauzos
ok dakujem

katka2808
11. feb 2009

cau baby, tak ja som bola vcera na masarykovej a bolo to super... 😉

tabibibi
12. feb 2009

ahojte baby! neviete nahodou ci v starej nem.za kolko robia 3D?a kontakt!Dakujem

silvia.t
14. feb 2009

Ahoj tabibibi v starej robi kazdy piatok od 13tej dr. Zborovjan...ja som bola v piatok 13teho...najprv ti robi 2D,nahraje ti telicko babatka,a potom srdiecko aj zo zvukom 🙂 a potom robi 3D ...velmi podrobne,vsetko aj premeria ci je to ok...ja som bola s manzelom a trvalo to 1.5hodiny...a cena je 20eu,co je podla mna slusne na dnesne pomery. Domov ti da DVD asi 5-6 nahravok...

tabibibi
14. feb 2009

Dakujem Silvia.Treba tam objednat vopre alebo mozem ist hociktory piatok?Teraz som v 18tt tak neviem,kedy by som tam dostala,ak treba sa objednat.Ta cena je OK 😉

silvia.t
14. feb 2009

Treba sa objednat...mozem ti poslat tel. na IP 3D robi myslim od 25tt

tabibibi
14. feb 2009

Ano,prosim si kontakt.A ako dlho sa caka?

hallienka
17. mar 2009

Ahojte.
Prosim Vas, chcem sa opytat. Je mozne prist na 3D ultrazvuk aj s manzelom alebo je to nevhodne? Dakujem.

shpirti
17. mar 2009

hallienka,ja si myslim,ze manzel kludne moze ist s tebou...aj moj bol!!! 😉

hallienka
17. mar 2009

shpirti, tak to som rada.
Chcela by som ho co najviac "zatiahnut" do tehotenstva, aby nemal pocit, ze tato cast sa ho netyka. 😀 😀 😀

shpirti
17. mar 2009

😀 dobre robis a bude aj pri porode??

hallienka
17. mar 2009

No, chcela by som, ale trosku sa zdraha. Zistila som, ze najviac ma strach z toho, ze ja sa tam budem "trapit" a on bude pri mne len tak "necinne" stat. Nechcem ho prehovarat, ale budem rada, ak tam bude. 🙂 Tak som zvedava. A Tvoj bude pri porode?

shpirti
17. mar 2009

😅 moj je super aktivny a urcite tam bude!!!ja som prv nechcela,ale casom som pochopila,ze to bude pre nho jedinecny zazitok,tak preco ho o to vsetko ukratit??? 😉 aspon trosku pochopi,cim si mi zienky musime prejst 😀

bzucinka
18. mar 2009

...So mnou bol manzel ... a predo mnou bola pani s ktorou bol manzel, sestra a starsi syn ... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre