Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

kiwi82
11. mar 2010

ahojte dievcata, neviete mi poradit ci sa robi morfologicky aj bez vymenneho listka a kolko to stoji? a ako dlho sa caka na volny termin? ja som z kosic. dakujem pekne.

janulqa07
11. mar 2010

ahojky prave mi odtial volali 🙂 ja som tam pred mesiacom volala, dostat sa tam je velky problem, treba volat co najskor, mne povedala cenu 33e s vymennym listkom s tym ze uvidime aj 3D a bez listka nieco cez 50e, foto 7 a 10e ale neviem preco dve ceny a video z 3D 66e

lutsine
12. mar 2010

Ano morfologicky sa robi aj bez vymenneho listka a stoji tak isto ako s listkom - 20,-EUR, ja idem do KE, Sace k Dr. Dosedlovi a zavolala som tam a dali mi termin hned o tyzden.

flamenga
12. mar 2010

janulqa za 7€ je taká 3D fotka ako mám ja v albume (sivá), za 10€ je fotka "žltá"

shaarka
14. mar 2010

u Dankovcika:
morfologicky USG stoji 23e s vymennym listkom. bez vymenneho viac, tusim 30e. pocas vysetrenia prepne obrazovku na chvilku na 3D obraz a vytlaci fotografiu: 7e stoji fotka na takom obyc. tenkom papieri, 10e na tvrdsom, asi ako pohladnica. 😀 a na morfo k dankovcikovi treba sa objednat dostatocne skoro.

3D/4D uzv stoji 67e a najlepsie sa robi 24-28tt. nie je to vysetrenie, je to len pamiatka 🙂

denisocka
14. mar 2010

v Gynstare v Prešove stoji Morfo 14€ a fotka je k tomu zadara /ja mam 3/

lutsine
28. apr 2010

Boli ste niektora na 3D/4D u Dankovcika? dava len cd,alebo aj vytlaci nejaku foto? boli ste spokojne s kvalitou zaznamu?

evca35
28. apr 2010

Lutsine - je tu téma Dr. Dankovčík - tam zistíš všetko 🙂

teenushka
30. apr 2010

Ahojte dievčatá,
najčerstvejšie info ohľadom Dr. Dankovčíka, Masarykova ul. - na objednávanie sa dá síce použiť aj ich on-line objednávací formulár /www.fetalecho.sk/, ale včera mi volali s tým, že momentálne vyšetrujú ibá tehulky, ktoré majú indikáciu zo zdravotných dôvodov, teda nie preventívne, alebo pre zaujímavosť. Som v 2. trimestri a môj lekár chcel morfológiu plodu. Skúste, možno sa to nevzťahuje na 1. trimester. 🙂

lutsine
30. apr 2010

Ahoj teenushka no neviem ake mas info, ale mne sestricka vcera volala a objednala ma hned na dnesny den, idem na vytuzene 3D,co je komercna zalezitost a nemam ani odporucanie,tak potom neviem......ako je to s tym objednavanim....

teenushka
30. apr 2010

Hmm, tak to teda neviem, tiež mi volala včera a povedala, že uprednostňujú tehulky, ktoré majú nejaké ťažkosti...Ale super, že nemáš /dúfam/ a že si to už stihla dnes absolvovať. Beriem dnešné zdravotníctvo / bohužiaľ/ s ooobrovskou rezervou. Veď nakoniec myslím, že aj inde v Košiciach disponujú takýmto USG. A bola si na Masarykovej?, lebo možno Dr. Dankovčík ordinuje na viacerých miestach.

lutsine
30. apr 2010

Ahoj, uz mam 3D za sebou, bola som dnes poobede a ultrazvuk mi robil Dr. Dankovcik, bol super,mame kopec fotiek a videii. Pekne pomeral babatko,pozrel srdiecko, ci je vsetko v poriadku,som spokojna. 🙂

lutsine
30. apr 2010

ano na Masarykovej 🙂

evca35
30. apr 2010

3D nie je vyšetrenie, je to iba záznam bábätka ... preto je to komerčná záležitosť a z toho aj profitujú.

vyšetrenia sú v 10. (NT vyš.), 20.(morfologické vyš.) a 30. týždni (vyš. prietokov) - sú povinné pre všetky tehulky, robia ich aj všade kde majú USG, ale u dr. Dankovčíka je najlepší USG + on ako odborník, preto chce ísť každá tehulka k nemu a to nielen z Košíc. A preto asi robia len indikované pacientky (zdravotný stav, vek ...).

flamenga
30. apr 2010

tieto ultrazvuky - 10., 20. a 30.tt robí aj MUDr. Dosedla v Šaci 😉

lutsine
30. apr 2010

Ano Flamenga, ja som tam bola na morfologicky v 20 tt v Saci, doktor bol velmi mily, vsetko povysvetloval 🙂

rubinka
3. máj 2010

Ja idem na komerčný k Dankovčíkovi ale vraj mi to bude robiť doktorka Muranská, bol niekto u nej?

lutsine
3. máj 2010

u Muranskej som bola na prenatalny skrining v 12 tt....

denisocka
8. jún 2010

dievčata,kde najdem to centrum prenatal.diagnostiky dr.dankovčika ? v železničkenj nemocnici alebo v nejakej žltej budove v meste? podla fotky na ich stranke sa mi to ako nemocnica nevidi ... plís do IP , ešte dnes to musim vedieť

bombula
8. jún 2010

zlta budova vedla zeleznicnej nemocky, na prizemi lekaren, dr. dankovcik na 2.poschodi.

dadu30
28. jún 2010

ahojte, viem mi niekto povedať ako ordinujú v centre prenatal.diagnostiky-KOŠICE- dr. dankovčik?

dadu30
29. jún 2010

bombula dakujem 🙂

camilla_1
22. júl 2010

ahojte kocky
neskodi casty prenatalny usg ? babetku ?

margotka_ja
22. nov 2010

Ahojte tehulky, chcela by som sa opytať, kto ste boli na 3D usg. koľko to stojí a či sa da u mudr. Dankovčika objednať bezproblemov? Ďakujem za info.

grulka
28. dec 2010

@ninka1234 Dobry den ja by som sa chcela opytat ci neviete na toho doktora kontakt.

ninka1234
28. dec 2010

@grulka 0905129129

lenka.s
15. jan 2011

Ahojte, chcem sa opytat, ci niekto pozna aj toto centrum ? http://www.gynastar.sk/ .. aky je tam system ceny a tak ?

ada234
20. jan 2011

Ahojte, bola som na 3D USG u Dr.Dankovčíka, nakoľko som potrebovala vylúčiť vývojové chyby - rážštep. Výsledok z odberu krvi vyšiel pozit, opakovaný už vyšiel negatívny. Na USG som čakala 3 týždne a bola to hrôza. O to bolo moje veľké potešenie, ak mi Dr. potvrdil, že bábätko je O.K. , všetko je v úplnom poriadku, trvalo to asi 20 minút. Počas vyšetrenia bol Dr.Dankovčík super, odpovedal na všetky moje otázky, všetko mi podrobne vysvetlil aj zakreslil. Ešte raz veľká vďaka za to, aký má perfektný prístup k pacientkam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre