Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

rebeka33
20. jan 2011

Ahojte, ja mám termín až na 1.2 k Dankovčíkovi. Chcem sa ,ale opýtať či môže ísť aj mm so mnou. On ešte drobcov nevidel a viem, že u niektorých sa to dá. Díky.

ada234
20. jan 2011

Na USG s tebou môže ísť aj manžel, nemá nič proti. Len to pred tým treba oznámiť sestričke.

si31si
22. jan 2011

@lauritka ahoj nevieš mi poradiť aký je rozdiel medzi femi kvapkami a gynex kvapkami? či je to jedno?

lauritka
22. jan 2011

@si31si ahojki, mne robil lepsie gynex, ale v podstate obidvoje su bylinkove tinktury na zlepsenie cyklu.

rabiva
24. jan 2011

ahojte, to sa naozaj caka na vysetrenie k Dankovcikovi az 3t po objednani?? ☹ Ja som im pisala aj online objednavku, neozvali sa mi, skusam volat a nik mi nedviha 😠 😠
SOm na zaciatku 14tt a teda ako tak citam, uz to do konca tohto t. nestiham na meranie NT 😒 sice mi moj gynekolog robil v 12tt sono, nic zle sa mu nezdalo, ale chcela som mat istotu, vysledky z krvi este nemam 😕

lenka.s
27. jan 2011

@rabiva no caka sa pomerne dlho, mna v decembri objednavali na morfo na koniec februara, a ked som sa pytala na skorsi termin, povedala sestricka, ze skor nemaju ... iba ak by som mala zle vysledky tripple testu, tak ma urgentne preobjednaju ...

rabiva
28. jan 2011

@lenka.s no uz sa mi ozvali, ze to uz nestiham 😝 Ale morfologiu si budem musiet viac ustrazit, nevies mi povedat kolko sa za nu plati?

lenka.s
29. jan 2011

s odporucanim od gynekologa 29 eur, ako samoplatca neviem 😖

gudulo
1. feb 2011

@rabiva u Dankovcika za morfo usg ako samoplatca zaplatis okolo 60 e

rabiva
2. feb 2011

@gudulo vdaka, uz citam aj diskusiu u Dankovcikovi tu na MK 😎

lenka.s
4. feb 2011

@rabiva 60 eur je hodne, ked vezmes, ze ta ani nevysetri priamo Dankovcik .... u Luptaka ako samoplatca zaplatis za morfo 30 eur, robi komplet merania a aj 3D, prispup uplne na jednicku, takze vrelo odporucam 😉 , prave som odtial prisla 🙂

slavka.130689
8. feb 2011

Ja som bola v ambulancii dr. Dankovcika a robili mi kombinovany test, platila som 39 eur ... Urobili mi tam komplet merania babatka, odber krvi a celkovy dojem som maly dobry .... Som fakt maximalne spokojna ...

evvkaa
28. feb 2011

ahojte ja mam ist zajtra na 3d ultrazvuk pri zeleznicnej nemocnici bol tam uz niekto z vas?lekarka ma poslala na kombinovany test platit budem 19e je tam zahrnuta aj fotka?a kolko stoji jedna fotka z takeho ultrazvuku?vdaka 🙂

zuzanka1309
28. feb 2011

@evvkaa ahoj, ja som tam už bola. Máš v tom aj jednu fotku.

evvkaa
28. feb 2011

@zuzanka1309 dakujem za odpoved uz sa neviem dockat ako keby som mala mat prve babetko a pritom ich mam uz dvoch certikov 🙂 a ako dlho trva vysetrenie ?
dakujem

zuzanka1309
28. feb 2011

ahoj, tak cca pol hodina, ide to rýchlo až ti je ľúto že je po tom 🙂 . Držím palce.

evvkaa
1. mar 2011

no dnes som bola na ultrazvuku bolo to super a sme zdavucky este krvne testy a hotovo a mame aj peknu fotku na pamiatku 🙂

14petulka88
22. mar 2011

Baby neviete mi povedat kolko stoji fotka? 5 aprila idem na skrining a chcela by som si dat zrobit foto 🙂 dakujem vopred za info

lenka.s
22. mar 2011

@14petulka88 pokial ides na screening v prvom trimestri, tak tam je foto v cene vysetrenia, pri tom dalsom stoji foto 10 eur

annie626
24. mar 2011

Ahojte!
Pred chvíľou som sa objednala k MUDr. Rozprávkovi a nadiktoval mi adrersu Rastislavova 43, nemocnica. Asi to vyznie dosť blbo, ale nie som z KE, to je priamo areál fakultnej nemocnice?
Ďakujem 🙂

kristinka86
17. apr 2011

@lenka.s

My sme boli tiez na prvom skriningu u Dr. Dankovcika. Bezna doba cakania je mesiac - preto mi da moja lekarka odporucanie predom, aby to v danom termine bolo mozne uskutocnit. Telefon tam beru fakt malokedy - najlepsie je zajst osobne..Stale maju vela ludi!

Druhy skrinig nas caka 20.maja..Aj tu uz mohli dat foto do ceny vysetrenia.. :( 39 EUR = 1 fotka..Ja by som ich chcela viaaac a najlepsie kazdy mesaic.. 😵

Chcela som sa opytat, davate si aj video zaznam??? To sa mi zda dost drahe - 67 EUR.. :( Viete v ramci KE o inej odbornej a cenovo vyhodnejsej moznosti???

Dakujem za odpoved!

elannor
31. máj 2011

Všetkým tehuľkám z KE pre info 🙂

http://www.gynendo.sk/drhoppan/3d4d-ultrazvuk/

Keďže k Dankovčíkovi som sa nedokázala objednať, lebo má plno, tak som rozhodila "siete" a našla som doktora Hoppana, ktorý robí 3D vo svojej ambulancii na Jazere.
Písala som mu mail, tak uvidíme, ako to u neho funguje.

lenka.s
31. máj 2011

@elannor pokial chces komercne sono, tak vrelo odporucam, pristup uzasny, vysledok nadherny, stoji za to ... napali cd s fotkami a videami, venuje sa maximalne 😉 , cena tiez super 30eur

elannor
31. máj 2011

@lenka.s vďaka za info, snáď už len bude mať aj voľný termín 🙂 30eur je u neho vrátane foto?
No a je to aj ako vyšetrenie nie? Že keby niečo bolo s malým, tak sa to dozviem, či?

lenka.s
31. máj 2011

@elannor no on to viac menej berie ako kozmeticku zalezitost, nie ako specialne vysetrenie, nerobi to ako screening, sice ked poziadas, pomera babatko, povie odhad vahy a pohlavie a tak, ale nevenuje sa specialne pozorovaniu plodu a ano, cena je vratane cd s fotkami a videami ... ak chces 3D s vysetrenim ako screening, tak chod k mudr. luptakovi na hroncovu ... on robi 3D aj so screeningom, cena tiez 30, ale unho sa za foto priplaca ... kazdopadne tiez mozem odporucit , mna vysetroval v tejto ambulancii mudr. murin 🙂

elannor
1. jún 2011

@lenka.s tak to veľmi pekne ďakujem za info, radšej by som niečo viac ako len videla babo, nech mi aj niečo povie 🙂 takže skúsim toho mudr. luptaka, Ďakujem 😉

lenka.s
1. jún 2011

@elannor blizsie info najdes tu http://www.gyneko.sk/tech_vybavenie.htm , skus ho kontaktovat telefonicky, je velmi ochotny a promptny 🙂 a my od neho mame aj prekrasne zabery 3D, co som v 20tt ani necakala 😉

katka888
1. jún 2011

.

elannor
2. jún 2011

@lenka.s volala som mu a už v telefóne bol veľmi milý, tak sa taším na 16.6. 😀 (chcel ma objednať aj skôr, ale som chorá...) ešte raz vďaka 🙂

piacere
2. jún 2011

@lenka.s ja len tak odveci teraz... pozrela som si sadzobník a nestačím sa diviť 😲 Tento pán lekár tuším vyberá evri aj za to, že sa na neho pozriete 😲 ... najviac ma dostalo toto:

Sankčný poplatok za nevyužitie rezervovaného termínu 15,00€ 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre