Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

lenisko1
5. jan 2012

@lenka.s a to si za tých 30eur mala na cd-čku aj fotky aj video? lebo na stranke ma ze cena za dvd30 a cena za foto 3d 15eur

lenka.s
5. jan 2012

@lenisko1 to je asi za tlacenu fotku myslene, lebo my normalne mame na cdcku videa aj fotky, no zmenit sa to mohlo, boli sme tam v aprili ... aj ked skor je to tak, ze ta cena patri k vytlacenej fotke

lenisko1
5. jan 2012

@lenka.s dakujem už som tam písala nech ma objednaju 🙂 a okrem toho aj pozeral či je babo v poriadku tie všelijake vyvojove vady čo môze mat? či to je len čisto o nafoteni a natočeni?

lenka.s
5. jan 2012

@barborka1446 ked sa mi podari najst cd, tak nejaku supnem, mala som to totiz postahovane v ntb a skrachoval mi 😉 ...

barborka1446
5. jan 2012

@lenisko1 Babula a ty nie si v nasej sukromnej julovej skupine ? 🙂 Aj ja som im dnes pisala, tak som zvedava kedy a co odpisu, tak ak by ti odpisali skor, das mi vediet, prosim ? 😉
@lenka.s Okej, velmi pekne ti dakujem 😝 Aspon nech mam predstavu 🙂

lenka.s
5. jan 2012

@lenisko1 toto je skor komercne, on ti pozrie babo, aj ti vsetko poukazuje, ale nejako specialne sa vyvojovym vadam nevenuje ... nam na poziadanie urobil merania a povedal, ze subjektivne podla jeho nazoru je babatko v poriadku, ale ze to nemame brat ako screening ... my sme tam boli az v 26tt a to je dost neskoro, takze sme to uz ani nejako neriesili ... urcite je lepsie ist skor, vtedy su aj foto krajsie aj lepsie vidno babo

lenisko1
5. jan 2012

@lenka.s diky

@barborka1446 nie som ani som nevedela ze máte sukromnu julovu skupinu 🙂

barborka1446
5. jan 2012

@lenisko1 No mame 🙂 Ja som zakladala aj tu co sa vola "Ktore babulky rodia v juli 2012" tusim 😀 A potom sme chceli sukromku, tak aj tu som ochotne spravila 😀 Aj som do tej prvej potom niekolkokrat pisala, ze sme uz inde, ale tak neviem 😝 Nechces sa pridat ? 🙂

lenisko1
5. jan 2012

@barborka1446 dakujem môzem kludne

gp2000
23. feb 2012

mamičky z Koších,prosím môžte mi napísať adresu,kde robi 3D/4D ultr. Mudr.Dankovčík?bola som u neho pred 3,5rokom,lebo sme mali podozrenie na downov syndrom,a vtedy nam babo premeral do poslednej kostičky 😀 ,bola som velmi spokojna....no a teraz som zase tehu,a ak budem musieť isť zase k nemu,a nie som z košic ,tak aby sme zase nebudili 😀 a ja som za tie roky adresu niekde stratila 😒 vopred dakujem 🙂

poleva
23. feb 2012

@gp2000 0905 129 129 tam sa objednaj,najlepšie cez sms
je to pri železničnej nemocnici

gp2000
23. feb 2012

@poleva ďakujem veľmi pekne,a presnu adresu nevieš? kvôli GPS ,lebo vtedy sme nemali,a bolo to teda pekne blúdenie 😀

jarjanulka
24. feb 2012

@gp2000 tu je ich stránka aj s adresou... http://www.3dultrazvuk.sk/
je tam aj online objednávka na www stránke, len musíš uviesť aj tel. číslo. Zväčša hneď ťa aj kontaktujú späť.

jarjanulka
24. feb 2012

Náhodou niekto neviete, ako to majú teraz cenovo? 🙂

poleva
24. feb 2012

@gp2000 Masarykova 17 /A

poleva
24. feb 2012

@jarjanulka okolo 50 eur,ak máš výmenný lístok,tak polovica,nejak tak

darra
24. feb 2012

Ahojte 😉 Chcem sa spýtať, či ste v tomto roku niektorá bola na 3D/4D ultrazvuk u MUDr. Hoppana? Po akej dobe vás objednal odkedy ste ho kontaktovali? Ako ste boli spokojné? Ďakujem 🙂

gp2000
24. feb 2012

@poleva dakujem 🙂

gp2000
24. feb 2012

@jarjanulka dakujem,už som si to pozrela,hned si to uložim 🙂

jarjanulka
24. feb 2012

@poleva vďaka 🙂

darra
28. feb 2012

Ahojte 🙂 @barborka1446 @lenisko1, chcem vás poprosiť o radu, neviem sa rozhodnúť kam sa mám objednať na 3D ultrazvuk, ak ste boli u MUDr. Hoppana, ako ste boli spokojné, po akej dobe vás objednal, odvtedy čo ste ho kontaktovali? Ďakujem 🙂

barborka1446
28. feb 2012

@darra Ahojko, ja som uz bola 22.2., ale vraj je dobre sa objednat okolo 18.tt-19.tt a objedna ta az na niekedy od 21.tt 🙂 Ja som chcela ist 21.tt, ale este ma nechcel vziat, vraj je babo male, tak som sla v 22.tt 🙂 A fotku mam v albume, tak sa mrkni, ci sa ti bude lubit. Ale sam Dr. bol velmi mily a za 30 eur zazitok stal za to 😉

nana123
29. feb 2012

@gp2000 ahoj ja mam tiez podozrenie na dovnow syndrom a idem k dankovcikovy v pondelok, neposlal ta potom na amniocentezu? A aku si mala parametre? ja mam teraz 1:170 ze bude babo postihnute... a povedal ti rovno ze to je zbytocny poplach? Sorry za tolko otazok ale som z toho vystrasena 😖

nana123
29. feb 2012

dievcata tu je rozdiel ci chcete ist na monograficky ult to je na vyvojove vady to robi dankovcik alebo len na 3D/4D to Vam vie urobit tiez... Lebo ma napr. poslala moja dr hned k nemu v 13tt na prvy screening vyvojovych vad a v 20tt sa ma robit znova... u dankovcika v vymennim listkom v 13tt sa plati 29 eur a to beru aj krv a 20tt sa plati 39 eur ...

gp2000
29. feb 2012

@nana123 noboj sa! určite to bude v poriadku....jááááj ešte teraz si živo pamätam,ako som sa ja bala a asi týžden kým som sa k pánovi doktorovi dostala som prerevala ☹ ☹ 😢 ,my sme mali lístok a vtedy to stalo 900sk,lebo to bolo v roku 2008,ale vidim,že ceny sa aspon tu nezmenili 🙂 už pri presne nepamätam ale myslím,že ja som mala 1:250,myslim 😒 no neviem to určite.Ale kedže to bolo prve dieťatko,a tak dlho očakavane,tak som bola vyplašene neskutočne.....a o ničom takom som dovtedy nepočula....teda downov syndrom ano,len mi nikdy nenapadlo,že by to mohlo hroziť aj mne a našmu bábu ☹ bola som tam v 19t a pan doktor bol veeeľmi milý,venoval sa nam dllho,všetko vysvetloval,že čo meria a prečo to meria....že aký je rozdiel medzi "normalnymi" deťmi a deťmi s down.syndr. ,meral kostičky,šiju,pozeral na všetky organy,hlavne na srdiečko sa nam zameral......no proste všetko.Našťastie nič nenasvedčovalo tomu,že by bolo dieťaťko chore,takže amnio ani nespomenul,aj ked som prišla s vysledkami k svojmu dokymu,tak tiež ma na amnio neposlal,kedže vysledky boli dobre.A hlavne ten zažitok,ked už sme vedeli že je babo v poriadku a chcela som aspon fotku,a vedieť pohlavie,tak sme si ho pozreli v 3D a naš drobec hned roztiahol nohy,takže som si bola 100% ista,že to bude chlapec 😀 😀 😀 aj ked som si od začiatku myslela,že to bude dievčatko....tak snad teraz 😉 no a z fotky nebolo nič,malý sa otočil a dal si ešte ruku na supermana,takže sme mu ani poriadne na tvar nevideli 😀 😀 len líce a ucho 🙂 .Tak sa zbytočne nestresuj,uvidiš,že to bude v poriadku,ja idem na krv až na buducu poradnu,ale už sa pripravujem psychicky nato,že bude vysledky ako pri synovi,aby ma to potom tak nevzalo 😒 budem držať pršetky 😉 a potom daj vedieť ako si dopadla,pa 🙂

darra
29. feb 2012

@barborka1446 Ďakujem za odpoveď 😉 Foto drobčeka je super...malý krásavec 😵 Približne koľko fotiek ti uložil na CD a máš tam aj nejaké videá?

barborka1446
29. feb 2012

@darra 5 videi, ale kazde ma do 30 sekund .. A fotiek 13 🙂

darra
29. feb 2012

@barborka1446 Vďaka 🙂

barborka1446
29. feb 2012

@darra Vdacne 😉

lenisko1
29. feb 2012

@darra ahoj ja idem ku nemu az v pondelok takze este neviem ale barborka bola spokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre