Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

nana123
29. feb 2012

@gp2000 nooo aj nas je vytuzeny a dokonca som bola na umelom a teraz ked som pocula o tomto tak som fakt mala dost.... ale uz to beriem viac s nadhladom a uvidime co bude v pondelok... dakujem za povzbudive slova 😵. Mne dokonca do toho papiera napisali ze take vysoke riziko na downov syndrom mi vyslo pretoze vek matky a to budem mat len 32r... tak co pri takych 38r. pisu 😀

gp2000
29. feb 2012

@nana123 no ja som mala len 24rokov ked mi vyšli take blbe vysledky,takže to nebude vekom,ako hovoria často lekari,no naštastie to bol len plany poplach.Aj ked ja si osobne myslim,že moje vysledky mohli byť skreslene liekami a infuziami,čo som ešte 5dni pred tým ako mi brali krv,davali v nemocnici ☹ lebo v 15t.mi vyberali slepák 😀 ,takže som si počas tehu užila 🙂 veľa zaujimaveho 😉

nana123
1. mar 2012

@gp2000 ucchhh tak to fakt... tak co urobime nic len pretrpiet nam to vsetko treba 😉 A to vedia urobit operaciu ked si tehotna? Davali ti celkovu narkozu? Som prekvapena z toho...

gp2000
1. mar 2012

@nana123 nie dostala som epiduralku,lebo celkova anest.by poškodila babo,takže som vnímala všetko a zabrala mi nejako neskoro,lebo mi urobili rez cez brucho a cítila som štípanie ako ked sa porežes na prste 🙂 nikto nechapal,že to ešte cítim,lebo nohy som už necítila,tak si mysleli,že už môžu začať 😉 Ale bala som sa cely čas ☹ A gynekokolg mi povedal,že keby sa mi to bolo stalo o par tyždnov neskôr,tak už by to bolo veľmi tažke,lebo maternica bola taka veľka,že na ultr.mi nevedeli najsť slepak 😀 cely ho zakrývala 😀 .No tak dufam,že toto tehotenstvo bude pokojnejšie,ved slepak mi vyberať už nemôžu 😀 😝

nana123
1. mar 2012

@gp2000 nooo dobre si to zvladla... super, lebo fakt to mohol byt problem, anjelickovia pri vas stali 😉. A epiduralky si sa nebala, lebo ja chcem epiduralku na porod ale ma strasia ze je tam moznost ochrnutia, ked zle pichnu....

gp2000
1. mar 2012

@nana123 nie epiduralky som sa nebala,myslim,že tu pichnu odborníci ,takže sa podla mne toho bať netreba. 😉 Ale rodiť som nechcela s epiduralkou,nech si to užijem 😀 ale stalo to zato 😉 🙂 pozeram že čakaš babo v auguste?ja v septembri,už sa tak tešim 🙂 😲 a už vieš čo to bude??ja by som teraz brala dievčatko 😲 ale zase na chlapčeka mam nejake oblečenie,teda čo som nestihla rozdať,alebo rozpredať 😀 😀

nana123
1. mar 2012

@gp2000 ano viem... bude to chlapcek 😵 Vladko po manzelovy... muzi 😀. Toto je nase prve dieta takze to prezivame vsetko... a daco zaboli, zapicha tak uz rozmyslam ci dobre ci zle 😅 Nooo prajem ti dievcatko nech to mas z kazdeho rosku trosku 😀

darra
3. mar 2012

@lenisko1 aj tak ďakujem 😉 Budem rada, ak sem potom pridáš aj ty svoju osobnú skúsenosť 🙂

lenisko1
4. mar 2012

@darra ok

gp2000
5. mar 2012

@nana123 ahoj tak ako dopadol ultrazvuk ???myslim,na teba od rána,tak dufam,že je všetko v poriadku 🙂

nana123
6. mar 2012

@gp2000 ahoj, dakujem ze na mna myslis 🙂. Tak dopadla som nejak nijak dokopy. Lebo mi povedal sice ze nevidi nic zle, ale ze aj tak odporuca amniocentezu, zajtra idem.... Nejak som z toho sklamana som chcela aby mi uz niekto povedal vsetko je ok... a nie este sa to bude natahovat tyzden a to som si dala este zrychlene vysledky lebo cakat dalsie 3t to by som asi nezvladla... a k tomu vsetkemu mi este povedal ze mam nizko placentu cely krcok mi prekriva a ze sa mam setrit a davat velky pozor lebo ze to moze byt problem... tak ma tam dorazili 😖. Uz som chcela mat pokoj a bez starosti tehulkovat....

gp2000
6. mar 2012

@nana123 ☹ 😒 tak to ma mrzí,že musiš na amnio.A pri ktorom dr.si bola??ja pri Dankovčíkovi,a ten je super,hned nam povedal,že je všetko v poriadku,a bol zlaty,premeral nam drobca....Budem držať pršteky nadalej,nech to dobre cele dopadne.

nana123
8. mar 2012

@gp2000 ahoj, tak bola som vcera na ten odber, dost to bolelo aj som sa im tam rozplakala, ale to bol asi stres a vsetko dokopy.... ale mame to uz za sebou 🙂. Zajtra poobede mi maju volat na vysledky, ale ja verim ze vysledky budu dobre 🙂

gp2000
8. mar 2012

@nana123 silno držim prsty na rukach aj nohach 🙂 nech to dobre dopadne.A ako to robili?no chcem sa spytať že ako to prebiehalo,lebo som len počula,že taku hnusnu dlhu ihlu ti pichnu do bruška...!?to fakt???brrrrrrrrrrrr až ma mrazí ked si to predstavim.Si statočna 😉 mna by zberali zo zeme 😒 asi

gp2000
8. mar 2012

@nana123 jáááj a ešte som sa chcela spytať,už citiš pohyby babätka????ja už sa neviem dočkať,už počitam tyždne,že kedy by už mohlo začať kopať 😀

nana123
8. mar 2012

@gp2000 neviem ako to robili to som radsej uz nepozerala lebo to by som fakt uz nerozchodila, ale viem ze tam daco pichol a potom klud bol a potom znovu zacal pichat a som normalne citila ze tam nieco ako keby hladal s tou ihlou, hore dole pohyboval, no hnusne ale mam to za sebou a viac nad tym neuvazujem 😉

nana123
8. mar 2012

@nana123 ano citim pohyby uz 2tt, najprv som si nebola ista ci to je to a potom uz som si bola ista lebo to sa neda pomylit neskor ked je to intenzivnejsie... to je take ako keby kopanec ale z takej hlbky, tak hlboko v nutri 😵

nana123
10. mar 2012

@gp2000 ahoj, tak vcera poobede dosli vysledky... vsetko je ok 😵 😵 😵. Nakoniec den pred oberom si jedna dr na genetike vsimla ze oni na trippel testoch mi posunuli datum poslednej menstruacie o 2 tyzden a ze preto mi to dalo zle vysledky... to mi tvrdila aj moja gyn. a ked som prisla na odber tak dankovcik povedal ze nie ze to nezalezi od toho. Noooo bola som sklamana ze jeden dr cez druheho a nikto ti vlastne nevie povedat kde je pravda 😠. A ja som mozno zbytocne isla podstupovat riziko, bolest a hlavne stres, ale uz neriesim hlavna vec ze to mame za sebou a vsetko je ok 🙂

gp2000
10. mar 2012

@nana123 🙂 🙂 tešim sa s tebou,som rada,že je všetko v poriadku 🙂 no vidiš,ani lekari sa na tom nevedia dohodnuť 😒 aj mne môj lekar tvrdil,že zle vysledky som nemohla mať z liekov a infuzii,čo mi davali v nemocnici a o par dni mi potom brali krv na tripple test...........no a na nete som našla,že áno,môže to skreslovať vysledok testu 😒 juuuj tak sa tešim s tebou 😀 a už maš niečo pre babo?mne ked lekar povedal,že je ok,tak som hned v tescu nakupila nejake vecičky 😀 😀

adriana2230
10. mar 2012

Ahoj tak ja mám zlé skúsenosti s Dr.Rozprávkom ako pokiaľ niesi jeho pacientka a nedavaš mu almužničky.Ja som bola u Dankovčika on má ordináciu pri Železničnej nemocnici. Ja som bola veľmi spokojná a tiež poznam čo tam chodia a čo viem tak aj v Šaci si chvália.

nana123
10. mar 2012

@gp2000 nieee este som nic nenakupila ale tak poskulujem 😀 a staaale uz kupim a potom aaa este nie este je cas aby som nezariekla 😀 😀 😀 a potom zase poskulujem 😀 Noooo dilema, ale pozerala som uz kociky lebo ze na niektore sa dlho caka ale aj tak to ked tak az v 7 mesiaci... ale asi pojdem a nejaku drobnost kupim nech si urobime radost... 😵 😵 😵

svirky
21. mar 2012

@adriana2230 Prosim Ta,vedela by si mi poslat kontakt na MuDr.Dankovcika??? Bola si pri nom na 4D ultrazvuk,ked ano v ktorom tyzdni to bolo? Vopred dakujem velmi pekne....Zuzana

adriana2230
28. mar 2012

Ahoj, číslo nemám ja soms a bola tam osobne objednať a bola som tam v 3 mesiaci a mala som isť aj v 20 tyždni ale bola som v tom čase v nemocnici tak my robili tam a tam to bolo zadarmo, inak by som si platila.

daniela02
29. mar 2012

@svirky cislo je 0905129129,ale odporucam ist osobne,malokedy dvihaju alebo skus sms

svirky
29. mar 2012

@daniela02 dakujem velmi pekne,pokusala som sa tam dovolat asi 2 tyzdne a min.tyzden mi konecne zdvihli...a ty si tam bola? a ked ano,kto ti ho robil a v ktorom tyzdni si bola? trebalo mat so sebou nejake vysledky,resp.vymenny listok,alebo kartu?? Dakujem este raz...pekny vecer,Zuzana

linduska86
29. mar 2012

@svirky chod tam osobne..ako je zeleznicna nemocnica ,z boku, je lekaren grand.a na 2.poschodi..tam mas na nastenke aj cennik. 🙂

linduska86
29. mar 2012

@adriana2230
@svirky Centrum prenatálnej diagnostiky,s.r.o.

Masarykova 17/A; 2. poschodie, 040 01 Košice
Tel.: 0905 129 129

svirky
30. mar 2012

@linduska86 dakujem velmi pekne...treba mat so sebou vymenny listok a vysledky z testov...podla vsetkeho by som mala ist k nim buduci tyzden,ale este mi maju volat 🙂

linduska86
30. mar 2012

tak to neviem..ja mam lekarku v tom centre.. takze ja som len presla z dveri do dveri..a ano na vymenny listok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre