Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

tehulkake
30. mar 2012

ja osobne vrelo odporucam Mudr. Janovskeho, prestahoval s z hlavnej do Myslavy, ma novy spickovy Usg pristoj, proste nadhera Usg 3D/4D, da vam aj snimky a 15sek. zaznam na usb, cena je 30 E, mimo usg, ktore preplati poistovna,

abriela
30. mar 2012

@linduska86 si spokojna s Muranskom, predpokladam, ze chodis k nej? Stretla som sa s nou len 2x a uvazujem, ze si ju vyberiem.

linduska86
30. mar 2012

ano ja ju poznam uz velmi dlho a som s nou maximalne spokojna.predtym som chodila do sace,,ale toto centrum mi uplne vyhovuje..citim sa tam velmi dobre..🙂

sara07
30. mar 2012

Fetalecho to je pri železničnej nemocnici, vrelo odporučam, doktor má svoju obrazovku na počitači a maminka s ockom plazmu na stene takže pekne vidite bábo, hlavne podľa určitých danosti vedia zistit downov syndrom,,,a vidno všetko aj nechty ..fakt vrelo odporučam, prístup perfektný, doktor rozpráva čo robi a čo pozerá ako to vyzera atd, pohlavie sa spýta či chcete vedieť neplesne vám ho..vrelo odporučam

abriela
30. mar 2012

@linduska86 ja mam tiez lekara zo Sace, ale uvazujem o zmene. O danej doktorke je tu tema, ale beriem to tak, ze nikdy sa neda kazdemu vyhoviet.

daniela02
30. mar 2012

@svirky ahoj vymenny ti treba ak chces platit menej,inac nie,ja som bola teraz prvykrt leno zial musim podstupit amnio a idm prave k dr.dankovcikovi

sunny15
5. apr 2012

Ahojky,ja som tiez objednana do fetalecho,len este nemam vysledky z tripple testov-akurat mi kazali dat vediet keby ze vysledky boli pozitivne alebo hranicne-vtedy ma vraj objednaju skor a k docentovi-to je Dankovcik...ale kto iny este robi 3D/4Dultrazvuk okrem Dankovcika?pojdem tam rano...vdaka

dadka28
18. apr 2012

kočky neviete mi poradiť??nestresujem -len zo zvedavosti zatiaľ...dnes som bola na 3D,dr mi povedal že je všetko oukej ale ked čítam na papieri že "echogenita zlá"tak to mi znie nie veľmi dobre....neviete náhodou čoho by sa to mohlo týkať-alebo čo by to mohlo znamenať??

slecnalu
19. apr 2012

Ja som na 15.mája objednaná k Dr.Dankovčíkovi nemožem povedať že sa nejako extra teším po tom, ako som čítala pár referencií, no uvidím sama a dám vedieť. Snáď ten dr. nebude taký hrozný ako som čítala, alebo ako so mnou aj jednali sestričky keď som sa bola objednať. Hrozné majsterky sveta, jednali so mnou ako so sopľaňou nejakou a toto ja si rozhodne nedám. Takže snáď to celé a za tých 29 eur dopadne dobre. 🙂

steva
20. apr 2012

@slecnalu Dr Dankovcik je jeden z najlepsich doktorov,je nielen profesionalny,ale aj ludsky.je to zazitok ist k nemu na usg.drzim ti palce a verim ze ta doktor nesklame 😉

majkkahe
23. apr 2012

@tehulkake má Dr Janovský aj skúsenosti? nemáš na neho kontakt, ďakujem

majkkahe
23. apr 2012

hľadám dobrého odborníka z východného Slovenska, na vyšetrenie babatka, lebo mi vyšli pozitivne testy DS, vie mi niekto poradiť? dakujem, uveďte prípadne aj cenu vyšetrení

tehulkake
23. apr 2012

@majkkahe urcite ma skusenosti, je to starsi pan, robi aj prenatalny skrining, mne ho robil v 13tt na DS, a pojdeme este aj v 22t, cena je 30 eur, aj s foto a nahravkou, pozri www.usg.sk, tam mas aj kontakt, a volaj rovno jemu surne, to ze ti vysli testy este nic neznamena, neboj nic...

abriela
23. apr 2012

@slecnalu doktor je odbornik, aj ked zaneprazdneny, ale kedze ides priamo k nemu, musis mat problem. Poradi, vysvetli vsetky moznosti a v ambulancii je naozaj profesional. Drzim palce nech je vsetko v poriadku a nemusis uz dalej stresovat.
Pisem o nom pekne aj ked sa mimo ambulancie (v nemocnici) na mna vykaslal 😉

swanqueen
23. apr 2012

Ahojte! Ja som celé tehu chodila k doc. Dankovčíkovi aj do CPD, aj potom do nemocnice 4 tyzdne pred porodom. Je uzasny odborník! Odrodil ma, bol pri mne cely den (rodila som 19hodin) a porod pri nom - jeden krasny zazitok. Som stastna ze ma rodil takyto odbornik a keby som mala druhe dieta,tak chodim len k nemu. Inak vravel,ze kupuje nejaky novy super moderny a drahy usg prístroj, ktory neviem ci niekto na svk ma. Ked ho uz ma, tak to budu ine zabery podla mna!

slecnalu
23. apr 2012

@abriela moja gyn. mi povedala ze je vsetko v poriadku takze nemyslim ze by som mala mat nejaky problem rsp. Nemyslim ze by mi nieco tajila, mam vybornu gynekologicku, na vymennom listku mam sice dr. Dankovcik ale povedala mi ze ak sa pojdem objednat tak nevadi aj ked pojdem k druhemu zevraj su tam dvaja, len vravela ze dankovcik je lepsi preto ma k nemu napisala a nestras 😀 ale dakujem 🙂

abriela
23. apr 2012

@slecnalu ked nemas problem, tak k Dankovcikovi by si sa ani nedostala, len k Muranskej. K nemu chodia len pacientky kt. maju problem. Tak isto som bola objednana akoze k Dankovcikovi, ale pozerala ma Muranska- je v pohode, ak sa jej nieco nezda posle ta hned k Dankovcikovi - vlastna skusenost. 😒

slecnalu
23. apr 2012

@abriela ale ved ja som sa nedostala este nikam, len som objednana...a nemozes to predsa hned takto posudit zbytocne strasis, ved uvidim co mi povedia tam a potom dam vediet

mireag
24. apr 2012

Ahojte, mna pri prvom tehu dankovcik dost vystrasil a amnio som podstupila uplne zbytocne - robil mi ju on a kasiruje zato 100 Eur. Prislo mi to ako nahananie biznisu. 😒 Keby som vtedy mala nadupane, to co dnes, okasla by som celu tu frasku. 😠 Starostlivost alebo kontrola po amnio veškerá žádná. 😠
Ja chodim uz 4 roky k janovskemu - je prestahovany v Myslave. Pomohol mi otehu a teraz ma super 3D masinu. Nachodila som sa k nemu viac nez dost a som velmi spokojna. 🙂

zanetka221
27. apr 2012

Ahojte, nenajde sa tu niekto kto je objednany na 3D ultrazvuk do zeleznicnej nemocnice a mal by sa chut vymenit? dnes som sa bola objednat, no volny termin bol az 21 maja. Je to posledny tyzden kedy mozem na ultrazvuk ist, no manzel vtedy odchadza na sluzobku a ja by som chcela, aby tam bol...cize ak je tu niekto kto je objednany pred datumom 21.5 - hocikedy, nech sa mi prosim ozve. Dakujem pekne

kukucka26
6. jún 2012

@slecnalu ja idem 26 k dr.dankovcikovi na morfologicky bola si tam uz?nehorazne sestricka drza aj po telefone a doneste si 45eur

kukucka26
6. jún 2012

@zanetka221 uz si bola ne genetike USG ja idem 26 juna k dr,
. dankovcik ako bolo je vsetko oki, ja mam podozrenie na down 1.380

slecnalu
6. jún 2012

@kukucka26 áno, bola som tam v 13tt.... tiež som mala ísť k dr. dankovčíkovi, bola som objednaná priamo k nemu ale na mieste ma vyšetrovala nejaká doktorka, priamo on robí vyšetrenia iba v prípade nejakých komplikácií takže ak nemáš žiadne, tiež pojdeš k nej.... no a čo sa týka sestričiek absolútne súhlasím už keď som sa tam bola objednať nemala som dobrý pocit, presne ako hovoríš maximálne drzé, protivné a jednali so mnou ako s 15 ročnou pubertiačkou.... to sa mi potvrdilo aj na vyšetrení, chvalabohu som s nimi veľa komunikovať nemusela... Čo sa týka doktorky (dr.Muranská? neviem, nepamatám :D ) tá tiež nebola bohvieaká milá, kamenná tvár zo začiatku ani nič nehovorila až som začala panikáriť či je všetko v poriadku... nakoniec sa troška rozkecala a počas vyšetrenia so mnou začala komunikovať a menovať čo je v poriadku takže to prebehlo relatívne v kľude až na to že mi doplietla lekársku správu čo sme potom museli s mojou gyn. lúštiť čo tam asi chcela napísať a polka vecí ostala už len na mojej pamati napr. v ktorom tt som a pod. keďže tam poprehadzovala čísla, takže predtým než odídeš odporúčam aspoň námatkovo skontrolovať lekárskú správu.... Inak to nie je až také hrozné, skús sa ich pýtať čo najmenej otázok a budú v pohode aj oni aj ty

kukucka26
6. jún 2012

@slecnalu vsak hej ale ja sa budem vela pytat nakolko mam zkle testy a palti sa 45 eur tak zaco platim a chcem aj fotky a DVD cko 🙂

slecnalu
6. jún 2012

@kukucka26 tak to asi pojdeš k dankovčíkovi, neviem... pýtaj sa pýtaj, ja som sa tiež pýtala a kašlať na nich, len práve z tejto skúsenosti viem že čím viac som sa pýtala, tým viac boli arogantnejšie.... ale všetko sa dá zniesť 😎

katarina822
29. jún 2012

ahojte ja idem 6.7. na morfologicky ultrazvuk v 20tyz. plati sa bez vymenneho listka 53eur. tak som zvedava ..

betuska12
4. júl 2012

Ahojte. Katarina822 vobec nemusis ist za 53Eur, to je neprimerana cena a este si bude musiet extra zaplatit za 3D fotky babatka a cele ta to u Dankovcika vyjde zbytocne na skoro 100 Eur. U Dr.Janovskeho ta urcite este zobru na 6.7. su velmi prisposobivi a mna robili dokonca o deviatej vecer, fantasticky zazitok. A vraj to je lepsi ultrazukovy pristroj ako u Dankovcika. Sak sa presvec sama za 30Eur, myslim ze tel. je 0903138306.

margarettt12
4. júl 2012

Bezte k Dr. Janovskemu, bez arogancie s vysokou odbornostou Ti tam Slecnalu vsetko vysvetlia.
Kompletny ultrazvukový skríning bez nahánania amniocentez ako sa to stalo mne pri prvom babatku, ale teraz je uz adekvatna nahrada za Dr.Dankovcika a to je Dr.Janovsky

ivinqua
15. aug 2012

Prosím Vás ma niektorá z vás číslo do Šace, chcem sa tam objednat na 3D ultrazvuk ale nemozem sa dostak k tel. cislu... Ďakujem pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre