• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

12. júna 2016 
@ettie zábavné určite áno, ale nad indivíduami pod nickom "mika810" mi začína rozum stáť.
5. jún 2016 o 15:55  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mika810 strapnila si sa aj so svojim partnerom tu len a len ty. A myslím, že si svojou hlúposťou a aroganciou na čele s tvojou polovičkou musela poriadne vytočiť všetkých pracujúcich v Centre fetálnej a gynekologickej diagnostiky. A preto máš čo si chcela! Fakt je ale zarážajúce, že už akokoľvek by bol môj partner na niekoho vytočený, či už právom alebo neprávom, neexistuje žiadne ospravedlnenie pre jeho vbehnutie do gynekologickej ambulancie a duplom keď sa tam prezlieka pacientka.

Pre tvoju budúcnosť morfologické vyšetrenie plodu nie je 3D fotenie dieťaťa. A aby si sa vyhla takémuto strápneniu v inom centre tak sa objednaj na baby-facing to je len o tvojom stupidnom 3D a nie o zdraví dieťaťa.
5. jún 2016 o 16:08  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
cize @mika810 tu su moje doporucenia pre buducnost ako sa vyhnut trapasom :
1. ked ides na morfologicky ultrazvuk necakaj umelecke 3D fotky ale objednaj sa na babyfacing (komercne 3D)
2. ano niekedy nedvihaju ked niekam volas tak sa nerozculuj a zamysli sa preco ta asi nedvihaju (zjavne tvoje spravanie nebolo adekvatne v ten sami den ked si tam bola, vies odbornik hned pozna ci ti ide o zdravie dietata alebo len o fotky)
3. riesil to manzel, ktoreho skoro vyviedla policia (vstupovat nasilu niekam kde ta nevolaju a este chlap do zenskej ambulancie..... zamysli sa, ani ja ti nevbehnem do bytu ked otvaras dvere znamej navsteve)
4. ohovarat sa neoplati, dnes ma uz pristup na internet kazdy aj moja babka v "hornej dolnej", tak sa necuduj ze sa tu potom niekto voci urazaniu branil
6. jún 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
manzel:ziadna pacientka tam nebola,cakala von az ju doktor zavola dnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pred tym akl som vosiel tak som sa pekne spytal ci ju mozem predbehnut a cakal som kym sestricka otvori dvere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak tu nepiste hovadiny ked ste tam neboli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nikoho tu neurazame a neohovarame iba sme tu napisali svoju skusenost
7. jún 2016 o 21:59  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
manzel: a nechapem ako "clovek" ako emelia 18 tu moze niekoho nazvat indivíduom,ked ani nema sajnu o co tu ide
7. jún 2016 o 22:05  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mika810 Na margo po prve: ked sa driapal do vnutra sotil volanu pacientku aj s manzelom do zarubne v predchodbe :angry: ! Na margo po druhe: vrazil dnu ked sa slusna pacientka prezliekala v kabínke a musela sa rýchlo zakrývať :angry: ! Na margo po tretie: ste glupa az to boli i s manzelom :grinning: !!! Na margo postvrte: uz si trikrat koncila tuto diskusiu a normalne zeny ti tu nakladaju, preto si strasne glupa :sunglasses: !
8. jún 2016 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mika810 ta co kamoska neodpisujes!!!!????
8. jún 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mika810 A daj este viac vykricnikov, nech si viac zaujimava a z toho co tu bryzgas uz aj mne zacina rozum stat.
9. jún 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dovolim si i ja posunut moju skusenostou z Myslavy.... jednoznacne najlepsie doposial,co som mohla zazit, v porovnani s pracoviskom v saci,je to uplne iny level, tam sa mi lekar venoval cca 7 minut (priatel to stopoval :unamused: ), bez komentovania a opisu toho co vidi. V Myslave plnych 20 minut naplno s vysvetlovanim, usmevmi, podanim ruk atd.... v skratke vsetko jasne vysvetlene. Tymto dakujem celému zdravotnickému timu v Myslave a prajem vela slusnych pacientiek, ktore budu chapat ze za vysokou odbornostou sa musí i cakat v cakarni.
12. jún 2016 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď som si čítala teraz túto diskusiu čo začala mika810, tak mi nedalo nenapísať... v Myslave som bola na 3D už tretíkrát (z toho prvé dva razy u Dr. Janovského) a nikdy som nezažila negatívny prístup, stalo sa mi tiež raz, že som foto hneď nemala (technická porucha, nebralo mi žiadne usb) a Dr. Janovský mi kázal písať email Dr. Juhásovi, ktorý mi foto a video z usg potom poslal v emaili, všetko prebehlo slušne a v pohode. Teda ktovie, aký prístup mali dotyční, nechcem súdiť, ale proste sa mi to nejako nezdá.
Je síce pravda, že majú toho veľmi veľa, a naposledy termín vyšetrenia mi presunuli aj som potom ešte čakala 40 minút. Ale ako viem, teraz keď odišiel Dr. Janovský, je na ultrazvuky Dr. Juhás zatiaľ sám, teda dá sa to pochopiť. Predtým som šla dnu načas, max. 5-10 min. čakanie. Verím, že čoskoro si nájdu výpomoc a zlepší sa to.
12. jún 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok