Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

tribitka78
11. máj 2007

baby, na myom si dávajte pozor...mne ho lekár zistil v 8 tt, dal mi lieky takže sa zmenšil....v 12 tt tam bola zasa a ešte väčší....vraj to mohla byť príčina toho, že som potratila...

ivush
11. máj 2007

Kočky, keď ste tu spomínali, že ste boli na UZV u Dr. Rozprávku a, že sa vám fakt precízne venoval...chcem sa len opýtať, že to ste boli u neho v súkr. ambulancii alebo v starej nemocke na Rastislavovej ?...vopred vďaka za info 🙂

babica1
autor
11. máj 2007

Počúvajte,baby, myom a rast myomu je závisle aj na hormónoch......... takže tu je vysvetelnie rastu myómu v tehotenstve........

babica1
autor
11. máj 2007

A viete vy, že Dr. Rozprávka ryžuje do svojho vrecka také ťažké prachy? Veď na dverách je 1000,- a čo som počula, že dali 3000,- ale bloček nevideli........ takže dať niekomu 3000,- úplatok za filmovanie / lebo on vyšetrenie nerobí/ - to je silná káva.......
Nepovedala by som pol slova, keby ten ultrazvuk musel kúpiť. Vtedy sa musí aj splatiť... ale tak ryžovať na nás......... brrrrrrrrrr

yesno22
11. máj 2007

babica...ja som blocek dostala....ale to je jedno, danovu kontrolu na neho neposlem, ci to zdanil, takze sa skoda rozculovat 🤐 a ze ma rad peniazky, to nie je nic nove 😠

babica1
autor
11. máj 2007

vieš, ale je to nefér.tak som sa rozhodla nepodporovať to 😲

babica1
autor
11. máj 2007

Doprajem peniažky radšej férovejšiemu podnikaniu....... 😉

sisulik
11. máj 2007

babica...to okolo dr. rozpravku ani ja velmi nechapem...ked som volala jemu, tak povedal ze 3000sk ale ked som hovorila potom s jeho sestrickou tak ta povedala ze max. 1000sk..a ked som jej povedala co mi dr. rozpravka povedal, tak mlcala...vtedy ked ja som zhanala ist niekam na 3D tak on si na mna nasiel jeden den aj to az po 17tej (vraj po pracovnej dobe tak preto tych 3000sk) ale prave ten jeden termin mi nevyhovoval...

yesno22
11. máj 2007

babica, ja som bola do 20tt na 100% presvedcena, ze nepojdem..ked som bola v 27tt, manzel mal 30rokov a mna napadlo, dat mu darcek...DVD s nasim miminkom(to sme este nevedeli, co to bude)...bol to pre mna ako prvorodicku neuveritelny zazitok a navyse, ked mi povedal, ze to bude chlapec, skoro som sa rozplakala...vzdy som chcela chlapceka....no a vecer som posadila svojho manzela k pocitacu a pustila mu DVD...nikdy na ten jeho pohlad nezabudnem 😵

babica1
autor
11. máj 2007

yesno22: tak toto muselo byť nádherné........a vraj tehu mozog nie je výnimočný........supíš nápad

sisulik
11. máj 2007

yesno..a to si kde bola na 3D v 27.tt???
aj ja chcem ist teraz.......chceeeeeem....ale kam teraz....? 😅

babica1
autor
11. máj 2007

poď so mnou k dankovčíkovi

sisulik
11. máj 2007

hehe babica..dobry napad...urobi 3D tebe, potom si zamenime tyzdne a urobi ho aj mne... 😀

babica1
autor
11. máj 2007

napríklad..xi xi - zavola a objednaj sa - dvíhajú stále mobil

babica1
autor
11. máj 2007

😀 😵 😉

yesno22
11. máj 2007

babica, ved to ... ja som totiz netusila, co mu kupit...nahodou jedna kolegyna sa rozhovorila o dr. Rozpravkovi, ako ryzuje na tom 3D...tak som povedala, to bude darcek 😀 ....sisulik, takze vies kde som bola...ono sa odporuca do 22-24tt, lebo potom nevidno dobre cele babo...ale zase vidis krasne crty babatka, na koho sa mozno bude podobat a tak...uz je to hotovy cloviecik 😵

sisulik
11. máj 2007

heheh...sa mi vysmeju... 😀 ci to uz neviem vydrzat tych zopar tyzdnov... 😀 alebo skor pochopia ako tehu mozgovu? 😀

yesno...dnes mi zase preskocilo..kedze vcera som isla do babetkova po 17tej (a zavieraju o 17tej) aj dnes som si na to spomenula tesne pred 17tou...heheh... 😀 ale za to na obed som im tam volala a zistovala co z toho co maju na internete a chcem maju aj na predajni, tak som objednala...baby, ten koniec tehu je desny...myslim v tom, ze to uz kazdemu poriadne preskakuje...to uz aj mi junovky piseme same hluposti a super sa na tom rehlime..no yesno, ty to uz mas za sebou, mozno pamatas, ale ty babica sa na to tes... 😀

babica1
autor
11. máj 2007

Nemyslím,že vysmejú........ ☹

babica1
autor
11. máj 2007

Aha,čo som našla na mamatama.sk

Ak máte nezodpovedané otázky ohľadne stavu Vášho vyvíjajúceho sa dieťatka, ohľadne ultrazvukových vyšetrení, 3D ultrazvukových vyšetrení, pýtajte sa MUDr. Roberta Dankovčíka, PhD. - držiteľa licencie FETAL MEDICINE FOUNDATION LONDON - Centrum prenatálnej diagnostiky s.r.o. Košice, tel. kontakt pre objednanie sa na vyšetrenie: 0905 129 129. 😅
Vedeli ste o tom?

sisulik
11. máj 2007

yesno...ja som pocas prveho porodu bola na 3d v 29.-30.tt ale to nebolo na SR...babo bolo vidno len po castiach (uz nie ako celok) ale ked sme prisli k tvaricke, tak mi slzy zacali tiect...hehee..nos jak svagrinka... 😀 a prave ta tvaricka mi zostala az do teraz v pamati... 🙂

babica1
autor
11. máj 2007

No čo vravím, že nevysmiali.......

sisulik
11. máj 2007

fiha babica..nevedeli sme o tom ale super vediet... 😀
len preco to nikdo nevedel vtedy ked som to chcela ja vediet 😠

babica..to bude tvoje prve babo?

babica1
autor
11. máj 2007

áno,prvé.vidieť to? 😖

sisulik
11. máj 2007

ano ano...babica, vidiet to podla tvojej fotky 😀
uzasne nieco cakat prve babo..ale za to je to uzasne cakat aj druhe babo...aj kazde ostatne...a to najma ked je velmi chcene...joooj babica, uzivaj si toto tehu a potom aj babo co najviac sa bude dat...netreba to brat ako zataz, ale skor ako nieco uzasne... 😀

babica1
autor
11. máj 2007

Som si myslela,že podľa fotky ma odhalia.......... ☹

sisulik
11. máj 2007

babica 😀 😀 😀

yesno22
11. máj 2007

prepacte dievky cakatelky, malicky sa chcel okupkat....no uz ho ma na starosti tata 😀

sisulik, mas pravdu, koniec tehu je najhorsie obdobie tehotenstva...ale obcas nanho s laskou spominam...hlavne v nocnych hodinach, ked sa maly chce "rozpravat" a smiat a ja by som spalaaaaa 😀 😅
a ako pises, bolo krasne vidiet tvaricku, aj to ze drobcek bude mat vlasky 😵

sisulik
11. máj 2007

no ja si myslim ze u mna je zaciatok tehu najhorsi...miskovanie som mala na dennom poriadku... 😀 teraz som skor v tom stadiu muflonice ked to uz radsej chcem mat za sebou... 😀 ale pamatam velmi dobre, ze po porode som chcela mat malu spat v sebe... 😀

yesno22
11. máj 2007

sisulik, babica...hodila som 3D fotky mojho drobca do albumu 😎 bola som v 27+4tt...
aj mne bolo na zaciatku "na bliti"...ale zvladla som to...nokoniec bol hrozny, nemohla som sa hybat 😅

sisulik
11. máj 2007

yesno...pozriem si to..ale idem papat melonik..dufam ze bude aj sladky..ale ja ked nebude, nevadi..aj tak ho zjem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre