• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

13. mája 2017 
dobru chut, ja idem hajat...este stale dobieham prebdene prve noci s malym :sweat_smile:
11. máj 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yesno..uz som si pozrela tvoje fotecky z 3D..su nadherne...aj ked najlepsie bolo vidno a rozoznat tu prvu fotecku... :wink:
11. máj 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisulik moj kde ta len nenajdem.inak tie fotecky co si poslala su prekrasne MSH
11. máj 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujem safiah... :grinning:
11. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to mam brat tak ze ak pojdem na 3d v 23tt tak uz babo bude velike
11. máj 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vlatne boje dvojvajka uff len nech maju este dost miesta na roztahovanie noziciek :fearful:
11. máj 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safi...uvidzis, ne? hehe...vytrim... :grinning:
11. máj 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisulik ja chcem vidiet len jedno vies co hehe :sweat_smile:
11. máj 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak som zvädavá aj ja.......... na to vieš čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to ideš v stredu ak dobre fuxujem mená a termíny
12. máj 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej safi, az teraz som si vsimla tvoje pismenka...vdaka babici.. :grinning: ja ti vravim ze budes mat do paru :grinning: na lavo chalan, na pravo baba...
ano babi, safi ide v stredu...
12. máj 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sekretarka sisulik vam uz odpovedala za mna :grinning: to akoby som pisala mozte jej kludne verit :grinning:
12. máj 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safiah :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
počúvajte,babky-tehulky - vraj dr.rozprávkovi ušiel rázštep pdnebia a pery....... a točil video záznam trvajúci 30 min, zhrabol 3000sk a vydlabol sa na to.......chápete to :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. máj 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
babica to vazne ? tak to je teda smutne :unamused:
14. máj 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, nikto nie je neomylny,ale kedze som bola u neho aj ja, tak istotu potom nemam na 100% v nicom :unamused: ..ani v pohlavi :grinning:
14. máj 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj valhali, hehe no ja by som si nebola taka ista tiez.ale kludne sa moze volat aj emmos.
val vobec sa neznepokojuj nad tym mysli pozitivne.ja sice niesom lekar ale co by sa uz dalo robit v nasom tt ked zistia nejaku poruchu? :sunglasses:
15. máj 2007 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safiah, hehe, si ma tu vymakla? :wink: mas pravdu,uz keby zistili hocico, uz by to aj tak nic neovplyvnilo. Treba mysliet pozitivne,ze nase dietatka su zdrave,nemaju dovod nebyt.
15. máj 2007 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valušik a ty co tu robis moja????? este nespiiis????
15. máj 2007 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valhali ja som spion :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejha, akurat citam o tom razstepe... :frowning2: :frowning2: fakt je to divne.. :fearful:
15. máj 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nuž a predsa je to pravda.......... ja idem zajtra na 3D/4D.sa teším :wink: :wink: :wink: :wink:
15. máj 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica...si si presunula termin na dnes? nemala si ist nahodou az v piatok?? :grinning:
inac to centrum kam ides ma aj web stranku, vsak safiah? hehe.. www.3dultrazvuk.sk
no babica..ved uz pis ako si dnes dopadla... :grinning:

co sa tyka chybicky dr. rozpravku....on ten razstep neurobil len si ho nevsimol :sweat_smile: kazdy z nas robi chyby, ale tie ktore ste boli u neho alebo i u niekoho ineho, zbytocne sa nestresujte...
16. máj 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len osobna skusenost s rozpravkom (moa) - velmi mily, ochotny, pacil sa mi pristup...
16. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tetuska sisulik ma ma ale tusim babica to uz vie ale moze pomoct druhym. ja som este furt rozrusena joooj nech je uz pol siestej velmi tesiiiim.
babica tak nezabudni napismenkovat ako bolo nech sa tesim este viac... :grinning:
16. máj 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safiah..ved ja som tu stranku nepisala babici..ale tak vseobecne...ona mala ist na ktoru? :sunglasses:
16. máj 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo halo............. bolo to super.......najprv musím prežuť ten zážitok.Zajra porozprávam..........
Je pravda, že som trošičku čakala, lebo tam bolo viac tehuliek, ale sestrička v čakárni ponúkla cukríkom, vodou....... bola usmievavá........ a potom dr. bol fantastický....... všetko vysvetlil.no a tie zábery? Tá tvárička, ten noštek.......moje nervz.... celý otecko......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Poviem Vám,veľmi sa oplatilo
16. máj 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne aj mne a povedal ti co cakate. bolo to super mame aj fotecky na cd. a na ktoru si tam bola?
16. máj 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica..no co, uz ten zazitok si prezula? no, rychlo rychlo rychlo napis co bolo...a co cakas... :sunglasses:
17. máj 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babica ty si tajnoskarka neprezradiiiiis nam niic :frowning2: ja este lietam ... :grinning:
17. máj 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok