Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

sisulik
10. máj 2007

val...papaaaaaaaaaaaaaaa ☹

gajka
10. máj 2007

zuzka ten pavilon je za tým bufetom,čo je pri monobloku....chodíme tam naraz 3 jedna bola tuším v 15tt,ja som začala chodiť asi v 27tt a jedna v 35tt...dám ti číslo na sestričku p.Berešová 6152098

pierra
10. máj 2007

ahojte tehule kosicanky..
ja som bola doteraz na 100% presvedcena,ze na 3D nejdem kvoli tej cene 3 tisicky ale za 600 by som si dala povedat 😅
gajka, dala si tu skvely tip,tak mi prosim este odpovedz na otazku, ako dlho sa caka od objednania na ten UZV po vysetrenie.. ja som teraz skoro 25tt,tak sa bojim aby som to este stihla 😔

babica1
autor
11. máj 2007

nuž, ale videla som zábery z ultrazvuku z pavilónu zdravia....... a poviem, že oproti iným....nie veľká kvalita.....treba porovnávať.keď platím, nech to stojí za to......

babica1
autor
11. máj 2007

Práve som sa dozvedela, že dankovčík robí na najsupiš ultrazvuku...najlepší na slovensku...

sisulik
11. máj 2007

ahojte babenky..

babica,ani nehovor, lebo sa rozplacem... ☹ ten co mne robili v novej v 20.tt tak je naozaj o nicom...a ja chcem mat taky krasny zaznam z maleho ako mam aj z prveho tehu... 😠 ked ja som zhanala 3D v KE, tak mi povedali len o novej a rozpravkovi..ale to som uz bola v 20.tt a len nova ma mohla hned zobrat, rozpravka mal toho az nenormalne vela... ☹

ale ty babica si to poriadne uzi a nech ti ten zaznam zostane nie len na CD ale aj v hlave poriadne zaryty....myslim, tie uzasne spomienky na to.... 😉

zuzka82
11. máj 2007

pekne ranko kocky...
gajka, diky moc za kontakt...takze tam pojdem ked hovoris, ze je to fajn... 🙂

sisulik
11. máj 2007

inac ja som poriadne "šiši" asi je to z toho tehu 😀 ...hehe..zeby? hehehe....manzelka dr. rozpravku robi s mojim manzelom... 😀

babica1
autor
11. máj 2007

sisulik to je asi skôr na poľutovanie........ myslím tá manželka dr.rozprávku.. ja som ju raz videla a poviem Ti......... nemusím viac

sisulik
11. máj 2007

babica...neviem aka je jeho manzelka, ale ani o dr. rozpravku vela dobreho nepocujem 🙄 ....zrejme to maju v rodine 😀 ...a mozno je rozdiel byt ich kolegom alebo pacientom... 😀

val01
11. máj 2007

ahojte babulky 🙂 konecne som to tu vsetko docitala, tak to som vazne netusila,ze aj v novej robia 3D..
dr.rozpravku tiez nemusim ale prezila som to 😀
tiez by som rada chodila cvicit ale vraj nemozem, radsej nie...kedze som mala na zaciatku tehu nejake problemy, tak to radsej nebudem riskovat, nestoji mi to zato...

sisulik
11. máj 2007

val...ahojjjjjky.... 😀 aj ja by som chodila cvicit keby som nemala este ziadne dieta...ale to neva, ved aj pri malej dost vela sa "nacvicim"... 😅
v novej je 3D celkom ok, ale dr. rozpravka je v tom skusenejsi, a uz aj preto su jeho 3d ovela lepsie...v roku 2004 mi v zahranici robili 3d pri malej a kvalita sa neda porovnat s novou nemocnicou...takze preto trosku smutim, ze je rok 2007 a moje 3d z druheho tehu je menej kvalitne nez to z roku 2004. ☹ ale to nevadi, za to mam z kazdych 3-4 tyzdnov kvalitne 2D CD zaznamy.... 😀

zuzka82
11. máj 2007

no, ja som bola kocky u rozpravku, lebo vtedy sa hovoril, ze on je speci na to...
ale mne to urobil naozaj pekne,sa tomu fakt venoval...
ale za tie 3tis..co uz... 😖

babica1
autor
11. máj 2007

No tak baby, počúvajte........ ja pôjdem na tú mojmírovu 8 k dankovčíkovi a potom vám poviem, aké to bolo.........

zuzka82
11. máj 2007

tak si to babica pekne uzi.... 😉 stoji to za to... a kolko chce za to dankovcik??

sisulik
11. máj 2007

babica...na to tvoje 3D..neviem kto sa tesi viac..ty ci ja... 😀 prezivam to s tebou aj s tou co tam pojde v stredu...akoby som tam mala ist ja a nie vy... 😀
skoda, ze uz teraz 3D nemozem robit... ☹

val01
11. máj 2007

inac ja som tiez spokojna, co sa tyka zaznamu a bola som u rozpravku, vazne sa tomu venoval to musim povedat..
akurat som bola este 3x na vysetreni u dr.dankovcika, tiez bol v pohode lenze je strasne vytazeny a v starej normalne pri vysetreni nema vela casu..ale na mojmirovej sa tehulkam venuje ako sa len da 🙂 takze babica urcite to bude ok, bola tam aj moja kamoska, takze potom napis ako si bola spokojna 🙂

val01
11. máj 2007

este sa vas chcem spytat...kedy je najlepsie ist na 3D ?..myslim do ktoreho tyzdna ?

sisulik
11. máj 2007

val...na mojmirovej mu ide skor o zisk 😵 ...v starej ma zase vyplatu... 😀 ale ja som aj tak pocula viac dobreho na dr. dankovcika aj ked osobne ho nepoznam.

alini
11. máj 2007

ahojte, ja som bola u Rozprávku, bola som dnu asi hodinu, najprv mi ukázal asi 3 obrázky a povedal, že to je za 1000, a ak chcem vedieť a vidieť niečo viac, napr. pohlavie, dalšie hodnoty a parametre tak je to plus 1000, takže ma to vyšlo na 2000,-

sisulik
11. máj 2007

val...mozno to zavisi od toho, ako ti ktory lekar povie....u dr. rozpravku vraj do 20.tt je najlepsie...ale ze ktory tyzden je ten maximum, tak netusim....
zeby ten 40.tt????? 😀 😀 😀

val01
11. máj 2007

no jasne sisulik, mas pravdu 🙂 je dobry len ma toho dost vela...ale zatial to zvlada 😀

sisulik
11. máj 2007

skor som sa chcela vyjadrit tak, ze...."zeby po porode?" 😀

ahoj alini..aj ty si tu???? 😀

alini
11. máj 2007

a ešte ako bonus mi Rozprávka našiel myom na maternici ☹ , povedal, že predčasne porodím, môj gynekológ to vyvrátil, takže neviem kde je pravda, uvidíme

alini
11. máj 2007

čau sisulik, prenasledujem ťa 😀 , neujdeš mi 😅

val01
11. máj 2007

sisulik: pobavila si ma s 40.tyzdnom 😀
ja som bola v 16.tyzdni a uz urcite nepojdem, mam pekne zaznamy a aj fotky, takze som spokojna 🙂
ked rozpravka chce zarobit tak aj v 24. tyzdni povie, ze jasne v pohode pridte 😀 ..takze vazne neviem kedy je to najvhodnejsie ale tiez si myslim, ze do 20.tyzdna..

sisulik
11. máj 2007

alini...vsetky info ber s rezervou...ved nakoniec az babo si vyberie kedy sa narodi...inac my junovky sme dost divne..zatial to tak vyzera, ze skoro kazdej, ci kazdej lekari povedali ze porodime skor..heheh...cize po 38.tt (co uz vtedy je dieta donosene a pripravene)...hehe..a nakoniec vsetky budeme prenasat... 😀
alini=spehulica... 😅

osa
11. máj 2007

alini, aj ja mam myom 😠 Myom = predcasny porod? To mi nikto nepovedal... 😔

alini
11. máj 2007

osa, neviem, či v tvojom prípade, ja ho mám že vraj uložený priamo pod placentou, či ako, že môže rásť a brať od malej výživu, takže neviem,

osa
11. máj 2007

aha, vdaka. Asi by som na to 3d mala ist aj koli myomu skaredemu, nech vieme na com sme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre