Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

sisulik
28. máj 2007

alli...nie, dlho som necakala...ani pri malej a ani teraz...je to asi tym, ze ja chodim za konkretnou lekarkou vtedy ked mi povie za mam prist...neviem ako to je medzi beznymi pacientkami...casu tam stravim viac, ale to preto, ze monitorovanie trva asi tak 15-20minut, vysetrenie z dola trva par minut, rozpravanie sa s doktorou ak mam nejake otazky atd. a ked robi usg, tak i to k tomu. dnes som tam tiez bola..usg mi nebolo robene a trvalo to cele tak asi pol hodinu. cakala som asi tak 15minut predtym, lebo uz mali niekoho na monitore, tak som len pockala, kym ta pacientka skonci a potom som na monitor isla ja...neviem kedy tam chodi tvoja kamaratka, alebo chodila...mne lekarka vzdy povie, ze mam prist po 13tej. preto ani neviem ako je to tam rano.

sisulik
28. máj 2007

ivka....asi som zabudla spomenut..ale v tom sponzor. dare je uz aj cena izby..

ja som rodila v septembri a bolo plno...inac, vtedy ked som tam ja rodila, tak nas rodilo v ten den min. 10. 😀

sisulik
5. jún 2007

neviem uz presne kde som pisala o saci...mozno tu niekde...takze velke izby sa tam daju istym sposobom akoze zarezervovat s darovacou sumou 15tis.sk a male izby 10tis.sk...ak to chcete, tak len pre info, ze tyzden pred terminom radsej nie...skuste aspon dva tyzdne pred terminom..lebo ked si ju zarezervujete, tak oni si vas napisu a v case ked mate termin a niekto pojde na tu vasu izbu, tak tu dotycnu budu informovat o tom dopredu, ze na tu izbu je darca a sa moze stat, ze ked toho darcu chyti porod, tak prestahuju tu dotycnu...cize bez toho aby informovali dotycnu dopredu, ju z izby nemozu premiestnit na inu...dufam ze chapate co pisem..ma to logiku, len ja sa teraz moc ponahlam tak ani neviem ci to dava zmysel co pisem..hehe...veci ohladne nadstandard izieb ma na starosti vrchna sestra na sestonedeli..takze ak sa tam niektora chystate rodit, kludne za nou skocte a popytajte sa na hocico len chcete...su tam uzasni ludia..ja uz len cakam kedy ma to chyti....zatial nejako nechyta... 😅

luculka
11. jún 2007

Ahojte kedy sa mozem objednat na 3D?

babica1
autor
12. jún 2007

Od 24-30 t.g.

luculka
12. jún 2007

aaaz ja som myslela ze uz v 20tt

jul
12. jún 2007

ahoj lucul 😉
ja som sa objednala na 3D na 16tt,v Blave v Gyn-Five ho robia uz medzi 13tt-17tt

luculka
12. jún 2007

super...posli mi adresu do IP...pjosiiim 😀

babica1
autor
13. jún 2007

Baby, 3D sa dá natočiť stále, stačí priložiť sondu a spustiť funkciu. otázna je ale kvalita......... ak chcete malého ufona dajte si to urobiť okolo 12 t.g., ak chcete niečo čo sa podobá na bábätko, nechajte si to urobiť okolo 20 t.g. ano a keď chcete malé pábätko, ktoré viete na koho sa podobá, nechajte si to urobiť od 24 - 30 t.g. Všetko ostatné je len ťahanie peňazí z vrecka.............

penelope10
30. jún 2007

ahojte, baby, ktore ste boli u Rozpravku a Dankovcika, kolko ste vlastne u ktoreho platili za 3D, PRíP 3D+4D???????
Nejak som z toho nevysla 😒 , piste IP, 😉
DIKY

babica1
autor
8. júl 2007

U Rozprávku neviem, u Dankovčíka 1500,- v jeho Centre prenatálnej diagnostiky / 0905 129 129/

mamik
9. júl 2007

ahojte baby. Ja som objednaná na 4D na zajtra na Mojmírovu ul. Objednala som sa telefonicky a bude to stáť 690,-Sk. Neviete prečo ten rozdiel?

babica1
autor
9. júl 2007

No pretože asi ideš na kombinovaný test a ten stojí 690,- Sk......

babica1
autor
11. júl 2007

😅

babica1
autor
19. júl 2007

mamik - ako bolo? 😉

slavka29
5. aug 2007

ahojte som tu prvy krat. super ze si mozme pokecat. som v 20 tyz. a tiez ma zaujima 3D ultrazvuk. mamik ako bolo? 🙂

mamik
6. aug 2007

Slavka bolo to skvelé. Určite to za tie prachy stojí. Je to neskutočné ako vidíš svoje bábo v reálnom čase, čo si robí v brušku. A v 20tt to bude ešte oveľa krajšie. to už budeš vidieť aj pekne tváričku. Ja som bola v 12tt a bolo to ešte len také malinké. Napálila som si to na CD a doma si to stále pozeráme. Normálne tam vidieť aj pršteky na rukách a aj nohách. Fakt sa to oplatí... Môžeš sa objednať u Dr. Dankovčíka je to na Mojmírovej ul. (oproti Thalii, ako je Oriflame).

babica1
autor
8. aug 2007

Stále to vravím.... super zážitok... 😅

merila
11. aug 2007

Ahoje, babenky 16.08 sme objednaný na 3D k dr. Dankovčíkovi, chcem sa spýtať treba vypiť veľa tekutín ako pri obyčajnom ultrazvuku, alebo pri tomto nie? poradťe díky

babica1
autor
12. aug 2007

nie, netreba piť... ja som pila a musela som to ísť dať von.... 😅

michell
17. aug 2007

ahojte babulky, tiez sa chcem opytat na doktora Dankovcika som k nemu objednana 27.8 a velmi by som chcela vediet ako to tam asi prebieha.Ked ste tam boli tak doktor vam kontroloval podrobne cele babo?Alebo ako to bolo?Takze vravite ze plny mocovy mechur nemusim mat?Budem vam velmi vdacna za kazdu odpoved.Drzte sa kocky. 😉

merila
17. aug 2007

Ahoj michell, my sme boli včera a bolo to super, na ultrazvuk sa ide s prázným močovým mechúrom, majú to tam vypísané a Dr. dankovčík je v pohode, veľmi milý, popozeral celé bábo, či nemá vrodené chyby a tak, boli sme tam asi 45 minút a mohol byť pri mne aj manžel takže mal z toho super zážitok

michell
17. aug 2007

merila velmi pekne ti dakujem za info uz sa tesim,prajem vam vela zdravicka 😉

babica1
autor
18. aug 2007

Neboj sa Ty nič, Dr.Dankovčík Ťa usmerní...

babica1
autor
24. aug 2007

😉

lalupa
24. aug 2007

babi, ahoj zase, pisala si mi v inej teme, ze v novej 3D nie je, ja som prebehla toto forum a sisulik pisala, ze je a spominala boszormenyiho...
uz ho tam nemaju?
moj nazor- za rozpravkom by som nesla, on nielen ze nevidi razstepy, ale ani myomy a hematomy, on je proste komercak a potrebuje sa vela ucit,
pripadne ist len na zazitok, nie na prezretie celeho babatka

ivush
24. aug 2007

lalupa myslím, že nemáš celkom pravdu...súhlasím, že Rozprávka je doooosť komerčne orientovaný a má veeeľmi rád cinkot peniažkov, ale vrodené chyby bábätka na UZV vidí aspoň tak dobre ako iný lekár čo sa špecializuje na 3D...on sa totižto bol školiť na 3D UZV v zahraničí, neviem čo presne o ňom vieš, ale jeho odbornosť by som si nedovolila len tak sfúknuť...To by si ani on ani nemocnica ako taká nebrala na seba, že by tieto UZV robil nevyškolený lekár...sú tam aj doktori, ktorí robia klasický UZV, ale 3D by Ti neurobili, pretože na tie má licenciu iba zopár z nich...takže tak....

slavka29
24. aug 2007

Ahoj michell, aj ja som objednana na 27.8 o ktorej ides?

babica1
autor
25. aug 2007

joooooooooj, ivush..... nie tak celkom to je...... ale neberiem Ti ilúzie i keď do toho vidím viac ....
súhlasím s lalupkou
Tak sa baby držte toho 27.8.2007 - nech je to pre vás ten pekný okamih... a nech bábätko počúva a nezakrýva si tváričku ručičkami, nožičkami...
🙂

slavka29
25. aug 2007

Ahoj babica1, chcem sa opytat vysetrenie sa robi cez brusko alebo zo spodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre