Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

katarina1984
15. júl 2013

Ahojte nastavajuce mamicky...vcera sme absolvovali 3D sono v Myslave.Dr JUhas je doktor sympaticky,velmi mily a je s nim aj sranda,nevynimajuc sestricku.Velmi ochotny pristup.Cele sono trvalo cca 40 min.Nikam sa neponahlal.Jednoducho zazitok tam je na cely zivot. Ked sme tam prisli boli sme v strese kvoli tym tripple testom.Sono prebehlo super a cakame zdrave dievcatko,ktore na sone nechcelo sem tam spolupracovat 😉 Myslavu mozem len odporucit.Idem tam aj v 30 tt.Uz teraz sa tesim. A tu je nasa princezna ...

ladydka
31. júl 2013

@cajova_lienka ahooj nevies nahodou kolko tam stoji morfolo.dr juhas je naozaj velmi mily a hl.ludsky radost tam ist.zatial sme boli len na prvotrimestralnom skr.

ladydka
31. júl 2013

@cajova_lienka ahooj nevies nahodou kolko tam stoji morfolo.dr juhas je naozaj velmi mily a hl.ludsky radost tam ist.zatial sme boli len na prvotrimestralnom skr.

cajova_lienka
31. júl 2013

@ladydka ja som platila rovnako minule leto 35€ za kazdy jeden USG akurat neviem ci medzitym nemenili cennik - predsa uz ma asi viacej pacientov ako na zaciatku 🙂

ladydka
31. júl 2013

@cajova_lienka dakujem🙂 tak ja asi zas 55.kedze dvojicky tak aj s priplatkom 😉

cajova_lienka
31. júl 2013

@ladydka Drzim palec 🙂

katarina1984
5. aug 2013

@ladydka ja som tam platila 40eur.

jajanenka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suah13
15. aug 2013

Neviete mi poradit ci aj na 3D ultrazvuku v Myslave maju teraz dovolenku? Nechcem sa uz totiz objednavat na 3D pri Zeleznicnej nemocnici, nebola som totiz vobec spokojna. Lekarka mi nic v podstate pri vysetreni nepovedala a odovzdanie vysledkov jedna katastrofa a to cakam dvojcata. Tu na konikovi som citala, ze kombinovany test ma ratat rizika pre kazdy plod osobitne v pripade tehotenstva s dvojcatami, ale ja na vysledku od Dankovcika mam, len nejake vseobecne riziko pre Downa. Podla toho co som citala je to dost nepresne a skreslujuce ak cakam dvojcata. Nahadou nie su tu nejake tehulky s dvojcatami, ktore boli na kombinovany test v Myslave, ze ako ma ten prepocet vyzerat??? Ale na morfologiu pojdem urcite tam!

jajanenka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajanenka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suah13
16. aug 2013

@jajanenka8 Uz je to v pohode, dovolala som sa do Myslavy bez problemov a sestricka mi hned dala lekara k telefonu a ten mi vsetko vysvetlil 😉 . Lutujem ze som od zaciatku nezacala chodit na ultrazvuky tam ☹ , je to jednoducho v pristupe, ochote a profesionalite. Posudila som to takto hned z jedneho telefonatu, kde mi lekar venoval aj 15 minut zo svojho casu a pritom robili ultrazvuky.

emelia80
19. aug 2013

Vahala som pre, ktore zariadenie sa rozhdnut, ale nakoniec som si zvolila pre morfologicke usg vysetrenie Kosice Myslavu. Urobila som jednoznacne dobre a touto cestou sa chcem podakovat celemu lekarskemu a zdravotnickemu kolektivu v Centre fetalnej a gynekologickej diagnostiky. Bol to pre mna aj pre manzela obrovsky zazitok.

agathokleous
21. aug 2013

Caute Baby , chcela by som sa opytaat do kolkych dni vas na ultrazvuk v Myslave objednali? ja zijem v zahranici ale som teraz tu na Slovensku na dovolenke a mozno by som skocila, aj napriek tomu ze uz som na cypre onjednana na morfo ultrazvuk, hlavne som zvedava na pohlavie babatka ale aj ci je vsetko ok..

emelia80
21. aug 2013

@agathokleous No ja som zavolala priamo sestrickam na 0903138306 a objednali ma bez problemov. Myslim, ze ked im vysvetlis svoju situacii a ze odchadzas na Cyprus tak ta objednaju najneskor do 4 - 5 dni. Mne robil ultrazvuk Dr.Juhas a dal mi aj vizitku a myslim ze priamo cislo k nemu je 0915497817, tak sa skus s nim dohonut, je velmi ustretovy. Daj potom vediet co cakas 😉 ! My cakame krasne dievcatko 🙂 , len este na mene sme sa nezhodli 😒 .

agathokleous
21. aug 2013

@emelia80 dakujem pekne za info, zajtra skusim zavolat aq kolko si tam platila prosim Ta?

emelia80
21. aug 2013

@agathokleous Plati sa 35 až 40€ podla typu ultrazvuku. Vsetko najdes + cennik na ich webe www.usg.sk, vyhodou je
ze ak mas sono OK, tak ti zadarmo na flashku nahraju 3D fotky alebo 4D video babatka.

agathokleous
21. aug 2013

Dakujem, no zajtra tam asi zavolam, len mam strach aj zo sona, ci je vsetko ok, teraz pri druhom to nejako viac prezivam🙂

emelia80
22. aug 2013

@agathokleous Neboj sa po vacsinou je vzdycky sono OK. Tak co dovolala si sa?

agathokleous
22. aug 2013

@emelia80 ahoj ano dovolala, objednali ma na stredu , tak uz teraz mam stresik z toho ale snad bude vsetko ok. dakujem pekne za cislo aj za ochotu , si zlata. 😉

emelia80
22. aug 2013

@agathokleous Drzim prsty nech vsetko dobre dopadne a potom daj aj fotku baby a hodnotenie na lekarov, nech vsetci vedia ze si tu nevymyslame a objektivne ich hodnotime!!!

agathokleous
22. aug 2013

@emelia80 jasne ze napisem a foto ti poslem 😉 si super ze si taka ochotna pomoct🙂)

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agathokleous
28. aug 2013

@elisssasa Ahoooj ja som bola dnes poobede , bol tam doktor Juhas, velmi mily , sympaticky a naozaj aj sestricka bola mila🙂 cele vysetrenie stalo 35 eur a foto mi nahral na usb kluc, len skoda ze babatko sa nechcelo velmi ukazat , myslim tvaricku, ale tak podarilo sa par fotiek urobit. poslal ma na chvilku aj von poprechadzat sa kedze male nespolupracovalo a nechcelo sa otocit aby skontroloval srdiecko..

doktor bol super, vsetko popozeral a vysvetlil, naozaj som maximalne spokojna, nemas sa coho bat.sice ja som sa tiez bala, ale nakoniec je vsetko OK a cakame zdrave dievcatko 😉

@emelia80

agathokleous
29. aug 2013

@elisssasa
@emelia80 a tu je fotocka nasej bambulky 🙂) nechcela sa velmi ukazat potvorka 🙂

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssussie
16. sep 2013

ja som bola pri zeleznicnej nemocnici - tiez boli fajn

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre