Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

kejtty
29. okt 2009

Dr. Dankovčik berie za 3Dultrazvuk v cca 20tt: za vysetrenie: 23Eur - ak mate vymenny listok.
za video: 67 Eur.
za fotku: 7 Eur.

Robi sa este 3D ultrazvuk v 30 tt: tam sa plati za vysetrenie uz iba: 10 Eur + osobitne video a foto ak chcete.

babica1
autor
29. okt 2009

ach gabi... ešteže si sa presvedčila sama, že máš pravdu.... ☹

kejtty
30. okt 2009

Holky asi vas sklamem,ale dnes som sa chcela objednat na 3D utz v 30tt u Dr. Dankovcika a sestricka mi povedala ze uz nemaju volny termin az do konca roka. Tak mi neostava nic ine len ist sa objednat do Sace, dufam ze tam budu mat volne daco. Neviete kolko sa tam plati len za vysetrenie? Bez videa.

michaela80
7. dec 2009

ahojte ...Neposlali by ste mi kontakt na Dankovica do IP? Dakujem... 😀

jonas17
10. dec 2009

babica, inak mne sa "veľmi" páči, ako zarýpneš a nedokončíš... 😝

garonka
10. dec 2009

Dankovčík je vraj do decembra plne obsadeny 😔

jonas17
10. dec 2009

no, mňa objednali už novembri až na január.

sarinka23
10. dec 2009

Garonka ano Dankovcik ma cely december plny...mala som ist aj ja k nemu ale zda sa mi aj trosku drahy. Som bola u dr. Hojdu na USG a na januar ma objednal na 3D ale cena sa tam pohybuje okolo 20eur so vsetkym (vysetrenie+foto+video)

vavenka
10. dec 2009

michaela kontakt mas na www.3Dultrazvuk.sk aj s cislom a adresou 😉

vavenka
10. dec 2009

Inak dievcata ja sa tam chystam v stredu na morfologicky - ako dlho to asi trva? davali ste si 3D v ramci toho, alebo zvlast, nejaky iny termin? 🙂

evca35
10. dec 2009

morfologický USG je riadne vyšetrenie, kde ti vyšetrí či má bábätko v poriadku všetky orgány a stojí 23 € s výmenným lístkom.

3D je komerčná záležitosť, na to sa objednáva zvlášť a v neskorších týždňoch a stojí 67€.

vavenka
10. dec 2009

Evci dakujem, to viem..
Ale napriklad ked som bola v 12tt na NT, tak mi Muranska prepla asi na 3 minutky do 3D a mohla som si z toho zakupit fotku za 7,- eur....
Predpokladam ze to takto bude aj teraz......A tiez predpokladam ze sa bude dat kupit fotka a teda myslela som si ze by sa rovno z toho dal zakupit aj zaznam 😉

babica1
autor
14. dec 2009

sarinka23 teraz si porovnala cenu trabanta a porche ☹ ☹ ☹ ty si vlastne super - dokázala si porovnať neporovnateľné...... nič v zlom.....

evca35
14. dec 2009

vavenka - záznam trvá asi pol hodinu a počas neho ti urobí videozábery a fotky. Preto sa to objednáva na iný termín a hlavne v inom týždni, tak ako doporučuje na svojej stránke. Ale je tu aj téma "Dr. Dankovčík", tak si skús pohľadať 🙂

sarinka23
14. dec 2009

Babica. V pohode kazdy mame na to iny nazor, len mozno nie kazdy si moze dovolit platit take vysoke ceny vysetrenia atd...aj ked to je dolezite a aj napriek tomu ze mozno dr. Dankovcik je vyborny doktor.

lenka_66
14. dec 2009

vavenka, nam dali 1 foto zdarma

cena zavisi od tyzdna tt , poistovne alebo ci ide len o komercne usg.

NT v prvom trimestri 7e
morfologicky usg okolo 20tt 23e.ak treba kontrolu tak aj ta sa plati v tej istej sume.zhruba po mesiaci.
usg okolo 30tt uz len 10e no stale treba vymeny listok inac to vsetko bude omnoho drahsie
komercne - video a foto 60e

jaruska74
14. dec 2009

iba v 30tt sa robi 3D ultrazvuk, ci sa moze aj neskor? lebo ja v 30tt idem do poradne, a vtedy mi asi povie ze mam sa objednat na ultrazvuk.........

jonas17
15. dec 2009

ja som sa už objednala v 20 tt na tridsiaty.a kedže mali už vtedy plno, tak ma ked tam budem, tak to bude už 31-32tt.asi to je už jedno na tie prietoky.

evca35
15. dec 2009

jaruska - robí sa po 30-tom týždni, ale objednaj sa kľudne už teraz, výmenný lístok ti vystaví lekár keď budeš v poradni. Ja som tak bola objednaná už 6 týždňov dopredu, medzitým som mala 2 poradne a lístok mi vypísal v tej poslednej pred USG. Žiadny problém.

mondzo
12. jan 2010

Ahojte, my s manzelkou sme v 15tt a skusame sa uz niekolko dni dovolat do KE panovi Dankovcikovi, ale bud je cislo obsadene, alebo to nikto nedviha alebo je mobil vypnuty (sme z PP, takze osobne to momentalne nejde)? Ako ste sa prosim objednavali vy? Skusame naozaj kazdy den niekolko krat a stale sa nam nedari... Dakujem

mata299
12. jan 2010

ahoj mondzo ...mám podbnú skúsenosť, tiež tam volám..., všimla som si, že Dr.Dankovčík ordinuje každý deň od 15 -18 h., tak tam skúsim volať v tom čase

mondzo
12. jan 2010

mata299 ahoj, dakujem za odpoved, ak by si sa dovolala, daj mi prosim vediet, ci ta aj objednali a ako su vytazeni, myslim, ze asi dost. V ktorom si tyzdni? my 15 🙂 a zaciname pomalicky rast 🙂, tesime sa...

mata299
12. jan 2010

ja som v 12 tt a inak na ich stránke som sa pre istotu objednala aj elektronicky, takže uvidím, či sa tam skôr dovolám alebo odpovedia mailom...tak držím palce a ozvem sa, ak budem niečo vedieť

stinka
12. jan 2010

Ahojte.. prosím Vás koľko stojí to 3D/4D v Bansko Bystrickom kraji? vie niekto? ĎAKUJEM 😅

matelko1
12. jan 2010

mondzo oni maju aj mailovu stranku,tak tam napis a nezabudni uviest tel.c. a oni sa ti ozvu hned na druhy den.
ja som sa mailom objednavala.telefon ti vobec nebudu dvihat,maju vela toho,takze si najdi 3D/4D utz Kosice,Dr.Dankovcik,

lutsine
12. jan 2010

Dr. Dankovcikovi napiste do jeho objednavacieho formulara,ktory ma uvedeny na svojej stranke, je potrebne uviest termin poslednej menstruacie, svoj kontakt na mobil a emailovu adresu. Budu vas kontaktovat. Mne volali hned na druhy den a hned o tyzden som uz bola u nich.

flamenga
12. jan 2010

baby nechcem vás sklamať, ale včera som sa bola osobne "objednať" u Dankovčíka, keďže dovolať sa nedalo.... za tých pár minút čo som sedela pri sestričke jej zvonil min. 5x telefón a absolútne si ho nevšímala... takže šanca dovolať sa je asi minimálna.... a samozrejme som sa neobjednala, pretože potrebujem utz v 20tt a ona mi povedala, že majú plno do konca februára, že už na január, február neobjednáva, lebo nemá kam....

mondzo
12. jan 2010

hm, nuz dakujem, formular sme vyplnili ako prvu vec, ale zial nikto nam neodpovedal ani nevolal :(, keby bola moznost osobne, tak urcite to spravime, nuz asi budeme musiet spravit vylet do Kosic a skusit to tak, ked to telefonom ani inetom nejde ...

rubinka
4. feb 2010

Ahojte, zaujíma ma koľko teraz stojí komerčné 3D u Dankovčíka. Len čisto DVD plus fotky.

denisocka
4. feb 2010

60€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre