Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

denisocka
4. feb 2010

mondzo,mne sa na formular ozvali hned na druhy den . a to som im písala 2x ohladne infa o cene a 2x volali

rubi,mna objednali na čisto morfo za 23€ a pýtala somsa,či mi vedia dať fotku 3D a že jasne,za 10€ 1 fotka. tak vravím-ked si donesiem CD a tu fotku mi date na CD? tak vraví - to už robime ale vramci 3D za 60E

karinnka
4. feb 2010

denisocka mozem sa opytat za aku dlhu dobu Ta objednali?
Ja mam ist k svojmu po vysledky z triple testov a potom sa mam objednat na Morfologicky

denisocka
4. feb 2010

ozvali sa na druhy den a termín posledny marcovy týžden

rubinka
10. feb 2010

Baby ako skoro vopred sa treba objednať na komerčné 3D lebo chcela by som ísť asi koncom apríla.

lutsine
10. feb 2010

Baby neviete co stoji morfologicky ultrazvuk u Dankovcika?

zfidorka
10. feb 2010

lutsine,
ak mas vymenny listok od lekara, tak 23 eur, ked nemas, tak je to viac, ale presnu sumu si nepamatam.

zajaciq
10. feb 2010

v 10-13 tt to stalo 7eur +7eur fotka, v 20.tt 23e +7eur fotka. a na prietoky som tam uz nesla, lebo mily pan doktor mal obsadene terminy az do februara. 😉 tak mi to spravili zadarmo na rastislavke a aj moja gynekologicka

julcek
13. feb 2010

Ja som sa objednavala minuly tyzden na marec ked budem v 12 t, tiez som vyplnila objednavaci formular na stranke, zabudla som uviest t.c. tak mi este v ten den pisali ze ho mam doplnit. Hned na druhy den mi rano volali. Povedala mi sestricka ze budem platit 9 Eur a mam priniest vymenny listok.

ladybirdie
14. feb 2010

Lutsine
Ak nemas vymenny listok, tak to stoji 40 nieco eur a fotka 7 eur.

karinnka
15. feb 2010

Julcek a kde si sa objednavala?K Dankovcikovi?

Ja som sa bola objednat minuly tyzden osobne a ozvali sa mi az dnes,lebo nevedeli co a ako bude v marci,ze marec uz maju cely plny....Kde sa da este urobit Morfologicky so sprievodnym listkom?Dakujem

lutsine
15. feb 2010

Asi v Saci Dr. Dosedla.

flamenga
15. feb 2010

karinnka u Dosedlu v Šaci 🙂 bez problému s objednaním a "pridelením" termínu na ultrazvuk... a je lacnejší 😉

lutsine
15. feb 2010

Ano presne tak,aj ja tam idem zajtra volat. Chcem sa objednat na morfologicky.

lutsine
15. feb 2010

Posuvam vam odpoved ktoru som dostala zo Sace:

Dobrý deň,

Preštudujte si túto webstránku http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?op=modl...

Morfologický ultrazvuk by mala absolvovať každá pacientka medzi 20 - 22 TG.

3D/4D USG doporučujem spraviť po 25 TG.

Objednať sa na morfologický ultrazvuk môžete pokojne na čísle 055/7234 184, pričom nepotrebujem žiadnu žiadanku ani doporučenie.

karinnka
15. feb 2010

lutsine DAKUJEM krasne 😉

lutsine
16. feb 2010

Karrinka uz si sa objednavala? Kedy ti dali termin?

babica1
autor
16. feb 2010

To, že Dosedla je lacnejší, je pochopiteľné.... nesiaha Dankovčíkovi po kotník so vzdelaním...... a preposiela k nemu... tak ako mňa... tak potom platíte 2x 😒

lutsine
16. feb 2010

No fajn,ale ked u Dankovcika su volne terminy az v aprili a to uz budem mat daleko za 20 tt aby som si mohla dat urobit morfologicky ultrazvuk..........

flamenga
16. feb 2010

babica nehnevaj sa, ale už si trápna s tými dristami na Dosedlu 😅 Je to odborník ako Dankovčík....

rubinka
16. feb 2010

Babica1 ty sa nejako veľmi vyznáš 😀

flamenga
16. feb 2010

babica a vôbec... keď si tak prezerám témy, do ktorých si tu všade prispievala, začínam mať pocit, že si od Dankovčíka.... rodina? známa? A v jednej téme si sa dokonca vyjadrila, že si gynekologička 😲

ooo a ešte mi nedá.... skopírujem ti tu jeden tvoj príspevok:

babica1 • 12. jún 2009 o 10:23
susisus ...... a myslíš, že za to určite môže doktorka... vieš, takého tvrdé slová pod hlavičkou anonymného nicku sú veľmi ľahká vec ale ublížiš tým ani nevieš ako....

a ešte:
babica1 • 12. jún 2009 o 13:56
Tak vidíte baby... nie je umenie sa vyžalovať.... umenie je byť objektívny.... mnhokrát ubližujeme doktorom úplne zbytočne

skús sa tým riadiť 😉

rubinka
16. feb 2010

Ja si tiež všímam že nadáva na každeho okrem toho jedného, tak mi to príde podozrivé. To akože pozná každého gynekologa? 😀 napríklad aj na môjho nadávala a podľa mňa je super, aspoň ja som veľki spokojná. Nemá možno taký moderný ultrazvuk ako Dankovčik to sa nehádam ale lekár je dobrý.

babica1
autor
17. feb 2010

Baby... nechápem....poznáte matematiku? Tak počítajte..... Dosedla - atestácie: 0
Dankovčík - atestácie: 4 /inak učil aj Dosedlu/ ... stačí sa ho opýtať pri stretku s ním...

furt nestačí.... nechápem... kvoli trom eurám, čo je rozdiel v morfologickom USG...... 😖

novotka
17. feb 2010

Babica1 - nechaj tak... veď každá má iné priority..... 😎

karinnka
17. feb 2010

Lutsine Ty uz mas termin?

lutsine
17. feb 2010

ja tiez este nemam, ked nedali tebe....skusim tiez zavoalt po 25.2

lutsine
17. feb 2010

Babica to nieje kvoli trom euram ale hlavne kvoli volnym terminom......

julcek
20. feb 2010

Karinnka ja som tam pisala este 10. februara, ked mi dala sestricka od gynekologicky uz vymenny listok a upozornovala ma aby som tam ihned v ten den volala alebo mailovala. Ja chodim k MUDr. Kanabovej do novej nemocnice.

janulqa07
21. feb 2010

ahojte neviete kolko stiji 3D s odporucanim?

lutsine
22. feb 2010

Za 3 d sa plati normalne, je jedno ci mas alebo nemas odporucanie.... ☹ u Dankovcika 67 euro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre