Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajanenka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mika810
7. jún 2016

manzel:ziadna pacientka tam nebola,cakala von az ju doktor zavola dnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pred tym akl som vosiel tak som sa pekne spytal ci ju mozem predbehnut a cakal som kym sestricka otvori dvere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak tu nepiste hovadiny ked ste tam neboli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nikoho tu neurazame a neohovarame iba sme tu napisali svoju skusenost

mika810
7. jún 2016

manzel: a nechapem ako "clovek" ako emelia 18 tu moze niekoho nazvat indivíduom,ked ani nema sajnu o co tu ide

julinka5522
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka5522
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
firia212
12. jún 2016
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.

Dovolim si i ja posunut moju skusenostou z Myslavy.... jednoznacne najlepsie doposial,co som mohla zazit, v porovnani s pracoviskom v saci,je to uplne iny level, tam sa mi lekar venoval cca 7 minut (priatel to stopoval 😒 ), bez komentovania a opisu toho co vidi. V Myslave plnych 20 minut naplno s vysvetlovanim, usmevmi, podanim ruk atd.... v skratke vsetko jasne vysvetlene. Tymto dakujem celému zdravotnickému timu v Myslave a prajem vela slusnych pacientiek, ktore budu chapat ze za vysokou odbornostou sa musí i cakat v cakarni.

alohim
12. jún 2016

No keď som si čítala teraz túto diskusiu čo začala mika810, tak mi nedalo nenapísať... v Myslave som bola na 3D už tretíkrát (z toho prvé dva razy u Dr. Janovského) a nikdy som nezažila negatívny prístup, stalo sa mi tiež raz, že som foto hneď nemala (technická porucha, nebralo mi žiadne usb) a Dr. Janovský mi kázal písať email Dr. Juhásovi, ktorý mi foto a video z usg potom poslal v emaili, všetko prebehlo slušne a v pohode. Teda ktovie, aký prístup mali dotyční, nechcem súdiť, ale proste sa mi to nejako nezdá.
Je síce pravda, že majú toho veľmi veľa, a naposledy termín vyšetrenia mi presunuli aj som potom ešte čakala 40 minút. Ale ako viem, teraz keď odišiel Dr. Janovský, je na ultrazvuky Dr. Juhás zatiaľ sám, teda dá sa to pochopiť. Predtým som šla dnu načas, max. 5-10 min. čakanie. Verím, že čoskoro si nájdu výpomoc a zlepší sa to.

domisteve
26. jan 2017

Moja aktualna skusenost s 3D usg v Myslave je super. Sice sme dnu isli s pol hodinovym meskanim, ale s tym som pocitala. Mudr.Martin Juhas vsetko do detailu popozeral, ale kedze drobec nechcel ukazat, co ma medzi nozkami 🙂 tak nas poslal na prechadzku na 20 min. Potom ultrazvuk dokoncil, babatko prezrel od hlavy po paty. Na fotky nas objednal doktor neskor, pretoze malicky si stale zakryval tvar a nechcel nam fotit machule 🙂 Platili sme 40e s tym, ze potom uz fotky a video su bezplatne. Takze ja mozem len a len odporucit. A pre porovnanie s Mudr. Dankovcikom, bola som tam so sestrou a ta tam nechala 50e za usg a 20e za fotky cize 70eur. Co sa tyka vysetrenia tak si myslim, ze rovnako dobre. Toť moja skusenost 🙂

adela_1
10. feb 2017

Som jednoznacne rada i ked nie po velmi presvedcivom usmerneni mojou gynekologickou pre vyber 3D ultrazvuku v Kosiciach, ze som si vybrala prave Kosice-Myslavu. Mili personal s recepciou a cakarnou, kde sme dlho s priatelom neobsedeli lebo asi o 10 minutiek nas uz volali na usg. Tam nas privital usmievavy lekar i sestricka, maleho sme mali moznost do podrobna vidiet na velkej obrazovke, vsetko nam bolo vysvetlene a bez obtiazi nam lekar zodpovedal kazdu otazku s usmevom. Odchadzali sme so skutocne skvelym pocitom, ze nasemu drobcovi nic nie je a ze je OK a tento pocit je pre mna naj 🙂. Na nasledujuci skrining sa urcite opat objednam k nim.

dianka_r
12. feb 2017

Tak pripájam aj ja svoju skúsenosť z prvotrimestrálneho skríningu v centre Myslava, je to tam fakt na vysokej profesionálnej úrovni. Od vstupu cez recepciu až po celé vyšetrenie. Krv mi odobrala sestrička s úsmevom prakticky bezbolestne a to sa inde so mnou dosť trápia. Samotné ultrazvukové vyšetrenie bolo už len obrovským zážitok a drobec vyzerá celý v poriadku, dokonca nám aj odhadli pohlavie.

mon8821
26. apr 2017

Ja som bola včera na 3D USG v Myslave a neviem, mala som iné predstavy trochu....Bola som objednaná na 18tu, dnu som sa dostala o 19tej....a všetko to bolo uponáhľané, keďže už mali končiť a za mnou ešte jedna pacientka....Samé odborné termíny, v podstate som sa nič nedozvedela, len že je malé OK. Kebyže nie som sestra a nerozumiem latinským výrazom tak ho asi pošlem do hája. A doma idem pozrieť fotky a videá na USB a tam jedna nekvalitná fotka a asi 6x 3 sekundové videá. Takže ďakujem veľmi pekne a na ďalší USG sa tam určite neobjednám.

firia212
26. apr 2017
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.

Neviem posudit, ale ja som bola naposledy pred pol rokom na vsetkych skriningoch a i ked posledny bol tiez kratsi, nedovolim si posudit kolko casu vysetrujuci potrebuje pre zhodnotenie dietatka. Kazdopadne chapem a som rada ze sa lekar vyjadroval odborne a ked som sa opytala co je co, tak mi to ochotne vysvetlil, stacilo sa len ozvat 😉. A 3D USG skutocne nie je o fotkach, ale ja ich mam z drobca krasne, takze sa tesim 🙂.

nightrover
13. máj 2017

Ja som bola na úplne prvom ultrazvuku u Dr. Muránskej, keďže je moja gynekologička. Rovno mi robila 3D, ale musím povedať, že zážitok mi veľmi pokazila asistentka, ktorá tam chodila naštvaná hore dole a bola veľmi nepríjemná. Keď ma volala dnu, spýtala som sa, či môže ísť aj partner a ona po naštvanej odpovedi Nie! zabuchla dvere a vnútri sa na mňa osopila, že predsa idem a vaginálny ultrazvuk. Ja som jej na to odpovedala - No a? ...s partnerom sme o tom vedeli, ale takisto chcel vidieť drobca prvýkrát. Nakoniec ho zavolala, ale bola som už nervózna, lekárka sa nevedela do mňa dostať a tiež sa na mňa osopila, nech sa už konečne uvoľním. Celé to bolo napäté a nepríjemné. Vyšetrenie krátke, všetko šup šup, srdce sme počuli asi sekundu. Bola som veľmi sklamaná. Na prvotrimestrálny screening som sa objednala do Myslavy, kde bol úžasný prístup - bola som u Dr. Lukáčovej. Úžasná sestrička aj lekárka, veľmi ľudský prístup, všetko vysvetlené. Čakali sme asi 45min, ale s tým sme počítali a vôbec nám to nevadilo. Partner pri vyšetrení bol samozrejmosťou a nemusel sedieť 3 metre odo mňa, ale hneď pri mne a držať ma za ruku. Na všetky ostatné screeningy pojdeme určite už len tam.

evkaiska
5. jan 2018

Môj gynekológ si nebol istý nalezom na poslednom usg u nho, tak ma poslal do Myslavy. Bol trosku problem sa tam dovolať, lebo bud nedvíhali, alebo bolo obsadene, ale potom mi spatne volali oni (asi sestrička, lebo to bola žena, a dohodli sme sa na termíne v utorok (volala som v stredu predtým)). Ešte musím pár dní vydržať a trošku sa bojím nálezu, ale píšete, že sú ozaj odborníci, tak ma to upokojuje. Som zvedavá, čo mi povedia a dúfam, že to budú len dobré správy. Fotky a videá budu len bonus k tomu všetkému.

ludmila1307
8. feb 2018

@evkaiska Mozem sa opytat, citala som na ich stranke, ze robia uz ten ultrazvuk zdarma, je to pravda, nic ste neplatili??? Ja som bola este v roku 2015 na tie dva, v prvom a druhom trimestri a bola som vtedy spokojna a preto chcem ist aj teraz a akurat vcera som studovala ich stranku a dost ma to prekvapilo. Dakujem 😉

evkaiska
10. feb 2018

@ludmila1307 my sme v 13.tt platili 40€. Bol to kombinovaný test - 3D+odber krvi. V 2.trimestri sme este neboli, tak neviem.

evkaiska
10. feb 2018

@evkaiska a pozor, povedali nam, ze ak chceme fotky, mame si priniesť čisté, uplne nove CD a po usg nam doktorka povedala, ze fotky dávajú len na usb, aj to musi byt uplne nove. Da sa kúpiť aj tam na recepcii, vraj za 8€, ale netusim, ake veľké, tak radšej si vezmite svoje, veď bezne stoja par eur.

ludmila1307
10. feb 2018

@evkaiska toto viem, to aj predtym nas upozornili, ze novy usb si mozme priniest, ak chceme zaznam z vysetrenia a fotky. A tiez sa mi mari, ze za ten kombinovany test sme tolko platili a potom ten druhy usg bol o nieco drahsi, tusim o 5 eur, len nepamätam uz presne. Mna teraz zmiatli na nete tie informacie, ze su prve pracovisko, co to robia zdarma, nechce sa mi verit tomu. No budem sa objednavat, tak sa popytam na to 😉 dakujem pekne za info.

nightrover
12. feb 2018

@ludmila1307 Ahoj, vysetrenie nie je zdarma, ale fotky a video su zdarma. Vysetrenje stoji 40€ - 45€ tusim, podla toho, na ktore ides, ale uz nemusis doplacat dalsich 30€ za fotky tak, ako si pytaju inde 🙂

kleo26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kleo26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kleo26
27. feb 2018

Dievcata viete mi povedat ci sa da vobec objednat na prvotrimestralny usg v tom 11-13tt ako aj na morfologicky usg v 20tt na vymenny listok zadarmo? Pytam sa preto,aj vam chcem poradit, aby ste usetrili peniazky ,lebo v 30tt som sla na usg prietoky na VL bez poplatov.

evkaiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkaiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ettie
12. mar 2018

Zacina byt velmi zaujimave, ze tu niekto nahlasuje negativne hodnotenia na Myslavu...

ludko2
16. jún 2020

Juhamed neodporucam, velmi zla skusenost,a tiez vela medikov ci doktoriek na atestaciu ktore sa tam zaucaju na vas..

ludko2
16. jún 2020

@nata_ presne takto to tam chodi uplne presne opysane vy len pacientka mate byt ticho dr. Juhas len rychlo diktuje sekretarke ktora asi nestiha zapisovat lebo aj umna spravila chybne zapisi a dr. sa venuje len medickam, ktore zauca, v laticine im na ultrazvuku ukazuje veci a vy nic nerozumiete o 5-10 minut je po vysetreni poculi ste len nejake slova ze abnormalis a pod. no nebol cas vysvetlit poriadne o co ide, vonku cakaju dalie pacientky ktore uz cakaju tiez 1-2 hodiny na 5-10 minutove 3d vysetrenie kde nieje nic rozumiet, na konci dostane papier na podpis, ze ste vsetko rozumeli a boli oboznameny..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre