Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

pampuliacik
25. feb 2008

dik 😀 potom dam vediet, ako to dopadlo. predsa len, dokyho som doteraz este nemala 😀 a uz vobec nie v mojom veku... 😉

marhulka88
26. feb 2008

😀 no to mas pravdu je to take divne..ja som tiez este nemala dokyho v mojom veku ale ja uz mam pocit ze sa odhalim bez problemov pred kazdym .. za posledny rok ma uz vysetrilo tooolko lekarov ze az 🙂 .. takze ja som uz taka exhibicionistka 😅 ... ja sa skor hanbim ze sa tam vzdy hadzem a fucim ako parny stroj kym sa pozbieram z lehatka raz to lehatko vyvratim aj so sebou a bude po srande hehehe

jesienka
2. mar 2008

ahojte tehulky, cely den snorim na konikovi ale zatial som sa nedopatrala, tak mi mozno poradite vy...
pred 2 tyzdnami som bola na 3d sone u dr. dankovcika (teda u dr. muranskej) a minuly tazden som mala mat vysledky. tak som volala a su vraj v poriadku. ale par dni dozadu mi kolegyna ktora je tiez tehu vravela, ze sa mi nestaci informovat len telefonicky ale vysledok mam doniest mojej obvodnej gynekologicke ked pojdem do najblizsej poradne. je to pravda? mam si ist pre pisomne vysledky? nechcem sa tam trepat kym to neviem naisto...

jankapo
2. mar 2008

Jesienka, ja som bola tiez u Dankovcika a moj obvodny povedal, ze pokial je vsetko ok, nemusi o tom vediet, a tiez som rizikova a lekarka co ma sleduje mi tiez vravela,ze jej mam dat vediet ak sa Dankovcikovi nebude cosi pozdavat. Takze podla mna ti nic netreba,ak je to ok, ak by nebolo, samozrejme, tvoj obvodny musi o tom vediet a zariadit sa podla toho, poradit ci co dalej....

dianka08
2. mar 2008

Jesienka, podla mna je to individualne, zalezi to od doktora...ja som bola na zaciatku tehu tiez u Dr. Dankovcika na ultrazvuk aj na krvne testy, ktore robi v 12. tyzdni a ked som mala hotove vysledky oznamila som ich svojmu gynekologovi, ktory sa takmer urazil, ze som bola u ineho lekara, hoci on taketo vysetrenia nerobi 😒

jesienka
3. mar 2008

tak ten tvoj gynekolog je, neuraz sa, dobry cvok... ved tie testy nemoze robit kazdy gyndos, v KE su to pokial viem len traja...

nikoleta164
9. mar 2008

baby, kolko sa plati u dankovcika za 3d ultrazvuk? som este nebola a vraj sa odporuca od 20tt, neviem ci sa uz objednat, ci nie. neviete ake su cakacie lehoty na objednanie?

gabkazabka
9. mar 2008

ahoj Nikoleta,
za vysetrenie plodu sa plati 300 sk (pokial niesi vo Vseobecnej zdrav.poistovni,vtedy sa plati 1000 sk).Ak by si chcela aj fotky a video napalene na cd,tak + 1500 sk.
A na vysetrenie sa treba objednat tak 3 - 4 tyzdne dopredu.
Inac,Dr.Dankovcik je fakt super,my sme u neho boli a bol velmi mily,prijemny a vysvetloval nam vsetko,co robil,meral....atd.Vsetky vysledky dostanes aj vytlacene na papieri a este sme dostali aj Prenatal Box-tu krabicu so vzorkami.

nikoleta164
10. mar 2008

dik gabkazabka, uz sa tak tesim, ked uvidim maleho drobca a hlavne chcem prekvapit nasho ocinka 😵 .prenatal Box som dostala od svojej gyndosky a poslala si navratku na rezervne boxu po porode?

mien
10. mar 2008

veľmi vás prosím odpíšte, ako sa robí 3D od spodu alebo cez bruško ďakujem

jankapo
10. mar 2008

mien, cez brusenko... 🙂

mien
10. mar 2008

jankapo veĽMI PEKNE ďakuje, hambila som sa aj spýtať

kinu
11. máj 2008

AHOJTE, JA POZNáM V KOSICIACH DR. DANKOVčIKA, ON ROBí TIE 3D-čKá, AJ JA SOM OBJEDNANá NA TENTO MESIAC

marcela3
16. máj 2008

Zdravím všetky budúce mamičky. Ja čakám 3 bábo a v pondelok som objednaná na 3d ultrazvuk k p.doktorovi Dankovčíkovi. Dnes som k nemu telefonovala, je na novej adrese: Masarikova 17/A pri železničnej nemocnici v Košiciach. Ak niekto nemá telefonny kontakt tak ho tu napíšem: 0905 129129. Už sa nemôžem dočkať keď uvidím toho môjho drobca.
🙂

bibianka
16. máj 2008

A je to taká sýto žltá budova, 2. posch. Majú výťah.

marcela3
16. máj 2008

Bzucinka a Bibianka vďaka za info a int adresu.

viktoriau
19. máj 2008

ahojte....my sme boli s manzelom 8. maja na tomto ultrazvuku a platili sme 1500...vyborny pristup len neviem ako sa ten lekar volal🙂) vtedy ma asi on velmi nezaujimal ale sidli vedla Zeleznicnej nemocnice v zltej budove...ako je lekaren a nad lekarnou na 2. poschodi.....ak by mal niekto zaujem mam aj tel.cislo tak mozem poslat

ssllaavvkkaa
20. máj 2008

ahojte babenky, citam tieto fora a prave v tomto skusim najst odpovede na moje otazky. prajem vela lasky.

na teste som mala vytuzene //, prestahovala som sa do Kosic a hladam tu nejakeho lekara, aby som nemusela dochadzat do Presova - Niznej Sebastovej.

moja doktorka mi dala kontakt na Dr. Stefan Nagy, ale neviem sa mu dovolat, ma sidlit na Postovej,
prosim poradte mi prosim este niekoho.

pampuliacik
20. máj 2008

ahoj ssllaavvkkaa, vyber je na tebe, odporucam ti precitat si rozne diskusie, myslim ze najme na druhom fore (neviem ci ho tu mozem spominat, ale v nazve ma "babetko") - alebo skus zadat do googlu niektore mena a myslim ze ta "odhodi" k spominabym diskusiam. chvalia roznych lekarov- zavisi od toho, kde chces chodit a ako daleko. napr. Dr. Ivanovova v Novej nemocnici (ma vsak vraj uz strasne vela pacientiek), dalej chvalia Dr. Hoppana (poliklinika na Jazere), Dr. Luptaka (Hroncova ulica - pri amfiteatri), Dr. Mikulovu mladsiu (vraj sidli v nejakej ruzovej bytovke oproti nemocnici na Rastislavke). Dr. Nagy-ho spominali v nejakych diskusiach, len uz neviem ci v dobrom alebo v zlom 😖 . Naozaj skus zadat aj jeho meno do googlu a pohladat nejake reakcie, lebo niektori lekari su desni

ssllaavvkkaa
20. máj 2008

pampuliacik, dakujem za radu. nikoho tu nepoznam - teda okrem priatela 😉 a jeho rodiny. moja lekarka je dobra, ale to cestovanie, brala som clostil a tak som chodila 3-krat do mesiaca a teraz ked sa objavila aj druha ciarka, tak som chcela prejst tu. este raz dakujem a prajem vsetko dobre

stefanyyyy
9. jún 2008

ahojte tehulky som o3Dultrazvuk k panovy dankovcikovy chcela by som sa vas spitat kolko osob pusti somnou dnu???aby sa mohli pozriet 😀

stefanyyyy
9. jún 2008

ahojte tehulky chcela by som sa opitat kolko ludi moze ist somnou na 3D ultrazvuk som objednana na piatok k dankovcikovy 😀

stefanyyyy
9. jún 2008

ahoj babica tak sa objednaj k dankovcikovy velmi ho chvalia 0905129129 😀

mywiel
9. jún 2008

Co je to ten 4D ultrazvuk a ako sa lisi od 3D, nejako si to neviem predstavit? 😕

evca35
9. jún 2008

stefanyyyy: ty si asi nemala dobré známky zo slovenčiny, že?

bzucinka
11. jún 2008

stefanyyyy: so mnou bol dnu manzel. Predtym bola u neho jedna pani a s tou bol manzel, sestra a mama 🙂 Zrejme zalezi od dohody s lekarom 😉 A musim povedat, ze bol v pohode... 🙂

ennyp
27. jún 2008

ahojte...nebola ste niektorá na 3D usg u Dr. Zborovjana? Som objednaná o dva mesiace a mala by som platiť 600 Sk. Zdá sa mi to dosť lacné oproti ostatným, tak neviem či je to aj také kvalitné

babica1
autor
27. jún 2008

Nuž, ennyp.. kvalitá rovná sa cena.... to platí v tomto prípade... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ankam
31. okt 2008

dievcata niesom s KE ale je to najblizsie kde robia 3D ultrazvuk.Prosim vas poradte mi kde je to najlepsie popripade kontakt.Pochvalujete co citam Dr.Dankovcika-tak ist k nemu?Dakujem-pomozte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre