Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

yesno22
11. máj 2007

dobru chut, ja idem hajat...este stale dobieham prebdene prve noci s malym 😅

sisulik
11. máj 2007

yesno..uz som si pozrela tvoje fotecky z 3D..su nadherne...aj ked najlepsie bolo vidno a rozoznat tu prvu fotecku... 😉

safiah
11. máj 2007

sisulik moj kde ta len nenajdem.inak tie fotecky co si poslala su prekrasne MSH

sisulik
11. máj 2007

😀 dakujem safiah... 😀

safiah
11. máj 2007

takze to mam brat tak ze ak pojdem na 3d v 23tt tak uz babo bude velike

safiah
11. máj 2007

teda vlatne boje dvojvajka uff len nech maju este dost miesta na roztahovanie noziciek 😨

sisulik
11. máj 2007

safi...uvidzis, ne? hehe...vytrim... 😀

safiah
11. máj 2007

sisulik ja chcem vidiet len jedno vies co hehe 😅

babica1
autor
12. máj 2007

no tak som zvädavá aj ja.......... na to vieš čo 😀 😀 😀 😀
a to ideš v stredu ak dobre fuxujem mená a termíny

sisulik
12. máj 2007

jeej safi, az teraz som si vsimla tvoje pismenka...vdaka babici.. 😀 ja ti vravim ze budes mat do paru 😀 na lavo chalan, na pravo baba...
ano babi, safi ide v stredu...

safiah
12. máj 2007

moja sekretarka sisulik vam uz odpovedala za mna 😀 to akoby som pisala mozte jej kludne verit 😀

sisulik
13. máj 2007

safiah 😀 😀 😀

babica1
autor
14. máj 2007

počúvajte,babky-tehulky - vraj dr.rozprávkovi ušiel rázštep pdnebia a pery....... a točil video záznam trvajúci 30 min, zhrabol 3000sk a vydlabol sa na to.......chápete to 😖 😖 😖 😖 😖 😖

val01
14. máj 2007

ahojte...
babica to vazne ? tak to je teda smutne 😒

valhali
14. máj 2007

tak, nikto nie je neomylny,ale kedze som bola u neho aj ja, tak istotu potom nemam na 100% v nicom 😒 ..ani v pohlavi 😀

safiah
14. máj 2007

ahoj valhali, hehe no ja by som si nebola taka ista tiez.ale kludne sa moze volat aj emmos.
val vobec sa neznepokojuj nad tym mysli pozitivne.ja sice niesom lekar ale co by sa uz dalo robit v nasom tt ked zistia nejaku poruchu? 😎

valhali
14. máj 2007

safiah, hehe, si ma tu vymakla? 😉 mas pravdu,uz keby zistili hocico, uz by to aj tak nic neovplyvnilo. Treba mysliet pozitivne,ze nase dietatka su zdrave,nemaju dovod nebyt.

jul
14. máj 2007

valušik a ty co tu robis moja????? este nespiiis????

safiah
15. máj 2007

valhali ja som spion 😀 😀 😀

zuzka82
15. máj 2007

jejha, akurat citam o tom razstepe... ☹ ☹ fakt je to divne.. 😨

babica1
autor
15. máj 2007

nuž a predsa je to pravda.......... ja idem zajtra na 3D/4D.sa teším 😉 😉 😉 😉

sisulik
16. máj 2007

babica...si si presunula termin na dnes? nemala si ist nahodou az v piatok?? 😀
inac to centrum kam ides ma aj web stranku, vsak safiah? hehe.. www.3dultrazvuk.sk
no babica..ved uz pis ako si dnes dopadla... 😀

co sa tyka chybicky dr. rozpravku....on ten razstep neurobil len si ho nevsimol 😅 kazdy z nas robi chyby, ale tie ktore ste boli u neho alebo i u niekoho ineho, zbytocne sa nestresujte...

zuzka82
16. máj 2007

len osobna skusenost s rozpravkom (moa) - velmi mily, ochotny, pacil sa mi pristup...

safiah
16. máj 2007

ano tetuska sisulik ma ma ale tusim babica to uz vie ale moze pomoct druhym. ja som este furt rozrusena joooj nech je uz pol siestej velmi tesiiiim.
babica tak nezabudni napismenkovat ako bolo nech sa tesim este viac... 😀

sisulik
16. máj 2007

safiah..ved ja som tu stranku nepisala babici..ale tak vseobecne...ona mala ist na ktoru? 😎

babica1
autor
16. máj 2007

halo halo............. bolo to super.......najprv musím prežuť ten zážitok.Zajra porozprávam..........
Je pravda, že som trošičku čakala, lebo tam bolo viac tehuliek, ale sestrička v čakárni ponúkla cukríkom, vodou....... bola usmievavá........ a potom dr. bol fantastický....... všetko vysvetlil.no a tie zábery? Tá tvárička, ten noštek.......moje nervz.... celý otecko......... 🙂 🙂 🙂 🙂
Poviem Vám,veľmi sa oplatilo

safiah
16. máj 2007

aj mne aj mne a povedal ti co cakate. bolo to super mame aj fotecky na cd. a na ktoru si tam bola?

sisulik
17. máj 2007

babica..no co, uz ten zazitok si prezula? no, rychlo rychlo rychlo napis co bolo...a co cakas... 😎

zuzka82
17. máj 2007

😀

safiah
17. máj 2007

babica ty si tajnoskarka neprezradiiiiis nam niic ☹ ja este lietam ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre