Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

jolanka
5. nov 2007

ahojte, kdyz zitra zavolam na 3d uzv, za jak dlouho si me objednaj?

babica1
autor
7. nov 2007

Asi 2-3 týždne ...podľa toho ako mňa objednali ☹

ninka1234
7. nov 2007

ahojte aj sa som bola na 3D v košiciach a môžem len a len odporúčať. Pan doktor je úžasny všetko nám pekne povysvetľoval a aj všetko pekne vyšetril

vilkakatka
7. nov 2007

Ahojky 😉
Tak 3D bol naozaj zazitok, aj ked Babuliatko len spinkalo a malo hlavicku stale vborenu do placenty...ale co sa dalo, to pan doktor vysetril 😵
Mozem len odporucat 😉

babica1
autor
8. nov 2007

A ste boli objednané na časenku? 😒

babica1
autor
10. nov 2007

Tak neva, hlaven,že ste boli spokojne 😉

sisulik
10. nov 2007

ahoj babi...uz si porodila???

jarka70
11. nov 2007

ahojte som v 16 tyz.a idem na 3d ultraz.19 novembra ku / dr.rozpravka/ na rastislavku nemam este urceny cas musim mu zavolat ale po tom co som sa tu o nom docitala tak som soknuta asi sa ho najprv opytam kolko budem platit.nenajde sa nieco aj pozitivne nanho?

babica1
autor
12. nov 2007

jarka 70 - to myslíš vážne? Po prevé v 16 t.g. sa žiadna diagnsotika nerobí. začína sa až v 19 t.g. / to viem z www.3Dultrazvuk.sk.
Potom tá platba. A potom ten jeho prístup k vedomostiam.... 😝 😝 😝 ☹

jarka70
12. nov 2007

babica1-ja tam idem koli tomu ze moja dr.ma hrozny ultrazvuk taky prenosny mini a ja by som chcela nejaky ten zaznam babatka na cd aj dajaku tu fotecku chystam sa 3d usg aj neskor /25tyz/a pocula som ze zena moze ist aj v tomto tyzdni.

babica1
autor
12. nov 2007

Ale veď neni jediny.. a už existuje aj lepsi ultrazvuk skus precitat stranku,čo som ti doporučila a rozhodni sa. 😒 😒
Ja ta neodhovaram... kazda si ideme svojou cestou,inym lekarom a nemocniciam a ambulanciam doverujeme.

lucietta
12. nov 2007

Ahojte 🙂 ja som bola u Dr. Dankovčika v 12TT a urobil mi kombinovaný test, bolo to super, videla som cele babenko a už vtedy mi povedal, ze to bude asi dievčatko, aj keď to nevedel naisto. Chystam sa k nemu kvoly zaznamu a fotkam okolo 28TT, lebo ta doktorka, ktora mu tam pomaha mi povedala, že vtedy su najkrajšie obrazky, tak neviem. Ale bol velmi mily, všetko poriadne pozrel, ukazal, vysvetlil, takže vrelo odporučam 🙂

luclee
12. nov 2007

ahojte baby, mám jednu prosbu na vás. nechcu sa mi čítat včetky príspevky čo su na modrom koníkovi o 3D/4D a tak sa vás pýtam, kolko minut trvá len samotná nahrávka na dvd? niekde som čítala že 10 min. ale to asi ako kde, a strašne rada by som to vedela .dakujem 😵

ruza11
12. nov 2007

Ahoj Luclee
Ja som objednana na Stvrtok u Dr. Dankovčika na 4D ultrazvuk. na 17:15 a vraj som posledna robi do 18:00. Sestricka mi vravela ze cisteho zaznamu je cca 20 minut

luclee
12. nov 2007

ahojruza, no to som teda prekvapená 😲 , asi naozaj záleží od lekára. ja som objednaná do hlohovca, sestry som sa nespýtala 😖 ale na ich stránke je písané že vyšetrenie trvá tolko čo aj iné u lekára, tak neviem, lebo ked to bude trvat tolko ako u mojho lekára tak budem asi sklamaná. 😒

ruza11
12. nov 2007

Neviem ja len pisem co mi povedala sestricka vo stvrtok ti napisem viac. Uz sa nevieme docka. Dufam ze nam pan Dr. povie uz pohlavie 🙂

luclee
12. nov 2007

oki,napíš 🙂 , držím päste a uži si to

babica1
autor
12. nov 2007

no ja keď som bola, vyšetroval a snažil sa cca 30 min. No a čo sa vydarilo, to napálil na CDčko....

luclee
12. nov 2007

ja som sa pred chvílou pýtala aj jednej mojej kamošky kolko má napálené, a ona má len 6 - 45sekundových video sekvencíí a aj z toho su dobre viditelné len dve , to by ma naštvalo , ked už tolko za to mám zacvakať 😠 neviem si pomocť, ale je to tak trochu zdieranie.

babica1
autor
13. nov 2007

hm... vidíš, nie vždy sa podarí. Ja som spokojná 😒

haannka
13. nov 2007

Ahojte,
čítam o Dr.Dankovčíkovi a normálne ste ma nažhavili na 3D/4D utz. Som však dnes 30+1 tt. Myslíte, že je to už príliš neskoro? Vilkatka bola tuším tiež tak neskôr, alebo sa mýlim? 😒

zuzickah
14. nov 2007

Mozete mi prosim povedat, kde presne sa 3D ultrazvuk v Kosiciach nachadza? Dakujem.

babica1
autor
15. nov 2007

zuzickah : Mojmírova 8 - za OD Dargov,oproti divadlu Thalia dole v suteréne
Haannka: skús im zavolať,poradia Ti ☹ ☹

babica1
autor
20. nov 2007

Ako ste dopadli,kočky???? 😅 😅 😅 😅

babica1
autor
26. nov 2007

Nema nik skusenosti? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jarka70
26. nov 2007

tak ja mam super zazitok ja ho vrelo odporucam/3d usg/ a viem ze aj maly je v poriadku je to nieco prekrasne :no ja som platila 1000sk bola som dnu 30 min. na cd mam 10-30sek.video sekvencii,ktore su super a k tomu 5 fotiek ,babatko cely cas bolo v pohybe bolo dost aktivne takze nam ukazalo aj v plnej parade pindika takze vieme ze to bude chlapcek -bol komplet prezrety a nic mu nechyba vsetko je ok.Dostali sme aj spravu pre moju dr.ku ktorej chodim.

babica1
autor
30. nov 2007

Ani nevieš,ako ma to teší... 😝 😝

katka_25
3. dec 2007

Ahojte baby...čítam príspevky a som v šoku trošku, čo je na tom 3D také drahé? Podľa mňa je to neúmerný poplatok, zarábať na tehotných, no neviem....poviem pravdu nečakala som že sa toľko platí, ale čo iné nám ostáva? že? aj ja na to asi pôjdem, musím pozisťovať, kedy by som na to mohla ísť a kam....a pôjdem aj ja...... ja som len v "začiatkoch" tak sa musím rozkukať poriadneo tých to veciach a pôjdem, ako pozerám, tak máte dobré skúsenosti... držím palce 😀

jolanka
3. dec 2007

ahojte, mi jsme byli vcera a je to krasny zazitek. dr je bezva, takovy srandista a vse vysvetli.

katka_25
3. dec 2007

neviem nevyznám sa v tom ešte tak....ale asi kedy sa odporúča na to ísť, aby už fakt bolo toho viacej vidno? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre