Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

edusik
3. nov 2008

Anjelinka ďakujem aj keď neviem čo znamená "zatvoria temu".

anjelinka
3. nov 2008

no ze ti ju uzamknut, ak je otvorena taka ista, ako to uz je.

edusik
3. nov 2008

Mam sa objednať na december k MUDr. Dankovčíkovi ale neviem sa tam 2 týždeň dovolať, nebola ste niektora sa tam objednať osobne. Stále má obsadené alebo to nik nedvíha. Čo vlastne znamená "KT" vyšetrenie?

beadz
3. nov 2008

edusik, a ty nie si z kosic ? lebo jednoduchsie by bolo tam zajst a objednat sa. oni nedvihaju, ked maju pacientov alebo vela prace. tak len skusat treba ...
ankam: www.3dultrazvuk.sk

edusik
3. nov 2008

Beadz, som z Ke preto sa pýtam či sa viem tam ísť obj. aj osobne. Nechcela som tam vpáliť len tak, aby ma nevyhodili - preto sa pýtam. A čo tá skratka "KT", čo to môže byť?

beadz
3. nov 2008

edusik, kludne tam chod. je tam zlata sestricka. ja tam tiez idem zajtra, ale na vysetrenie. a kt vobec neviem co znamena

edusik
3. nov 2008

😀 dakujem

mystery7
5. nov 2008

ahojte kocky,
ja som o 2 tyzdne objednana na ten 3D utz k dankovcikovi.
Nevedela som, ze sa za to az tolko plati ( 1000 +1500 za foto). Moja dr. mi dala vymenny listok, tak som myslela ze to preplaca poistovna. Ja som prave vo vseobecnej zdravotnej. ☹

zuzkaprofant
5. nov 2008

mystery som ti vraveee ze sa za to plati ale inac ze az tolko to som si nemyslela ☹

sasenkat
5. nov 2008

mystery ahoj!
moja kamoska bola pred tyzdnom u Dankovcika a mala listok od doktorky a neplatila nic, este jej aj jednu fotku vytlacil
ale ked budes chciet DVD aj s fotkami tak za to sa plati

mystery7
5. nov 2008

sasenka: vdaka, nevies aku ma poistovnu ta kamoska?

zuzka: nestras ma 😉

martinka17
5. nov 2008

mystery
ja som bola tiež u Dankovčíka s výmenným lístkom od mojej doky v 13tt , mám spoločnú a neplatila som ani korunu🙂

jankica
5. nov 2008

ahojte babise, nechcem sa stavat na stranu doktorov, ale myslim si, ze tie najnovsie pristroje su hrozne drahe a oni chcu, aby sa im ta investicia vratila. myslim si, ze to onedlho bude lacnelsie.

tinucha
5. nov 2008

Edusik, asi si myslela NT vyšetrenie. To je presvietenie šije bábätka. Vďaka tomusa dá takto skoro zistiť, či bábätko nemá Downov syndróm,a lebo nejakú inú vadu.
Ja som v 12.tt nepaltila nič a v 20.tt napriek tomu, že som mala výmenný lístok som paltila 500 Sk za uzv a za fotku 200 Sk. Ale neľutujem, určite odporúčam. 😉 🙂

mystery7
5. nov 2008

ved jasne, nechcem to zadarmo, ale dat 1000+1500 sa mi zda dost vela - hlavne ked je to vyhladavany UTZ a chodi tam kopec pacientiek

martinka17
5. nov 2008

mystery
nedáš nič v 12tt, ak ideš na lístok...a ako ti píše Tinucha..to je krááááásny zážitok. Môj krpček celý čas cumľal palec, pohodička lesná...ani sa nechel pohnúť, keď to doky potreboval. Videla som ho na obrazovke s uhlopriečkou snáď 100sm, doslova v nadživotnej veľkosti. A 24 hodín som potom chodila vysmiata ako lečo, som len na neho myslela, stráášne super deň som potom mala. V 20 a 30tt si už robí usg moja doky, takže som si to nezopakovala..ale stále vidím ten palec v puse 😀
A že sa platí...je to novinka anie je zahrnutá do poistenia zdravotiek. A ako píše jankica...je to drahé zariadenie, potrebujú aby sa im investícia vrátila. Ber to tak, že v blave je to ešte drahšie. A ak to chceš lacnejšie skús sa opýtať v novej nemocke a na Rastislavke 😅

gabriela_ke
5. nov 2008

ja som bola v 20 tt na listok od mojej dr. a tiez som doplacala 500,- (som vo vseobecnej)...ked som sa tam objednavala, sestricka ma upozornila, ze doplatok bude 500 a fotka 200 - tak ako pise tinucha - tiez odporucam 🙂

katka2808
2. dec 2008

caute baby, a to sa da objednat len medzi 15tou a 18tou hodinou k MUDr. Dankovcikovi? to je dost blby cas, ked clovek pracuje... a v ktorom tyzdni tam uz mozem zajst na ultrazvuk? ja som teraz v 14tom. poradte, prosim. dakujem! 🙂

mystery7
5. dec 2008

mna objednali na dalsi utz v 22 tt (19.1.) o 17:00 a ano aj mna upozornili, ze to bude stat 490 sk. Teraz som bola objednana na 14:30 a vzala ma nejaka mlada doktorka.

objednavky prijimaju medzi 8:00-11:00 a kedy presne robi dankovcik, to si musis dohodnut so sestrickou.

dara9402
5. dec 2008

kocky za morfologiu plodu tj vysetrenie v 20 - 23 tt sa u Dankovcika neplati nic len v pripade ze ste poistenkynami Union ZP ostatne poistovne toto vysetrenia nehradia v plnej vyske preto sa doplaca tych 500 sk, a za foto si dava kazdy doki cenu zvlast. ostatny doktori ktrori za toto vysetrenie pytaju viac penazi ( uz som pocula aj take ze 3000 ) tak bud nemaju zmluvy s poistovnami alebo len chce sprosto zarabat

inak je to super vidiet mimco🙂))))))

katka2808
5. dec 2008

mystery7, dakujem ti

nezabudka84
5. dec 2008

Ahojte baby, najlepsie je prejst k doktorke Muranskej, a ked ste jej pacientka, tak vam urobi ultrazvuk v ramci vysetrenia.Ona je na tej ambulancii stale...

katy2
5. dec 2008

ja idem na screening v 13tt v pondelok k muranskej, mam vymenny listok od dr. a budem platit 100sk, mam doveru.... ale nelutujem.... mne to chcel spravit aj moj gyn., ale neverim mu tak, ako dr. dankovcikovi ci muranskej v tejto veci.... a u mojho by som platila 350sk....

veronika1982
6. dec 2008

ahojte ja idem na ultrazvuk 12.12. nie som priamo z kosic ale moj lekar mi odporucil dr. dankovcika a dal mi aj vymenny listok. ako to tam prebieha? daju mi fotky a aj nejake dvd alebo nie. mam poistovnu union a tak neviem ci budem nieco doplacat alebo nie.

mauzos
6. dec 2008

Ahojte ja som bola u Muranskej v 12 tt na meranie NT, neplatila som nic, kedze som mala vymenny listok od mojej dr. Minuly tyzden som bola u Dankovcika na morfologii plodu, t.j. v 20 tt a platila som 500 Sk, lebo som bola objednana uz davno. Teraz zvysili cenu a doplaca sa uz myslim 690Sk. Za fotku beru 200 a 300 Sk, podla toho ci to je 3D. Vo stvrtok sme tam boli na 4D videjka plus fotky, dali nam to na CD a platili sme 2000Sk. Ale urcite to stalo za to, bol to nadherny zazitok a mame aj krasne zabery.

mauzos
6. dec 2008

Inak ja mam spolocnu poistovnu, neviem ako je to s Union

mauzos
6. dec 2008

A este som zabudla, ze ma vcera hned objednali na 29 tt na kontrolu plodov a prietokov a zato sa doplaca 300 Sk ak mas vymenny listok od svojej dr.

veronika1982
6. dec 2008

a to im treba povedat ze chceme aj dvd? alebo oni nam ponuknu co si mozeme vybrat.este sa chcem opytat ci je to vas lekar alebo ste z kosic ze sa tak objednavate stale k nemu?

mauzos
6. dec 2008

Som z Kosic a odporucila mi ho moja lekarka na to prve vysetrenie v 12 tt. Na to video sa treba objednat zvlast, to nie je vysetrenie, len cisto pre pobavenie 🙂 Nahravaju to na CD

veronika1982
6. dec 2008

treba sa na to zvlast objednat? tak to som nevedela. som si myslela ze to pod jednym spravia.. no tak uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre