Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

babica1
autor
4. dec 2007

Drahé? A čo myslíš,koľko stojí taký ultrazvukový prístroj? Doktor nám povedal, že má cenu 2 porche..... ešte stále myslíš, že je ro drahé? ...... 😒

lauritka
4. dec 2007

ahojte. moze ist aj partner so mnou na ten screening u Dankovcika?

jolanka
5. dec 2007

ahojky,
lauritka- ano moze, se mnou byl take.je to krasny zazitek.
katka_25, muzes jit kdykoli, ale prvni se doporuceje mezi 11-13tt. mi jsme byli v 22tt na kontrolu srdicka.

lauritka
5. dec 2007

dakujem jolanka. 🙂

bznka
5. dec 2007

Ahojte .... takja som bola u doktora Danovcaka v 21 tyzdni....chcela som najma skontrolovat ten screening a ten sa vtedy robi, doktor bol super...boli sme spolu smangelom, vsetko poriadne skontrolovall, vysvetlil ... potom urobil CDcko aj ked nie je extra dlhe...male sa malo hybalo takze videa ani nemame a len par fotiek lebo tiez nebolo najlepsie otocene...ale to co mame staci 😉 , a mam tam aj par obrazkov ktorym nerozumiem, tak preto odporucam keby sa dlao tak si skontrolujte uz tam CD co vam napali a nech vam to vysvetli...aybs te nebolipotom doma prekvapene co tam vlastne mate a najma kolko....kazdy to ma ine 😉 , podla toho ako je babo ulozene ci sa hybe a tak 😉

babica1
autor
6. dec 2007

bznka: ja si myslím, že Ti to radi vysvetlia,ak tam pôjdeš..... Ak nie doktor, tak doktorka, čo tam je.... 😵 😵 😵

lauritka
6. dec 2007

no mne ide aj hlavne o to..aby toto vysetrenie stacilo na potvrdenie, ze nema vyvojove vady, teda aby som uz nemusela ist na amniocentezu.
bere ten Dankovcik aj krv ?

babica1
autor
6. dec 2007

Lauritka ja som musela ist do labaku.... nebere... to mi vysvetlil, že je len ultrazvuková ambulancia ☹

lauritka
6. dec 2007

a nerobi este nejaky odber krvi????? 😕

babica1
autor
6. dec 2007

v 12 týždni posielaju do labaku.... 😒

lauritka
6. dec 2007

on ??? alebo ako myslis? ake testy ?

babica1
autor
6. dec 2007

v akom si týždni?

lauritka
6. dec 2007

babica este len 7. zacinam.

misanik
6. dec 2007

Lauritka, ja som bola u Dankovcika s manzelom. Bola som tam v 12tt. Bol strasne zlaty, vsetko nam povysvetloval, poukazoval. Pomeral NT trubicu, pozeral nosovu kost. CD nemam, lebo v tomto stadiu este nie je velmi co antacat, dietatko je malicke, ide o vysetrenie, ci je plod v poriadku. Namerane hodnoty ktore urobil sa kombinuju s krvnym testom. V rovnaky den ako robil usg mi u mojho gynekologa vzali krv a potom v labaku nejak dali do pomeru hodnoty z krvi a co nameral Dankovcik.

lauritka
6. dec 2007

misanik a ked su tie testy v poriadku, tak to staci ?? nemusim sa potom robit amnicenteza?

misanik
6. dec 2007

Lauritka, ja mam tie testy v poriadku. Este mi robili krvne testu AFP, tzv tripple test,ale to este nemam vysledky. Ale tieto tripple testy casto vychadzaju nepresne, toto vysetrenie v 12tt, 3D+krv je vraj presnejsie. Ak by som mala aj zle vysledky tripple testu a odporucili by mi amnio, nemyslim, ze by som isla, som uz 18tt podla usg, vysledky budem mat az v 20tt a aj tak by pre mna ziadny vysledok amnia uz nebol rozhodujuci.

lauritka
6. dec 2007

dakujem misanik za vysvetelnie, dufam ze aj ja budem mat vsetko v poriadku. 😵 prajem prijemne tehulkovanie.

nadhera
7. dec 2007

v pondelok sa chystam na 3d do kosic k dr.rozsochovi /zastupca/ alebo priamo k primarovi - meno nepoznam,pracuju na juhu.kedze som necitala vsetky prispevky,len mi napiste,ci ste niektora pri nich boli. dakujem

babica1
autor
7. dec 2007

Hej,počula som. Perhliadli rastep pery, vady srdca.....ale chvalit sa,to vedia...
🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

babica1
autor
11. dec 2007

nadhera.... ahojky, tak ako si dopadla? 😉 😉

nadhera
11. dec 2007

OK, vsetko mi na monitore vysvetlil a ukazal a dokonca mi nieco overoval ohladom genetiky - takze teraz som kludna.

babica1
autor
12. dec 2007

nadhera : .... a teraz choď k inému a uvidíš rozdiel...... 😉 ☹

lauritka
12. dec 2007

babica ty asi nemas velmi dobre skusnosti co ??? 😕 ja som tiez trosku nedoverciva k lekarom, ale sama zi uzv robit nemozem 🙂

babica1
autor
12. dec 2007

lauritka praje ti krasny dnik.... veru nemam rada lekarov... a asi aj oni neradi vidia mna.... nespolupracujuci pacient, nedovercivy pacient, podotrievavy pacient - to všetko som ja 😖 😖 😖

lauritka
12. dec 2007

😀 babica..neviem co si prezila, ale asi ti verim, ze si skepticka...moja kamoska je..po styroch neuspesnych IVF to uz vzdali, a tiez ma tazke srdce na lekara, ze nepostupoval tak ako by mal...

babica1
autor
12. dec 2007

Lauritka : kamoška pri pocite, že lekár nekoná ako má, mala zameniť lekára... každý je omylný.... stále si to pri lekároch vravím 😝 😝 😝

lauritka
13. dec 2007

babica bohuzial, na to prisla, az vtedy, ked vycerpala vsetky tri pokusy IVF cez poistovnu a jedno KET: ten posledny jej vysiel, ale "vdaka" lekarovi o to prisla v 8.tyzdni....takze uz peniaze na to nedaju a vykaslali sa na vsetko. 🙂 zrovnali sa s osudom, bud budu mat deti alebo nie. ziadni lekari.

babica1
autor
13. dec 2007

Lauritka: niekedy práve v tomto momente sa zadarí.... uvoľní sa psychika a skôr sa zadarí.... ale ako vďaka lekárovi o to prišli? čo sa stalo? ☹

lauritka
13. dec 2007

no najprv jej ani nevysetril poriadne hormony, sice mala profil, ale mala rozhadzane hormony, ked bola potom neskor u endokrinologicky..jej gynekolog jej povedal, ze ako jej mohli robit IVF? ked hormony mala take rozhadzane..samozrejme to zistovali az po neuspechoch...
plus ona ma nejaku zvlastnu skupinu krvnu...a telo zacalo tvorit protilatky voci manzelovej krvej skupine..mal jej pichnut inekciu, tym by sa to zachranilo ale nepichol. a prsitup lekara ? preco sa nepodarilo?? proste smola...hladanie pricin ich nezaujima.

henrid
14. dec 2007

caute...aj ja som uz absolvovala 3D USG a to u dr. dankovcika. Bol mily, vsetko pekne vysvetlil a mame krasnu pamiatku za 1500sk.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre