Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

kavaapalma
29. dec 2012

@memek prosim napis mi cislo do ip..........skusila by som zavolat.......

rolak
29. dec 2012

@kavaapalma pri malej som bola raz u Dankovčíka,vyšetrovala ma MUDr. Muránska (treba sa dlho vopred objednať) a druhý raz v Šaci u Dosedlu,ten bol perfektný. vraj robí aj v novej nemocnici Beserméni.... o Luptákovi som nevedela,že robí,ani o Myslave,ja mám Myslavu na skok...to by mi vyhovovalo...

kavaapalma
29. dec 2012

@rolak ak mas vymenny listok tak platis menej.......... ale mozes sa objednat aj bez neho,ale myslim ze je tam vyssi poplatok....

rolak
29. dec 2012

ale kedy sa chodí na tie skríningy? chodí sa aj v 12.-14.tt, či to si zle pamätám a prvý je až po tripple testoch?

memek
29. dec 2012

tripple test je v 16tom sa mi zda ak to nepletiem ale na tej stranke usg.sk sa robi prvotrimestralny skrining a tam vedia zachytit ovela viac ak je nejaka porucha a nemusi ist mamicka na tripple testy ktore su aj tak vraj az zo 40% pozitivne aj ked je dietatko uplne ok a zbytocne to matku stresuje.
baby www.usg.sk tam je to krasne rozpisane vsetko aj kontakty aj vysvetlenia co v ktorom tyzdni by ste mali absolvovat.

kavaapalma
29. dec 2012

@rolak mam cislo do tej myslavy ak chces je to na stranke ako napisala memek kontakty usg.sk Juhamed.s.r.o.

memek
29. dec 2012

ja osobne odporucam dr.janovskeho. ale aj dr.juhas je fajn.

lucia006
29. dec 2012

kosice-Saca 😉

melanka21
29. dec 2012

Urcite odporucam Dr. Juhasa, chodila som k nemu este pred otehotnenim, on sa o mna postaral, pomohol mi ked sme to s malickou v brusku potrebovali najviac, pomaha mi doteraz a ultrazvukove vysetrenia su u Juhasa vzdy na 1* . Nemate co stratit, dokladne vas vysetri, urobi vsetko preto aby ste mali co najlepsi vysledok v ruke a aj tie najkrajsie fotky a videa 🙂 Kludne pozrite moje albumceky z utz, vsetky mi robil Juhas a ja som maximalne spokonucka 🙂 hlavne sa mne a dcerke v brusko vdaka nemu dobre vodi 🙂 aj ked sme lezali v nemocnici, vzdy sa staral pekne ako sa nam dari, nechodim k nemu len na utz, on je moj lekar ako hovorim od zaciatku este ani tehu som nebola. Na paciantkach svojich mu velmi zalezi 🙂 Pristroj ktorym robi utz je VOLUSON E8 ODPORUCAM 🙂

foryou25
29. dec 2012

@kavaapalma cislo: 0903 138 306, skus zavolat po novom roku, objednava sestricka, plati sa 30€, ja som platila 45€, lebo ja cakam dvojicky

@rolak asi preto ta nevyslal lebo ten prvy skrinning nie je povinny, a nerobia ho vsade, aby bol doveryhodny, mal by mat lekar z neho certifikat, a janovsky ho ma na dany skrinng ma
skrinnig da sa robit do 14tt, takze este podla mna stihas, ak ta objednaju 🙂

rolak
29. dec 2012

@foryou25 ja si tiež tak pamätám,že som bola na prvom skríningu a na meraní NT ešte pred tripple testami.... myslíš,že potrebujem papier od gynekológa....ten môj teraz spáchal samovraždu,ani neviem, či a kedy nám dajú v procare nového... ale určite som toľko neplatila....

foryou25
29. dec 2012

@rolak mne netrebalo ziadny odporucaci listok, a to som ani nie som z Kosic, ale z ineho mesta, a bez problemov ma vzali

kavaapalma
29. dec 2012

@foryou25 dakujem krasne...... a drzim palce.......

rolak
3. jan 2013

@kavaapalma bola si v myslave? ja som bola dnes u dr. Janovského a je proste úžasný,neskutočne sympatický človek! som spokojná.

24daniela24
4. jan 2013

Ahojte mozem sa opytat ten 3D ultrazvuk sa robi v ktorom tyzdni...a je to to iste ako morfologicky ultrazvuk medzi 20 a 22.tyzdnom?

rubinka
4. jan 2013

V Myslave je jednoznačne najlepší ultrazvuk, my sme boli veľmi spokojní, podarili sa krásne zábery 😵

mimik456
4. jan 2013

jednoznačne myslava my sme tiež boli spokojný.... máme krásne fotečky aj video....

kavaapalma
4. jan 2013

@rolak este nie,ale som objednana na 22.1. Uz sestricka po telefone bola velmi mila. Len musime s mm pozriet kde to presne je a ci sa da tam v pohode parkovat. Lebo tu cast ke nepozname.

rolak
4. jan 2013

@kavaapalma majú pri budove pár parkovacích miest, je to uprostred križovatky rovno ako ideš z KVP do Myslavy,hneď na začiatku, v budove je kvetinárstvo, zdravotné stredisko a lekáreň, majú veľkú fialovú tabuľu.

rolak
4. jan 2013

@24daniela24 áno, môže ti urobiť footečky alebo film vrámci vyšetrenia v 20tt. vrámci toho morfologického usg. mne povedal,že sa dá ísť aj v 17tt,že vtedy sa dobre robia fotky.

kavaapalma
4. jan 2013

@rolak dakujem za vysvetlenie,velmi pomohlo... sme dohodnutí az na 16.00hod.
a este sa chcem spytat,moze tam byt vnutri so mnou aj manzel?

fazulka_mala
4. jan 2013

MUDr. Hoppan na jazere, ja mam krasne fotky napriek tomu, ze mala nebola v dobrej polohe, 30 eur s CD

rolak
6. jan 2013

@kavaapalma určite môže byť s tebou,volali dokonca aj našu malú,ale tá by tam neobsedela 🙂 uvidí všetko na veľkej telke.

nata_
7. jan 2013

@rolak aha kde som ta nasla 😉 my sme boli v myslave a bola to katastrofa, cakali sme dve hodiny v cakarni, ja som nemala so sebou ani len keks, ani vodu, vobec som neratala s tym, ze budeme tak dlho cakat, robil mi ultrazvuk taky mlady lekar, ktory len surovo diktoval udaje sestricke, ku mne prehvoril len ze "nedychajte a teaz uz mozte dychat"...vobec ziadne vysvetlovanie, ze toto je zaludok, toto miecha a bla bla bla....ako robot, rychlo vybavit a dalsi pacient prosim...plus sa mi pomylila sestricka, zadala zle udaje, mozno nepocula, mozno uz bola prepracovana, vysli mi zle vysledky, skoro som tam skolabovala...lekar si to vsak vsimol chvalabohu...isli sme odtial znechuteni, unaveni, rozcarovani.... 😝 😝 😝 😝 😝

rolak
7. jan 2013

@nata_ jemine,to je mi ľúto.... ty si bola asi u Juhása,ja som bola u takého staršieho veľkého lekára,bol nesmierne milý,všetko mi poukazoval,ale sestrička bola trošku polepetko...

rolak
7. jan 2013

@nata_ zajtra si mám ísť pre výsledky, trošku pochybujem,že či to bude na dobrej úrovni,lebo nosovú kostičku nevedel nájsť,malé nebolo dobre natočené a NT pomeral 1,9 mm,čo je v norme,ale keď sa ho sestra druhýkrát pýtala na tú hodnotu,tak je neodpovedal,tak neviem,či to vôbec zapísalla.... plus moj vyšší vek,takže rátam,že výsledky nebudú moc ideálne...

kavaapalma
7. jan 2013

@rolak @nata no to ma este nepoznaju,som slusny clovek,ale ked sa tak ku mne budu spravat,tak sa dvihnem a odidem bez platenia. Je to ich job a mali by sa k cloveku spravat pekne som ziva bytost nie stroj.

cucoried
11. jan 2013

ahojte.aj ja som bola v myslave a bola som velmi spokojna- aj s pristupom a aj s cenou, len neviem otvorit video ktore mi tam robili pri usg a napalili na usb-neviete mi niekto poradit v akom programe ste to otvarali?

kavaapalma
11. jan 2013

@rolak ako,uz mas vysledky?

rolak
13. jan 2013

@kavaapalma ano mam. Vsetko je ok. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre