Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

zuzka82
9. máj 2007

hm, ahoj babica, velmi mile rada,ale bola som a viem len o Rozpravkovi..on sa ti nepaci??

babica1
autor
9. máj 2007

no odrádza ma to, že na dverách je 1000,-sk a pýta 3000,-sk / dosť nefér jednanie/ ☹

val01
9. máj 2007

ahojte, tiez som bola za Dr.Rozpravkom a platila som 3.000,-sk, co ma dost prekvapilo,kedze inde sa plati ovela menej..

babica1: tiez ma to prekvapilo kvoli tomu,ze uplne inac je to vyznacene na dverach,tak som to nechapala..
inac aj Dr.Dankovcik robi 3D ultrazvuk,ma sukromnu ambulanciu a ked dobre viem,plati sa ovela menej ako u Dr.Rozpravku

zuzka82
9. máj 2007

hm, ani nie ..a ja som si to myslela ..
ale osobne som s nim telefonovala, a robi sono za 1000 alebo za 3000,- a to si ty povies, ze ktore chces..tiez som mala dilemu ci ist ci nie..
ale nakoniec som sla...
a to co je na dverach, sa nejako jeho netyka,mam ten pocit..

zuzka82
9. máj 2007

ano, vraj aj dankovci robi, len ja som v tom case vedela len o rozpravkovi..
je najlepsi si s nimi zavolat a sa dohodnut konkretne

svetluska.p
9. máj 2007

To je taka nechutna ryza na tehotnych zenach... Malo by to byt za nejaky symbolicky poplatok.... Otras.

yesno22
9. máj 2007

....za tu 1000,-mas len par obrazkov...za 3000,- by ti mal natocit aj video, spravit morfologiu, pomerat vsetky faktory u babatka a tak...ak ma ale 3D odporucene od svojho obvodneho gynekologa, mas to zakladne vysetrenie zdarma 🙂

val01
9. máj 2007

Ano, je to dost nefer, podla mna sa na tom strasne zaraba...

zuzka82
9. máj 2007

ano, je topravda..tiez som mala dilemu, ci za menej alebo viac, ale nakoniec som sla aj za 3000, a skontroloval cele babo..

val01
9. máj 2007

ano aj ja som preto bola za 3000 sk,aby clovek bol spokojny...
ale aj tak nezmenim svoj nazor, ze na tom velmi zarabaju 😉

zuzka82: viem,ze to tu nepatri ale chcela by som sa ta spytat,ci si uz rozmyslala nad niektorou porodnicou ?

val01
9. máj 2007

yesno22: aj za 1000sk mas video a nie jedno,takze velky rozdiel tam nie je, tiez ti popozera ja babo, no vazne iba ta cena je rozdielna a hlavne platis 3000 sk,ked ides prvy krat,no clovek este nema skusenosti 🙂
ale urobime vsetko pre nase malicke, vsak ? 🙂

zuzka82
9. máj 2007

aj ja som to tak brala, ze ked skontroluje babo, tak dam 3000..aj ked som tiez bola pohorsena, ake zderstvo..
val. ja sa ucite chystam do sace..sestra tam rodila, ajco zname boli, tak maju dobe skusenost..
nejako neviem prist na chut inej, ci uz novej alebo starej, hm...

val01
9. máj 2007

zuzka82: suhlasim 🙂 tiez sa chystam do sace, bola som sa pozriet v starej ale vobec ma to neoslovilo,radsej som tam ani nemala chodit a do novej sa tiez nechystam...

zuzka82
9. máj 2007

val, som bola mimo..ja novej neviem prist nejako tiez na chut, stara ma odradza priestormi a pristupom lekarov.. 😖 😖

babica1
autor
10. máj 2007

Viem, že poplatok je nutný, veď ten ultrazvuk stojí zopár miliónov a poisťovne to neplatia....
Kde má,prosím, dr.dankovčík tú súkromnú ambulanciu? Vie niektorá kontakt?

yesno22
10. máj 2007

val01, to je cudne, poznam zopar tehuliek, ktore za 1000 dostali len fotky 😨 ...a suhlasim, ze na tom zaraba...on je dost na peniazky 🙄 ...ak by mal konkurenciu, nepytal by tolko 😒

babica1 nie priamo v starej nemocnici? mala som cislo, ale neviem ho najst...skus cez informacie zavolat priamo do nemocnice 🙂

zuzka82
10. máj 2007

ahoj babica, nasla som kontakt na dankovcika, co mi dal osobne, ked som bola u nho, ale nemysli,ze on nieje vychcany tiez 🙂 🙂

zuzka82
10. máj 2007

Mojmírova 8, 0905 129 129 - tolko mi moja dal na papieriku...skus, za opytanie nic nedas 😉 😉

zuzka82
10. máj 2007

dufam, ze ti to pomoze 😉

babica1
autor
10. máj 2007

Vychcaný? v akom zmysle?

zuzka82
10. máj 2007

presne v takom , ako rozpravka...ved kto nelubi peniazky ze..

babica1
autor
10. máj 2007

Zavolala som na číslo, dohodli sme sa.....som veľmi rada...... dokonca hneď dnes mal voľné........super ani nie za 3000,- Sk.....dokonca aj s konuzltáciou, doporúčaním a termínom presne na hodinu......... to je luxus
Ďakujem

zuzka82
10. máj 2007

no som rada babica...ze ti to pomohlo.. 😉

babica1
autor
10. máj 2007

Ďakujem ete raz..........
😀

sisulik
10. máj 2007

babica...ta mojmirova je presne v tom vchode ako sa ide do Oriflamu..ak vies kde je oriflame...3D usg zaznamy som od neho este nevidela, ale dnes ide k nemu aj moja znama na 3D tak som zvedava...;) aj v novej robia 3D, ale nie je to az take kvalitne...co sa tyka rozpravku, tak ten naozaj robi super 3D usg zaznamy... 🙂)))
babica, v ktorom si tyzdni?

sisulik
10. máj 2007

co sa tyka sace...kazdy z nas mame ine chute, ale ja na sacu urcite nedam dopustit...mam uzasne dobre skusenosti z prveho porodu v Saci a preto sa tam chystam aj teraz...saca (ale aj ine) ponukaju nadstandardne sluzby ale aj tak si myslim, ze saca je na tom s nimi lepsie nez stara alebo nova...saca ma aj viacej nadstandard izieb (od 300 ci 400sk az do cca 1200sk za noc)...cena zavisi od viacerych faktorov, napr. ci si sama na izbe, velkosti izby atd...ja som mala najvacsiu izbu (sama) a aj tentokrat by som ju chcela mat...rezervovat sa vsak neda dopredu kedze nevieme kedy sa babo vypyta vonku, ale maju tam nieco nove...da sa dat ako sponzorsky dar nemocnici 10tis.sk a mas zarucene ze v den porodu ak bude izba ktoru si si vybrala obsadena (co vraj su vzdy obsadene), tak dotycnu premiestnia na inu izbu a izba je uz len tvoja.. 😀 nie som si ista na 100%, len na 99% 😎 ze cena izby je uz zahrnuta v tom sponz. dare, takze nebude treba za izbu k tej sume este doplacat...no a epi stoji okolo 3990sk, manzel pri porode 500sk, a ine sluzbicky......super som sa rozpisala co? 😀

babica1
autor
10. máj 2007

sisulik........v 20 týždni
o tej nadštandardnej starostlivost............ naozaj nás,baby,zaujíma to,ako budeme tých 5 dní bývať,alebo hľadáme kvalitu 🙄
Okrem kvality je podstatné hlavne to,či sa vedia postarať aj v krízovej situácii, či vedia dobre operovať, či robia aj kliešťový pôrod, ev. vakuový....skrátka, ako prebehne pôrod a starostlivosť o dieťa .......

zuzka82
10. máj 2007

asi tak babica...

sisulik
10. máj 2007

babica...no to je logicke....ale takisto 5 dni je 5 dni a ja by som sa urcite rozhodla ak je na vyber, moznost, prilezitost pre pohodlie a sukromie...tie veci som aj spomenula pre to, lebo velmi vela bab sa ku mne otocilo otazkou ohladne cien a sluzieb v saci...

val01
10. máj 2007

ahojte, babica som rada, ze si sa dovolala a dnes uz aj pojdes na 3D ultrazvuk, tak potom popripade napis ako si bola spokojna, drzim prsteky 🙂

sisulik: vazne si sa dobre rozpisala 🙂 a s cisarskym asi tiez nemaju problem,vsak?..myslim v Saci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre