Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

katkaluky2
11. dec 2008

Pekný dník , chcem sa opýtať, ja som v 27 týždni a môjmu dr. sa nejak nepodarilo určiť pohlavie plodu /ani na 4 krát/ tak som ho požiadala o výmenný lístok na 3D. Vraj sa mám u Dankovčíka objednať aj na tie prietoky, ja by som však chcela vedieť hlane pohlavie babatenka. Budem platiť za všetko, alebo ako to je?

norik1
11. dec 2008

Katka, na prietoky je este skoro, to az po 33 tt ak dobre pamätam 🙂, teraz do 29tt stihas ten komercny 3D - ale neviem ci chces aj CD s videom a fotkami - to by si platila 1500... lebo to nepreplaca poistovna. Ale urcite tam zavolaj a sestricka ti poradi - aspon minuly rok bola velmi mila 😀

kamilecka
11. dec 2008

Katkaluky2 ja som bola na prietokoch kde ma poslala Dr do starej nemocnici,kde som mala aj rodit a tam mi Dr Rozpravka v ramci vysetrenia prietokov povedal aj pohlavie,som sa robila ze neviem ci mi povie,skor som bola zvedava ci to potvrdi 🙂

catusca34
16. dec 2008

Ahoj tehulky. Ja sa chcem vyjadriť k dr. Dankovčíkovi. Boli sme tam na vyšetrenie 26.11 a to sme boli už v 21 tt.4dni. V našej nemocnici v Rožňave bolo všetko" v poriadku." Tu sme išli kvôli tomu, aby sme videli naše bábätko a hlavne aby sme sa dozvedeli, čo to bude.... A hneď na začiatku vyšetrenia ultrazvukom sa ma lekár začal pýtať, či som nemala náhodou na začiatku tehot. teplotu, alebo či som nebrala nejaké lieky. A aj nám ukázal na tej veľkej telke, čo našiel. Naša malinká má totiž rázštep podnebia a pery... Boli sme v prvej chvíli zhrození. Ako to, že práve naše bábätko???? Povedal, že si nič nemáme vyčítať, že sa to stáva úplne zdrvým ľudom, že sa im narodí také bábätko. Potom ho vyšetril od hlávky po päty a chvalabohu nič iné nenašiel. Hneď nás odporučil na plastickú chirurgičku, ktorá by mala malinkú po narodení operovať. Pôrod si tak isto zobral na starosť on. Tomu sa veľmi teším, lebo lepšieho človeka-lekára som nestretla. Je veľmi milý, ochotný zodpovedať všetky otázky a pomôcť. Boli sme ešte pár krát za ním v nemocnici a aj napriek veľkej vyťaženosti nás stále s ochotou prijal a poradil nám. Postupne sme sa s tým zmierili a s radosťou očakávame malinkú. Aj keď to nebude ľahké, ale verím, že bude všetko v poriadku. Držte nám všetky pršteky....... 😉

lucia32
17. dec 2008

catusca: držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo 😉
Chcem sa opýtať, či aj vy ste mali problém sa objednať. Ja do ordinácie Dr. Dankovčíka telefonujem už 4.deň a nemôžem sa dovolať, buď obsadené, hovor, alebo odkazová schránka. Už som z toho mierne zúfalá, nechcem prepásť termín na NT, keďže idú sviatky...chcem mať istotu, že bábätko bude v poriadku 😵

katka2808
17. dec 2008

ahoj lucia32. vraj tam sa da objednat len osobne, vraj tam sa clovek nedovola.

veronika1982
17. dec 2008

lucia32 ja som tam bola v piatok na ultrazvuku a poviem ti je to tam ako na pase... dr. ani nevysiel von z osetrovne a sestricka ktora je inac velmi mila osobka tam behala hore dole.. a telefon v kuse vyzvanal takze to asi preto... ale ja som tam vacsinou volala o osmej a dovolala som sa tam.. ja som zo spisskej novej vsi a osobne aby som sa tam sla objednat tak to by bol nezmysel. tak len skusaj volat ale fakt ako ti hovorim je to tam plne...

lucia32
18. dec 2008

dievčatá, ďakujem za info, skúšam volať, ja to mám tiež 100 km od KE, ale keď sa nebude inak dať po novom roku nafrčím do KE a objednám sa osobne...len neviem či tam nebudú mať dovolenku, nemá niektorá informácie či robia?

veronika1982
18. dec 2008

lucia32 ale preco chces ist tak skoro na 3D??? vacsinou robia okolo 20 tyzdna aby sa vedelo ci vsetky organy su v poriadku a vyvinute.. teraz je podla mna skoro este ist..

dicinka1
18. dec 2008

mozte mi poslat cislo na niekoho do kosic kto robi 3d a 4 d?cez ip prosim 😉 dakujeeeeeeem

norik1
18. dec 2008

Lucia, Dr. Dankovcik robi normalne v nemocnici. Preto vo svojej ordinacii ordinuje ked nema sluzbu, ale to vie vzdy iba namesiac dopredu, podla toho sa aj objednava... mna dokonca preobjednali na iny termin na 3D a robila mi ho jeho kolegyna - Muranska, tiez mila doktorka. Morfologicky (cca 20tt) utz mi robil on, tiez super...

Dicinka hod si do googlu robert dankovčík a hodí ti oficialnu stranku jeho ordinacie...je tam aj mobilne cislo na ktore sa objednava...

Inac volat volat volat, raz sa dovolate 😀 😀 😀

veronika1982
19. dec 2008

www.3Dultrazvuk.sk tak je vsetko. mna vysetroval iny lekar ale neviem jeho meno... taky mlady lekar ale bol strasne mily a aj ta sestricka je strasne zlata..

simona1906
19. dec 2008

Ahojte baby, stalo sa niektorej z Vas, ze jej zamenili 2D fotku plodu? Ja som vcera totiz dostala s uplne inym menom...

lucia32
19. dec 2008

chcem sa objednať na kombinovaný test+NT, ktorý sa robí medzi 11-13tt, síce mi včera lekárka povedala, že je to vraj skoro niečo vyhodnocovať, tak teraz fakt neviem, či to zatiaľ nechať tak a počkať až na triple testy a radšej ísť až v 20 tt, keď sa bude dať skontrolovať bábätko...mám trošku strach, v období počatia u nás prebehla nejaká vyrážka, dr.sa vyjadrila, že asi ovčie kiahne, ale tie sme už prekonali, tak neviem?

steva
19. dec 2008

ahoj lucia.volaj tam,radsej ale poobede,oni su tam,aj ja som velakrat volala kym som sa dovolala.tiez som bola v 12tt na screening,on tam toho uz dost vidi.a potom sa rovno objednaj,ked tam budes,na 20tt ku nemu na morfologicky ultrazvuk.vela stastia 😵

dicinka1
19. dec 2008

baby dakujeeeeeem...

pajinka23
19. dec 2008

ahojte zienky..viete mi niektora povedat kolko asi tak priblizne stoji 4d sono??? 😲 😲 vejmi by som scela ist.pocula som aj otom ze ti tam urobia aj nejake fotecky a video tvojho mimi na dvd.Co je natom pravdy??? 😖

mauzos
19. dec 2008

Pajinka, u Dankovcika v Kosiciach sa za to plati 2000Sk a su v tom fotky aj videa na CD alebo DVD. Ak by si chcela len 4D fotku, tak za jednu sa plati 300 Sk. Je to dost, ale fakt sa to oplati, je to zazitok na cely zivot. Tie ceny sa vsak na Slovensku pohybuju rozne.

lucia32
19. dec 2008

waw: dovolala som sa práve teraz a som objednaná na 8.1 🙂

veronika1982
19. dec 2008

lucia32 super gratulujem.. ja zvazujem ci este pojdeme raz na 3D v 35 tt..

norik1
20. dec 2008

Uz to je 2000? Ja som este vo februari platila 1500 za CD s fotkami a videom 😉

mauzos
21. dec 2008

ano, my sme boli v novembri a platili sme 2000. Zvysovali ceny vsetkych USG vysetreni

katka2808
15. jan 2009

ahoj zienky. tak mne sa podarilo dnes dovolat na Masarykovu, volala som len druhy den. Nechcela som podrobne vysetrenie, iba 3D ultrazvuk. Vyjde ma to 67 eur, co je okolo 2000 Sk, trva to 30 min. DVD alebo CD. v 24. tyzdni tehotenstva.

betty111
16. jan 2009

ahojte chcela by som sa spytat ci poznate Dr.Dankovcika v kosiciach.Chcem to vediet pretoze som k nemu objednana a neviem na isto ci je v zeleznicnej nemocnici alebo nie.Mam tam ist na ultrazvuk ale mi nedviha telefon a neda sa mu nic odkazat lebo ma plnu odkazovaciu schranku som zufala prosim pomozte mi chcem sa uz konecne dozvediet ci je moje babetko zdrave a co to bude viete niekto???Dakujem 😅

betty111
16. jan 2009

prosim vas neviete mi poradit kde najdem pana Dr.Dankovcika v kosiciach potrebujem k nemu ist ale nezdviha mi telefon tak neviem ako sa mam u nho objednat pomozte mi ak viete dakujem

betty111
16. jan 2009

pomozte mi

veronika1982
16. jan 2009

je to vedla zeleznicnej policii a oproti jumbo centre

terina25
16. jan 2009

betty: Dr.Dankovčík pracuje tam ako písala veronika.a ešte sa dá zastihnúť v starej nemocnici na rastislavke,ale tam je len určité dni.

betty111
16. jan 2009

a platy sa aj za usg vysetrenie morfologicky plod????ked ano tak kolko
som v 5mesiaci

mauzos
16. jan 2009

Je to Centrum prenatalnej daignostiky, Masarykova 17/A, vchod cez lekaren a myslim ze na 2. poschodi. Telefon maju 0905129129, treba volat v kuse, aby si sa dovolala a myslim, ze len doobeda. Mne to trvalo dva dni, ale dovolala som sa. Popripade tam skoc osobne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre