Kde v Banskej Bystrici robia 3D sono?

sloto
17. sep 2008

Ahojte...viete mi poradit kde v BB alebo v banskobystrickom kraji robia 3D sono? Popripade nejake kontakty?Dakujem

zuziacik83
17. sep 2008

vo zvolene, najdi si tu temu 3D /4D Zvolen a tam v nej najdes aj telefonne cislo ako sa objednat tam som si to nasla aj ja 🙂

sloto
autor
17. sep 2008

jeeej dakujem a bola si uz? bola si spokojna? kolko sa tam plati? a daju ti aj nejake fotky? alebo dvd?

zuziacik83
17. sep 2008

Som objednana na 30.9. neviem sa uz dockat..pocula som kadejake odkazy aj horsie aj lepsie na ten zvolen, ale kedze je to najblizsie k BB tak ideme tam. Plati sa tusim 1000Sk a 100SK za pohlavie a mala by si dostat aj dvd aj fotku...

sloto
autor
17. sep 2008

no zuziacik a kedy si sa objednavala?ja by som sa chcela objednat tak aby som tam sla tak v 24 tyzdni...som strasne zvedava co to bude - ci dievcatko a ci chlapcek. a strasne sa tesime ako to male uvidime.dnes som bola akurat v poradni a doktorka povedala ze to tipuje na dievcatko. tak som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre