Kedy začína byť dieťa vidno na ultrazvuku?

aisha1011
13. júl 2009

chcela by sm sa opytat...ze odkedy je uz mimi videt na ultrazvuku...

aisha1011
autor
13. júl 2009

hmm???to mi nikto neviem poradit??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

blumka
13. júl 2009

aisha co mas na mysli?
zhruba v 6 tt uvidis na utz fliacik ,ktoremu bije srdiecko....alebo mas na mysli kedy uz vidno naozaj a rucky nozky a tak? to od 15tt ae uz si presne nepamatam

aisha1011
autor
13. júl 2009

myslela som uplne na zaciatku taky malicky fliacik... 🙂 😉

zvalka
13. júl 2009

u mna videl tusim v 6tt ze ide o maternicove tehu. skor ani nevidel este sa mi zda....

aisha1011
autor
13. júl 2009

dakuejm vam ste zlate

quetinka28
13. júl 2009

ahoj,
v 5.týždni to bola len malá dutinka,no už o 4.týždne bolo bábu vidno obrysy hlavičky a malé telíčko ,ešte bez ručičiek a nožičiek,bolo vidno takú malú žubrienku 🙂

aisha1011
autor
13. júl 2009

a este by som sa cela opytat...tt sa pocita od poslednej menstruacie???

blumka
13. júl 2009

ano od poslednej menstruacie

jankaw
13. júl 2009

Ano od prveho dna poslednej menstruacie, pozri si to na www.tehotenskakalkulacka.sk tam si zadas datum poslednej ms a presne tam mas rozpisane v ktorom tyzdni sa co deje...

aisha1011
autor
13. júl 2009

hmm kukla som si tu kalkulacku..a teoreticky by som bola v 6tt+1d...dneska som bola u dokiho a povedal mi ze zatial nie som tehotna.. ale pichol mi vyvolavacku...co si o tom myslite??

garonka
13. júl 2009

ahoj aischa
no doktor mohol počkať aj jednej babe chcel lekár pichnuť vyvolavačku odmietla a nakoniec jej urobil testy a bola tehu
v 6tt vidieť na ultrazvuku malu fazuľku 😉

blumka
13. júl 2009

a na zaklade coho ti doktor povedal ze nie si tehotna? ak na utz nic nevidel, mal ti urobit krvne testy...nechcem strasit ale moja suseda tak mala mimomaternicove tehu...na utz nic, testy nic....

aisha1011
autor
13. júl 2009

pocula osm ze ak je pichnuta vyvolavacka tak ze by sa nema robit tehu test je to pravda???ze vynde pozitivny

blumka
13. júl 2009

no tak o tom nic neviem.. este si si nerobila test?

aisha1011
autor
13. júl 2009

robila v piatok..a bol negativny..no ale mala by som si ho skusit este raz spravit..asi...

blumka
13. júl 2009

kolko ti meska mrcha? a teda podla coho doktor usudil ze nie su tehu? len podla negativneho testu?

garonka
13. júl 2009

mohol ti najprv urobiť krvne testy fakt

aisha1011
autor
13. júl 2009

hmm to som mu ani nevravela...zabudla osm mu v tom soku a ryhclosti pvoedat o teste a o hnedom vydotu..a enskor spineni---mrchu som mala mat4.6..no asi dake 3 dni nato som mala najprv hendy vytok.. a preslo to az do spinenia..trvalo to ai tak 3 dni...a teraz to preslo...

a podla coho usudil ze nie osm tehu???noo robil mi sono to vaginalne...ci ako sa to vola...a potom mi dalpichnut vyvolavacku...nechapem ani ja preco mi nespravil krvne testy...

blumka
13. júl 2009

aisha ak ti robil sono a nic nevidel,tak pravdepodobne nie si tehu...ono uz v nejakom 3-4 tyzndi vidno taku ciernu dieru (dutinku), v ktorej neskor je ulozene babo....este je tu ta horsia moznost, ktoru mala moja suseda..mimomaternicove, ktore by teda na sone nevidel...takze radsej ver tomu ze nie si tehu ako to ze mas mimomaternicove

aisha1011
autor
13. júl 2009

hmm tak to radsej necem byt tehu...necem mat mimomaternicoveee tehu ☹

blumka
13. júl 2009

uvidis co spravi vyvolavacka...a potom keby sa nic nedialo, radsej za nim zajdi...pre istotu...drzim palce

aisha1011
autor
13. júl 2009

jj to mi aj on povedal ze ak nic nepride..tak mam prist..dakujem ti. si zlata.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..lenze horsie je ze som mala ten hnedy vytok...spinenie...a preslo...no sex som mala s priatelom 13.6....posledny sex..mna nai prsia nebolia..ani nic...len ma trosku pobolieva asi 2tyzdne dole v bruchu

lucyy01
13. júl 2009

aisha a na zaklade coho si myslis, ze si tehu? len podla toho, ze si nedostala MS? ved to nemusi byt len znamenie tehotenstva...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre