• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krv v plodovej vode po amniocentéze. Ako sa tam dostala?

18. júna 2009 
Prosím o radu. Bola som na amnio. Dnes som volala na genetiku, kedy budú výsledky a oni mi oznámili že v plodoej vode je krv a nevedie či z výsledku niečo bude. Už pre odbere som vedela, že niiečo nie je v poriadku. Hrozne to bolelo, lekárovi sa ohla ihla, iný lekár na neho kričal, aby dával pozor.... Čo mám robiť? Ako sa tam krv dostala? Mohli pichnúť aj bábo? Ďakujem
28. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanička, neboj sa. Bábo určite nepichli, veď to robia pod ultrazvukom. Mohol, zrejme nevhodne pichnúť, ale to bude mať vplyv na výsledky z amnia, ktoré asi nevyjdu. Môžu ti zopakovať odber - pri najhoršom. Neobávaj sa zbytočne. Držím ti palčeky.
28. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taníčka a neviem, či ti nezamknú tému. Skús potom ešte napísať na tému amiocentéza, alebo odber plodovej vody. Už tu také niečo je. Tam ti určite napíšu aj iné babenky. Ešte raz, drž sa.
28. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala tiez pri amniocenteze vo vzorke plodovej vody krv. Povedali mi, ze to bolo sposobene tym, ze som v prvom trimestri (este aj dva tyzdne pred odberom) spinila. Vysledky sa im nepodarilo zo vzorky analyzovat. O dva tyzdne som bola na amnio opat a vzorka uz bola bez krvi. Vysledky sa uz dali spracovat.
18. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok