Krvácanie po vyšetrení. Je to v poriadku?

emkaa
25. sep 2008

Ahojte dievčatá,
včera som bola u svojho lekára a vyšetril ma, či sa mi nahodou nezačína otvárať maternica, iba rukou ma vyšetroval, a keď som došla do práce, som zistila, že trošku krvácam. Hneď som mu volala, ale povedal, že to je normálne, to je z toho vyšetrenia, nemám sa báť. Ale ešte stále to neprestalo, je to naozaj len minimálne, skôr taký hnedý výtok, tak teraz neviem, čo mám robiť.
Stretli ste sa s tým niektorá?
Vďaka za vaše odpovede 🙂

funy
25. sep 2008

po vysetreni nie, ale ja som v pondelok vecer zacala krvacat z nicoho nic. dost vela. bola som na pohotovosti a lekar povedal, ze to nic nie je. odvtedy mam uz len bledo hnede spinenie. dufam, ze som ok. lekarku mam az v pondelok.
neboj sa. ked mne na krvacanie povedal, ze ok a ani som nebola po vysetreni...
tebe sa tam mohlo nieco pri vys. na krcku poranit.
drz sa

shela
25. sep 2008

emkaa...nic netreba podcenocvat...hnedy vytok( moze to byt aj take ako sliz) - moze ist aj o uvolnenie hlienovej zatky...co je ako zaciatok porodu...bolesti mozu prist aj do 48 hodin... ja napriklad zijem mimo Slovenska a tu vobec nevysetruju zo spodu prave kvoli tomu co tym mozu sposobit...na tvojom mieste by som skocila za tym lekarom...

jarka34
25. sep 2008

Emka ja som tiež po vyšetrení trochu krvácala. Ale trvalo to iba 1-2 dni. To je asi tým ako ťa doktor vyšetril, či jemne alebo trochu drsnejšie. Uvidíš nemalo by to trvať dlhšie. Ak áno určite mu to oznám.

sirinka
25. sep 2008

aj ja som po vysetreni krvacala pred koncom tehu. sleduj, ci to nie je moc silne, nemalo by to ani trvat dlhsie ako par hodin. ak mas pocit, ze to nie je ok, radsej zavolaj tvojmu dr.

gabika24
25. sep 2008

emkaa v nemocnici bola so mnou jedna na izbe, ktorú doktorka, keď vyšetrila asi nejako uvoľnila tiež hlienovú zátku - bola v 37tt, o niekoľko dní porodila. tiež začala krvácať - potom prestala - potom zase krvácala a tak... ale ona už mala v podstate pred pôrodom (teda, ak to berieme tak, že od 38tt je to už v podstate v termíne). no nechceli jej ho vyvolávať hneď, lebo, že predsa aj keď o niekoľko dní, aj tak by to bolo predčasné.
ak ti to neprestane, skoč k doktorovi alebo na pohotovosť. keď nič iné, aspoň budeš pokojnejšia.

bea11
25. sep 2008

ja som tiež po vyšetrení krvácala tak som hneď volala dr. a ten mi povedal, že to je v poriadku že to môže
byť po vyšetrení keď ťa hlbšie pozerá, tak neboj všetko bude ok.

smisela
25. sep 2008

Ahoj emkaa,ja som krvacala 2 tyždne pred pôrodom pri každom vyšetrení,asi 1 deň,údajne pre to,že krčok maternice je viac prekrvený a pri vyšetrení može byť podráždený,ak by to trvalo viac ako 1 deň,radšej by som skočila k lekárovi.

emkaa
autor
25. sep 2008

Ďakujem za všetky reakcie 🙂 Tak sa teraz zdá, že to prestalo, tak som si vydýchla, že to naozaj bude len z toho "drsnejšieho" vyšetrenia..
Ešte by som nerada rodila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre